|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: H&m bon in zamenjava?
15.5.2008 9:04:14   
Bejba
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Bejba

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaz

Tudi črnobeli kuponi so OK.

Greš še enkrat na drugo blagajno, pa vnovčiš še en bon.


naj ne bom zdaj najbolj usrana, ali pa tudi no, sem vajena...pa vas ni nič sram takole vnovčevati po več bonov na večih blagajnah, pa enkrt gre dec v vrsto, enkrat en, drugič drug otrok, pa stara mama, pa še soseda....user posted image  Mislim, da HM ni mislil takole s temi boni. Požrešnost člvoeška ne pozna meja user posted image


Mislim kr neki. A države ni pa nič sram k tok odira ljudi in k stane mlek pa kruh too much denarja al kaj? Valda se bom potrudla in šla tut 6x na blagajno in sem tudi šla. Včeraj sem svojega ta večjega v H&M oblekla celega za poletje, dala za vse skupaj 30 EUR in pri tem prišparala 25 EUR (5 bonov). TO je bivših 6000 SIT. Sori, ampak zame je to velik denarja.
In ne, ni me sram!!!!!!!


A danes greš spet v vrste?



Itak, že tečem user posted image . IN NI ME SRAM user posted image .

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: H&m bon in zamenjava?
15.5.2008 9:18:47   
Anonimen
No, H&M bi se npr lahko zavaroval pred veckratno uporabo tako, da bi vsak bon imel generirano lastno crtno kodo + resevanje ankete bi bilo vezano na osebne podatke (ker IP lahko spreminjajo tisti, ki nimajo staticnega). Ampak ocitno jih ne moti, da lahko posameznik vnovci vec bonov.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: H&m bon in zamenjava?
15.5.2008 12:55:36   
ninataja
Danes so gospej pred mano zavrnili bon za 5 evrov. Ker je imela premajhnega (bil je velik za dve bančni kartici).

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: H&m bon in zamenjava?
15.5.2008 13:11:31   
katerina
včeraj sem zapravila en bon, danes sem hotela drugega, pa so mi rekli, da so spremenili pravila, namreč vzamejo samo še določeno velikost bona. moj je bil sprintan čez celo stran, torej prevelik.
sem bla jezna, da se nisem že včeraj spomnila še za moža majčko vzet...

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: H&m bon in zamenjava?
15.5.2008 13:13:46   
katerina
aja, pa ne zdi se mi prav, da sredi ponudbe spreminjajo pravila!
saj jim je itak moralo bit jasno, da se bo en bon koristil večkrat, če se pa niso zavarovali proti temu.

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: H&m bon in zamenjava?
15.5.2008 14:21:49   
muška
Meni pa se zdi čisto fer da imajo pravila. Tudi fotokopiranih bonov ne sprejemajo user posted image  , se mi zdi čisto fer in prav!
Sem pa danes vnovčila 4 , mi je žal da jih nisem imela še več s seboj, ker mi je prodajalka sama svetovala, da naj grem na več blagajn, oz. večkrat v vrsto! Torej? user posted image

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: H&m bon in zamenjava?
15.5.2008 15:37:54   
Anonimen
Kako pa vedo, ce je bon sprintan ali sfotokopiran? Ce je crno bel, jasno. Danes so bile v CPju take kolone, da sva se midva samo obrnila in sla (brez bona user posted image ). Sem pa videla ja, da so zavracali premajhne bone. 

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: H&m bon in zamenjava?
15.5.2008 15:49:23   
Zamima
tudi danes v MB taka gužva, da adijo pamet, nobenega zraka, da se mi je že kar sukalo, sploh se mi ni dalo izbirat user posted image user posted image , ker če bi bila še 5 min. noter bi me morali peljat al pa z vodo polivat, ker je blo nenormalno brez zraka, prav nič ne zavidam ubogim prodajalkam v teh razmerah, pol pa še polno ljudi, adijoooo,....

no vzela sem si dve krilci, enak model, enak vzorec, samo druge barve, pa sem šla ven, res je bilo nevzdržno, sva šli pol s sestrično na pijačo sem še nekaj časa rabla, da pridem k sebi user posted image , sicer pa tako ali tako ne prenašam najbolje te vročine (pa komaj se je začela), me je danes vsepovsod pikalo nekaj kot, da sem stara že 100 let user posted image user posted image .

Se strinjam ja, itak, da so vedli, da lahko en gre tud 100x vnovčit bon, zato meni ni nič čudno, da se to tudi počne. Če ti ponudijo, zakaj pa ne? user posted image Drugače bi bilo res, da lahko izpolneš anketo le enkrat in samo 1x sprintaš bon pol pa konec, ampak očitno je bil tak namen, da lahko greš tolkrat, po moje je to neke vrste razprodaja user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: H&m bon in zamenjava?
16.5.2008 10:10:23   
Bejba
Kakšen pa je pol ta pravi bon? Ker če si ga sprintaš iz njihove strani je skor čez celo stran velik. A pa barven mora bit al kaj?

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: H&m bon in zamenjava?
16.5.2008 13:22:28   
Anonimen
Prava velikost je, da je dolzina tolk kot sirina A4 formata (mm gor ali dol). Ne rabi bit barven, lahko je ČB, samo ne sme bit sfotokopiran. So obvestila na blagajnah in velikost bona, ki ga sprejmejo. 

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: H&m bon in zamenjava?
16.5.2008 14:20:43   
muška
danes sprejemajo čisto vse, tudi če prideš na blagajno s petimi boni, ti jih bo vzela vseh 5 in naredila 5 računov. zamudno, ampak stojiš pa v vrsti samo 1x user posted image

Mi je danes padel v oko en dojenček, ki je že tako histerično jokal, da se ga je slišalo v drugi štuk, mama pa je samo grabila in grabila cote in potem še stala v vrsti z njim. user posted image user posted image user posted image  Bogo detece user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: H&m bon in zamenjava?
16.5.2008 14:53:20   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: muška


Mi je danes padel v oko en dojenček, ki je že tako histerično jokal, da se ga je slišalo v drugi štuk, mama pa je samo grabila in grabila cote in potem še stala v vrsti z njim. user posted image user posted image user posted image  Bogo detece user posted image user posted image user posted image


omg user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: H&m bon in zamenjava?
16.5.2008 15:47:22   
BlackyMouse
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Mi je danes padel v oko en dojenček, ki je že tako histerično jokal, da se ga je slišalo v drugi štuk, mama pa je samo grabila in grabila cote in potem še stala v vrsti z njim. user posted image user posted image user posted image  Bogo detece user posted image user posted image user posted image


Kura!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: H&m bon in zamenjava?
20.5.2008 8:12:12   
Shorty_
Debata se nadaljuje na temi Vse o HM.

temo zaklepam

LP Shorty

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




TAŠČA
nataly33

Ali se razumete s taščo?

DA (69%)

NE (31%)


Število vseh glasov: 139

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!