|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odtis rokice
16.5.2008 10:46:18   
gajči
Verjetno vas ima veliko tiste albume za otročke, kamor lepiš fotografije in zraven pišeš. No, notri je tudi prostor za odtis rokice in nogice. S čim ste to naredili, ne bi mu dajala na roko neke barve, ker daje rokice ves čas v usta.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odtis rokice
16.5.2008 10:47:52   
kristinaj
pomočiš rokico ali nogico v tempera barvo, narediš odtis in potem v umivalniku pod tekočo vodo spereš

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odtis rokice
16.5.2008 12:22:39   
petra123
lahko pa poskusiš z prstnimi barvami - rokico itak takoj umiješ.lpuser posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odtis rokice
16.5.2008 12:30:14   
srečka nosečka
Mi smo uspešno naredili odtis nogice z prstnimi barvami. Rokice pa ne znamo, ker jo kar v pest stisne. Ima morda katera kakšen predlog, da še rokico natisnemo?

(odgovor članu petra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odtis rokice
16.5.2008 12:36:07   
Naja30
Mi tudi delamo to s prstnimi barvami. Ampak rokice do 1 leta nismo, ker jo je stiskala v pest ali pa ni dovolila. Da bi pa nekaj silila otroka pa nisem hotela. Nogico pa imamo od 1 meseca dalje. Namažeš podplat z barvo, odtisneš in umiješ barvo dol. Ko je bila malo starejša, od cca 8m, pa sem ji to kar v bani delala.

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odtis rokice
16.5.2008 12:46:28   
dolenjka
Se opravičujem ker sem mal blond: kakšne so prstne barve oz. kje jih lahko kupim?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 14:29:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gajči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odtis rokice
16.5.2008 14:58:40   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Se opravičujem ker sem mal blond: kakšne so prstne barve oz. kje jih lahko kupim?

Mi imamo te: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=143316

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odtis rokice
16.5.2008 16:06:52   
Lantea
Jaz sem za odtis noge, ko je bila stara en mesec, uporabila tempero, ampak sem jo potem komaj dol spravla, ker je šlo med prstke in za nohtke...pa še žgečkalo jo je ful, ko sem ji med prstki umivala. Zato sem za roko razmišljala, kaj bi ji dala, da ne bi bilo panike, če da roko v usta preden vse umijem in naredila sem naslednje: žlička kakava, čisto malo mleka, da nastane gosta tekočina, namažeš po roki, narediš odtis in poližešuser posted image . Rokica se zelo lepo pozna, kakav je šel hitro dol...skratka...dobra stvar.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odtis rokice
17.5.2008 15:56:55   
karin412
Ta je dobra s kakavom. Barve gredo težje dol. Rokico smo mi razprli in odtisnili,malo težje, a je šlo.

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odtis rokice
17.5.2008 17:55:22   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Se opravičujem ker sem mal blond: kakšne so prstne barve oz. kje jih lahko kupim?


Prstne barve so neškodljive tudi če jo otrok da v usta. Tudi umije se fajn dol. Dobiš jo v vseh večjih trgovinah, jaz sem jo npr. v mercatorju kupila.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odtis rokice
17.5.2008 18:59:44   
Ronči
mi smo naredili s temperko. Oprali roke, potem smo jo pa okopali...pa je šlo čisto vse dol.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odtis rokice
17.5.2008 19:43:39   
dreamz
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

Mi smo uspešno naredili odtis nogice z prstnimi barvami. Rokice pa ne znamo, ker jo kar v pest stisne. Ima morda katera kakšen predlog, da še rokico natisnemo?


Mi tudi.
Odtis rokice nas še čaka... jaz bom provala to finto: mu namazala dlan in nato mu pokazala kako igračko, da bo stegnil odprto rokico proti njej, da bi jo zgrabil in hop mu bom nastavila list in naredila odtis. user posted image
Bomo vidli user posted image

_____________________________



(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




pogreb
Lelly28 RR

Ali so vaši otroci šli na pogreb bližnjega sorodnika (babice,dedki,strici,...)?

da (86%)

ne (14%)


Število vseh glasov: 7

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!