|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera pozna...
18.5.2008 0:16:02   
Lianna
Družinsko gledališče Kolenc. Zelo priporočam. Najboljši otroški rd na katerem se bila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katera pozna...
18.5.2008 10:10:54   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

A za tretjo svečko pa boste mulčke peljali v Disneyland v Pariz, za sedmo svečko pa v Orlando?user posted image , ker potem bo večja vseeno stara že 7 let.






ja in user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katera pozna...
18.5.2008 10:12:14   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

ve kaj druga,kot pamet solit drugim,znate še kaj??Blo bi ja za 1 roj.dan,ampak za animacijo za povabljene otroke,ki so vsi starejši,vključno z našo ki je stara dobra 3 leta.Sicer pa sem vprašala če katera pozna,ne kaj si mislite!!


tole ti predlagam user posted image

http://www.druzinsko-gledalisce-kolenc.si/ 

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katera pozna...
18.5.2008 10:23:16   
nanč
O pravljica,tole je tudi zanimivouser posted image !Sem zasledila nekje tudi(nevem naslov agencije)ki izposoja velik(5x5m)napihljiv grad,za otroke do 10 let,ti pripeljejo menda na dom,sicer je cena 80 euser posted image Je pa po moje za dečike to zanimivo,da skačejo gor...

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katera pozna...
18.5.2008 10:53:45   
muška
tukaj boš zagotovo našla še pa še:

www.otrokoskop.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katera pozna...
18.5.2008 18:23:24   
nanč
superrrrr,hvala!user posted image user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katera pozna...
18.5.2008 18:40:08   
bibolina
nanč, jaz delam preko ŠS pri Mladinski knjigi. In je opcija, da naročiš Muco copatarico, ki pride na zabavo, pove pravljico, malo zapleše z otroci in to je to... je kar aktualna - očitno je ljudem všeč.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katera pozna...
18.5.2008 19:15:28   
nanč
a res?nisem še slišala za to varianto?Zanimivouser posted image .Muca c.pride kao v kostumu,al kako?In cena,če mogoče vešuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu bibolina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katera pozna...
18.5.2008 19:27:11   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

IZVIRNO SPOROČILO: nanč

ve kaj druga,kot pamet solit drugim,znate še kaj??Blo bi ja za 1 roj.dan,ampak za animacijo za povabljene otroke,ki so vsi starejši,vključno z našo ki je stara dobra 3 leta.Sicer pa sem vprašala če katera pozna,ne kaj si mislite!!


tole ti predlagam user posted image

http://www.druzinsko-gledalisce-kolenc.si/ 


Na rd, na katerem sem bila so s seboj pripeljali živali,(kačo, želvo, skakače, žabo...itd) kot presenečenje.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katera pozna...
18.5.2008 21:58:07   
SOULatka
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

..kakšno agencijo(ali kaj podobnega)ki se ukvarja z animacijami za otr.roj.dneve?Rada bi,da bi popestrilo otr.zabavo,pa prva svečka bo in polno otrok...ampak nikjer tega ne zasledimuser posted image Ma katera izkušnje s tem?


btw. NI vas vprašala, kaj si mislite o tem, ampak jo je samo zanimalo, če poznate kako agencijo ki se s tem ukvarja...

ni čudno, da smo Slovenci taki kot smo: da ne maramo svoje glasbe, kulture in NIČ kaj je našega...

ni čudno, da se nič ne premakne na bolje...

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katera pozna...
18.5.2008 22:05:13   
Anonimen
O SOULatka, na kateri zabavi si pa ti bila tako dolgo :)?

(odgovor članu SOULatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katera pozna...
19.5.2008 9:29:10   
bibolina
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

a res?nisem še slišala za to varianto?Zanimivouser posted image .Muca c.pride kao v kostumu,al kako?In cena,če mogoče vešuser posted image


ja v kostumu pride.. cene ne vem, lahko pa se pozanimam, ali pa ti sporočim tel. kjer lahko dobiš več informacij.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katera pozna...
19.5.2008 9:54:32   
lunca77
Meni je pa za tako majhne super napihljiv grad. Ni posebna animacija ampak uživajo pa tako stari kot mladi.user posted image

(odgovor članu bibolina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katera pozna...
19.5.2008 13:06:30   
Olivija
za animacijo sicer nevem. Smo pa mi za otroško zabavo najeli tisti ogromni napihljivi grad za skakat in res se je splačalo. Mulci so totalno užival, odrasli so ga tudi probali in ga izmerili s koraki, da bi ugotovili, če imajo dosti prostora na vrtu. user posted image




< Sporočilo je popravil Olivija -- 19.5.2008 13:08:55 >

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Katera pozna...
19.5.2008 13:08:14   
nanč
Bibolina,če ti ni odveč pa te res prosim za tel.št.da se pozanimam malo.Pa hvala vnaprejuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Katera pozna...
19.5.2008 13:13:28   
nanč
Res?Tisti napihljivi grad ste najeli(za 80e)?Daj še povej kaj o tem,kr se vse bolj nagibam k temu!Pa ti oni pripeljejo na dom in ga postavijo?Kr plac mi mamo,samo ni najbolj raven teren.Kdaj ga pol vrneš,še isti dan al drugi dan?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Katera pozna...
19.5.2008 13:38:07   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Res?Tisti napihljivi grad ste najeli(za 80e)?Daj še povej kaj o tem,kr se vse bolj nagibam k temu!Pa ti oni pripeljejo na dom in ga postavijo?Kr plac mi mamo,samo ni najbolj raven teren.Kdaj ga pol vrneš,še isti dan al drugi dan?


Mi smo ga najeli v KR in so ga pripeljali na dom, ker je Clio premajhen. Rabiš enoprostorca. Mi smo ga imeli cel petek (2.5.) in celo soboto (3.5.). Vrnili smo ga pa v nedeljo dopoldne. Očitno ga takrat niso rabili za nikamor drugam, drugače naj bi bila pa po moje cena 8o EUR za en dan.

Za postavit je pa zelo simpl, samo elektriko rabiš v bližini, napihnjen je pa v ca. 1 minuti.  

Sem pa takrat iskala po Googlu in mi je kar nekaj naslovov za izposojo ven vrgl.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 19.5.2008 13:41:02 >

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Katera pozna...
19.5.2008 14:28:11   
bibolina
nanč, ne bi rada izpostvljala tule osebe, na katero se obrni, zs pa ne vidim pri tvojem imenu, tako da prosim za mail.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Katera pozna...
19.5.2008 17:22:43   
nanč
Ma joj,če meni to ne gre...sem nova tu goruser posted image .Sej ni panike,bom sama zbrskala,hvala vseeno bibolina.Pozdravček vsem.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu bibolina)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




PROSTI ČAS
mamamajča

Kadar podnevi otrok spi, se samostojno igra, vi:

hitro preverim, kaj je novega na forumih, facebook-u (32%)

prižgem TV in se malo uležem (11%)

si skuham kavo, pregledam pošto, reklame (17%)

čistim, pospravljam, kuham, ni prostega časa! (39%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!