|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blazina za dojenčka
19.5.2008 10:20:50   
lotty4
Prosim pomagajte mi z nasveti kako priti do blazine ki bi bila podobna Airex blazini, samo da bi bila vsaj malo cenejša. Pri nas so tla zelo mrzla in bi rada nekaj položila na tla ki bi bilo veliki vsaj 3x3m.
Kaj imate ve po tleh?
Če ima katera tudi kaj za prodati, naj mi kar napiše.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blazina za dojenčka
19.5.2008 10:52:10   
kristinaj
jaz sem našo dala na tla s 3m. ker smo bili 2m v hiši v pritličju in ploščice po tleh se mi je zdelo, da je kar hladno, čeprav je bilo poletje.... naši sem naredila kotiček tako, da sem ji dala najprej deko in čez rjuho. če se ti zdi še premrzlo, daj 2deki, lahko kupiš puzle, lahko daš spodaj tepih....

3m star dojenček se ne premika še, da bi rabila 3x3, dovolj je cca 1,2x1,2m.... potem ko se začnejo premikat je pa itak vse premalo, ker po celi hiši ne moreš dek postavljat....ko začne plazit mu daš malo debelejše hlačke pa je ....

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blazina za dojenčka
19.5.2008 10:53:21   
ZmajTolovaj
Hm, pri nas imamo tiste penaste puzzle, pa se mi zdi OK, je precej topleje kot na parketu. Pa niso predragi.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blazina za dojenčka
19.5.2008 11:00:35   
Anonimen
Mi imamo tudi puzzle in se pozna razlika, kot če bi bil samo parket. Moram pa priznati, da non stop leze dol s puzzel in je večino časa kar na parketu. user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blazina za dojenčka
19.5.2008 12:33:16   
Pia77
Jaz sem v Sparu kupila en armaflex za na plažo od firme URH, ki je na eni strani prevlečen z živopisano tkanino... Stal je pa okoli 10€.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Blazina za dojenčka
19.5.2008 12:41:53   
žlička
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
pri nas imamo tiste penaste puzzle, pa se mi zdi OK, je precej topleje kot na parketu. Pa niso predragi.


se strinjam, pri nas se vedno pridejo v postev, sam kupi ta velike, ne ta male, ker na zacetku ven vlecejo te crke in stevilke.....pa je lazje ta vecje nazaj pospravljat

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Blazina za dojenčka
21.5.2008 23:20:21   
pikica_30
Kje se pa kupijo ti puzzli?

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Blazina za dojenčka
22.5.2008 6:35:28   
Klarita
Puzzle imajo v Baby centru, videla pa sem jih tudi v Rutarju (so bili cenejši za skoraj 2 €). Mislim, da jih imajo tudi v Pikapolonici in Leclerku.

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Blazina za dojenčka
22.5.2008 7:26:58   
Eva*
Pikica_30 Lumpi v Merkatorju stanejo malo manj kot 6 eurov.

< Sporočilo je popravil Eva* -- 22.5.2008 7:27:40 >


_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Blazina za dojenčka
22.5.2008 7:57:28   
Pikapoka1
obstaja firma, ki prodaja kot armaflekx na metre, in je spužva bolj debela in veliko cenejša...imena ne vem, lahko pa malo pobrskate na netu...vam pošljejo kar na dom..

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Blazina za dojenčka
23.5.2008 1:34:44   
pikica_30
Hvala punce! user posted image user posted image  Bom šla v nabavo!

(odgovor članu Pikapoka1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Ime za fantka
Pacota

Katero ime va je bolj všeč?

Lan (46%)

Lenart (22%)

Maks (33%)


Število vseh glasov: 237

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!