|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 14:09:07   
Anonimen
da o izzivanju in res neprimernem razkazovanju (tudi v šoli - gledam to vsakodnevno, da ne bo pomote) sploh ne govorim...


Aha....če v miniki pride v šolo jo pol lahko posiljouser posted image

Jaz verjamem da ni črno-belo. Ampak dejstvo je da otrok ni nič kriv. To me pa ne bo noben prepričal, da je 12 letnica sama kriva da se ji kej tacga zgodi.

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 14:11:38   
smigli
Mene pa zelo skrbi kam gredo naši otroci. Ob pogledu na tako ravnateljico, žensko ki bi morala v prvi vrsti zaščitit otroka, medtem ko se ji gre samo, da zaščiti dobro ime šole. In takim "strokovnjakom" prepuščamo naše največje bogastvo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 14:15:17   
bini
oprosti karin24, ampak če bi preživela 1 mesec na eni osnovni šoli - dnevno po nekaj ur, pa potem še kak športni dan, potem bi vidla, da marsikatera tudi 12-letnica ja, skorajda direktno izziva...

in ne, nisem rekla, da mini krilo pomeni, da te lahko posilijo in tudi nisem rekla, da si je sama kriva, sem samo hotela pokazat še drugo plat medalje.. - lahko pa prirediš seveda vsako besedo po svoje, če ti tako paše user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 14:17:41   
Anonimen
Pa še en problem mamo slovenci. Glavo radi v pesek tiščimo.
Kao nas so tud šlatal, pol nej pa še hčerkeuser posted image
Mene so sam parkrat probal. So jih fajn jajca bolela pol.
Pa se tud takrat ni nobenmu to kej tacga zdel. No men se pa zdi to nedopustno. In da se to moji hčerki zgodi....user posted image
Men gre na kozlanje k poslušam folk k se mu zdi da to ni nč tacga.

Bogi otroci.

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 14:19:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bini

oprosti karin24, ampak če bi preživela 1 mesec na eni osnovni šoli - dnevno po nekaj ur, pa potem še kak športni dan, potem bi vidla, da marsikatera tudi 12-letnica ja, skorajda direktno izziva...

in ne, nisem rekla, da mini krilo pomeni, da te lahko posilijo in tudi nisem rekla, da si je sama kriva, sem samo hotela pokazat še drugo plat medalje.. - lahko pa prirediš seveda vsako besedo po svoje, če ti tako paše user posted image


Ženska lahko naga hodi po šoli al pa po ulici, pa to ne daje nobenemu pravice da jo šlata ali celo posili!

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 14:24:31   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: bini

hm... kako hitro znamo sodit in pozabit na objektivnost...
nič ne bom rekla, ampak sama iz zanesljivih virov (znanka te družine) vem, da morda ni vse tako črno-belo kot prikazujejo mediji in družina... morda je res kar pravijo, velika verjetnost pa je, da je zgodba res prirejena...
a se katera med vami sploh zaveda, da je kar precej 12-letnic, ki imajo spolne odnose, resne fante in ki izgledajo tako odraslo, da jih takoj zamenjaš za 18-letnico?? da o izzivanju in res neprimernem razkazovanju (tudi v šoli - gledam to vsakodnevno, da ne bo pomote) sploh ne govorim...

res nočem sodit, še manj obsojat, samo v razmislek...


Ah, saj nekako podobno tudi sama razmišljam, samo nisem imela jajc to napisat. Mislila sem drugače, dokler nisem včeraj malo preverjeno gledala.

Nihče pa ne reče, bog ne daj, da je zdaj pa to povod, da jo nekdo posili. Sploh pa, a ni bilo rečeno, da ni bila posiljena, da so tako pokazali izvidi od G, al je zdaj še on/ona podkupljena oz. ji/mu je rečeno, kaj mora povedati?

Res pa je tudi, da nekatere hodijo neprimerno oblečene v šole, napol gole. Je bila tudi pri nas v OŠ že debata o tem s starši.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 14:57:11   
bini
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: bini

oprosti karin24, ampak če bi preživela 1 mesec na eni osnovni šoli - dnevno po nekaj ur, pa potem še kak športni dan, potem bi vidla, da marsikatera tudi 12-letnica ja, skorajda direktno izziva...

in ne, nisem rekla, da mini krilo pomeni, da te lahko posilijo in tudi nisem rekla, da si je sama kriva, sem samo hotela pokazat še drugo plat medalje.. - lahko pa prirediš seveda vsako besedo po svoje, če ti tako paše user posted image


Ženska lahko naga hodi po šoli al pa po ulici, pa to ne daje nobenemu pravice da jo šlata ali celo posili!



res je in s tem se absolutno strinjam, ampak moraš pa razumet, da so tud primeri, ko nekdo pač izkoristi situacijo in da so tud ljudje ki lažejo.... al pa si tud pred tem zakrivaš oči in si pač avtomatsko na strani 'žrtve' - četudi ta morda to ni.... in pa - a ti bi vedno brez dvoma verjela svojemu otroku??? a ti sploh veš kako zelo veliko otrok je, ki lažejo svojim staršem v šoli pa imajo čist drugačno vlogo kot doma, kjer so poosebljeni anglečki... zbudi se karin, zbudi se user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 15:03:23   
srki
Ja, to o poosebljenih angelčkih bi jaz kar verjela. Jih kar nekaj poznam. O tej punci pa ne morem rečt, kaj je res ali ne, jih ne poznam.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 15:22:04   
bini
tudi jaz niti približno ne sodim punce in osebno ne poznam situacije, hočem samo ostati nepristranska in razmišljam tudi kako grozno je, če si obsojen posilstva, ki ga nisi storil....


_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 15:36:41   
karmy
in pa - a ti bi vedno brez dvoma verjela svojemu otroku??? a ti sploh veš kako zelo veliko otrok je, ki lažejo svojim staršem v šoli


torej misliš da si otrok izmisli posilstvo ali zlorabo? torej to pomeni če bi bil tvoj otrok resnično zlorabljen s strani tvojega očeta, partnerja, strica,... in seveda ti ne bi vedela ali je to res ali ne, se ne bi postavla v bran svojemu otroku, ti bi ga celo obtožila laži? a ti resnično misliš da bi ti pedofili priznali zlorabo? v katerih pravičnih nebesih živiš?


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 15:40:29   
Anonimen
a ti bi vedno brez dvoma verjela svojemu otroku???


Glede posilstva ali nadlegovanja?

Bi ja.

Zbudim naj se?
Jaz sem kar budna, hvala. Ampak svoje pa branim k lev.

Mi je pa jasno zakaj se ogromno otrok ne upa doma priznat kaj se jim dogaja. Saj jim nebi verjeliuser posted image
Žalostno......

Najlažje je pa rečt da otrok lažeuser posted image
Pa sam iz fore je tko fertik da je na pomirjevalihuser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 21.5.2008 15:43:09 >

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 16:15:26   
mika
Pa sam iz fore je tko fertik da je na pomirjevalih


pa iz fore je strmela v prazno in se zibala, pa butala z glavo.

v SŠ smo dobili knjižico kaj vse pomeni spolno nadlegovanje in da ga moramo prijavit policiji. medtem je bilo omenjeno nagovarjanje in otipavanje. in prva misel ....a to naj prijavim, da se mi bi smejali in na koncu prišli do zaključka, da sem izzivala(v primeru, če bi se mi zgodilo, pa se mi HB ni).
točno to se dogaja, kar je tudi pokazal primer.
brez, da bi takoj zaslišali osumljence, so najprej zasliševali deklico, sorodnike in prijatelje.
a se ne zasliši najprej žtrev in osumljence, potem ostalihuser posted image .
ne..... kriva je deklica, ker je iz take pa take družineuser posted image

sicer je pa pri nas vse možno, če so za Plutom Srbi razpisali tiralico zaradi umora, naša policija je to vedela, ni pa ukrepala, dokler ni spet moril.

če jim za morilce ni mar, potem pri spolnem nadlegovanju nimamo kaj za pričakovat, sej ni panike, žrtev je preživela.

< Sporočilo je popravil mika -- 21.5.2008 16:17:11 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 18:47:03   
nejcko
Tale zgodba je res žalostna, kaj se je v resnici zgodilo, pa verjetno ne bomo izvedeli nikoli. Sem pa tudi jaz slišala iz dokaj zanesljivih virov, da naj bi deklico zlorabljal nek sorodnik.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Posiljena 12-letnica
21.5.2008 23:05:30   
bini
sem hotla v bistvu tole napisat kar je nejcko napisala...
in ja, glede posilstva se ni za šalit in glede tega bi se sigurno prepričala zelo natančno, če bi mi moj otrok kaj takega potožil.... govorila sem pa o nečem drugem...in draga karin  - ja, obvladaš taktično podtikanje in sprevračanje besed oz. napačno branje med vrsticami, se klanjam user posted image

načeloma pa tega ne more nobena razumet, če še ni imela prav dosti opravka z današnjimi najstnicami (mislim samo ekstreme, ki res izstopajo, jih je pa več kot včasih) in njihovim vedenjem v šoli - govorim v šoli, ker je šola pač vpletena... in ker je zdaj to najbolj grda šola pod soncem, zato ker otrok niso nadzirali na straniščih - itak jih ne smemo, ker se takoj kdo pritoži in zato se tam najraje zadržujejo. in fora je v tem, da ja, punca je teoretično res lagala, tako da je MORDA obtožila nedolžne (to da se tukaj spet spravljamo na rome je pa blazno socialno in humano a ne?? ), da se pač zaščiti nekoga drugega... čeprav kaj pa mislite, da pomeni to, da posilstva ni bilo - menda so tako rekli ginekologi... no, direkt ne bom povedala, ampak meni je jasno..

kakorkoli, punca je žrtev - uboga žrtev z vseh strani!! in se mi smili... ne razumem pa lajanja in obsojanja vsepovprek brez dobrega vpogleda, ker tako lahko v tej zgodbi kar naenkrat nastane še več žrtev.. pa tudi jaz nimam, nekega blaznega vpogleda. ampak do medijev sem pa že dolgo imuna in do njihovega napihovanja tudi.
tolk od mene.

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Posiljena 12-letnica
22.5.2008 0:00:26   
karmy
oh prokleto poznam te današnje 12 letnice, tudi ene par jih je tle na RR, vendar si nobena ne zasluži posilstva ali nadlegovanja zaradi tega. Kot da bi si ti npr. oblekla mini krilo in visoko pete, bi lahko kakšna stara ženička rekla; pa saj samo iščeš da te posilijo, pol pa te še obtožijo posilstva. Zdaj prvič ko je bila punca pri ginekologinji v Kočevju, se ona sigurno ni zmotila ker je značilen vzorec in raztrgnina spolovila, težko spregledaš. In je ginekologinja dolžna to povedat staršem, ali pa celo prijavit naprej. 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Posiljena 12-letnica
22.5.2008 6:47:38   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Najlažje je pa rečt da otrok lažeuser posted image



Verjetno ne laže, mogoče je pa samo pod pritiskom njene mame, kaj mora govorit. Otrok je pa otrok, pa še če to vse podoživlja, je hudo. Itak, da se ne zna v bran postavit sama, saj se še odrasla ženska marsikatera ne.

Ja, jaz bi svojemu verjela. Če bi pa imela druge namene, kot jim mogoče ima tale mama, bi pa sama sebi lahko rekla svi***.

Pa če govorimo, da je kaj drugega od zadaj, ne mislimo s tem, da je pa prav, da se to dogaja in da je sama kriva.

Jaz samo pravim, da če je kdo od sorodnikov ali nekdo drug, ki ni cigan, ne vem, kdo je tle pol večji cigan in laže.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Posiljena 12-letnica
22.5.2008 8:47:55   
bini
ja, laže je huda beseda, čeprav imajo tud že 12-letniki razvit čut za prav in narobe.
joj, če so sorodniki, je ni besede, ki bi jim jo namenila... tragika je v vsakem primeru, ampak med sorodniki je pa zame to grozljivka user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Posiljena 12-letnica
22.5.2008 8:59:03   
srki
Mah, grozljivka je v vsakem primeru. Če ja pa sorodnik, pa še toliko bolj grdo, da ga "ščitijo", če je pač verjetni novinarjem.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Posiljena 12-letnica
22.5.2008 9:09:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24



Jaz verjamem da ni črno-belo. Ampak dejstvo je da otrok ni nič kriv. To me pa ne bo noben prepričal, da je 12 letnica sama kriva da se ji kej tacga zgodi.


oni 12-letni cigo, k bi naj posilil, je tud otrok, a ni? a pol to pomeni, da ni nč kriv, če se je dejansko to zgodilo?

pa še o tem, da otroci ne lažejo o takih stvareh - pajade...ne laže 5 ali 6 letni otrok o taki stvari, 12letni pa brezskrbi da se zna krepko zlagat....bivši mož od moje prjatlce je mel totalno štalo...k seb v hišo je vzel sestro in njene tri otroke...tastarejša punca je bla grozno problematična, slaba v šoli, pa kr po nekih feštah bi hodla (12 let stara takrat)...on pa jo je mal bolj z trdo roko vzgajal, ker njena mama si ni mogla absolutno nič pomagat z njo....in ga je prjavla da jo je posilil....še prjatlca je mogla pol it na zaslišanje, so jo spraševali, če je sposoben kaj takega itd....pa je gin. pregled pokazal, da ni več nedolžna, cela štala je bla, no pol se je pa mlada dama le zjasnila, da si je zmislila, ker se mu je hotla maščevat in da je nedolžnost zgubila pri 11. (!!!) letih in da je od takrat zamenjala ( seksala z) 9 (!!!) tipovuser posted image

tko da svašta se dogaja, za ta primer ne vem, samo je tolk mutno vse skp, da nebi jst na prvo besedo onih ciganov linčala....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Posiljena 12-letnica
22.5.2008 9:36:16   
bini
točno to sem imela v mislih kar opisuje ulla... to se dogaja.. žal...
a si predstavljate, da za 14-letnico sošolci postavljajo stave al bo al ne bo noseča do konca šolskega leta?? user posted image ... pa če poznaš deklico, se sploh ne čudiš tem stavam user posted image .. svet se je res spremenil.
in NE, še vedno niti slučajno ne zagovarjam posilstva, ampak ga glasno obsojam - čeprav jih nekaj tukaj to namiguje user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Posiljena 12-letnica
22.5.2008 9:49:00   
KOLIBRI
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Sem pa tudi jaz slišala iz dokaj zanesljivih virov, da naj bi deklico zlorabljal nek sorodnik.



A ni po TV precej na hitro pokazalo nekega časopisnega izrezka, ko je bilo govora o nekih problemih v dekličini družini - naslov je bil pa Hčerka zlorabljena user posted image
Jaz sem najprej pomislila na kakšnega sorodnika.

Drugače pa ne bi verjeli kakšni znajo biti starši ( k sreči bolj izjema kot pravilo) - tu in tam se najde kateri, ki samo čaka na priložnost, da jo napihne in lahko toži - tudi šolo, ker si obeta odškodnino.

Kaj je res, pa tako vedo samo vpleteni.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Posiljena 12-letnica
22.5.2008 10:08:36   
Anonimen
pol je blo k sta dva fanta zlorabljala eno punco od njenga 7. leta....pr 15 je pa nekak to vse pršlo ven...tud analno, je bla menda vsa raztrgana, pa nč povedla, bogi otrok kolk je mogla trpetuser posted image .....onadva sta bla bratrana, punca pa soseda....in pol je folk prjavu, da si je itak sama kriva, ker je "bolj taka"user posted image 15.letno dekle je res lahko bolj tako, karkol že to pomeni, samo a je lahko 7letni otrok? za bruhat....in da ziher ni blo tko, k onadva sta pa iz pobožne in ugledne družine, ves čas sta bla ministranta itd....od punce sta starej 7 in 9 let....edn je mel celo punco in otroka z njo, je bla moja sodelavka neki časa....sta bla obsojena pol, 3 in 5 letuser posted image svašta....

in zdej si zamislite, da je ta punca res noseča in da jo neki sorodnik zlorabljal....kak škandal..je pa že bolj prirorčno jo z tabletami nafilat in poiskat kakega primernega krivca, cigana recimo....

in kar se tiče teh osnovnošolk....jst ne vem kaki starši so to zadi in kakšna vzgoja, kake vrednote vcepljajo tem dekletom, da nimajo nobenga samospoštovanjaitd....živim čist bliz OŠ in dnevno gledam kaj se dogaja in kake majouser posted image itak napol nage in izzivalno oblečeno, to meni ne gre skupaj z 12, 13letnim dekletom....ko čakajo na avtobus, se lizarjo s fanti in šlatajo...pa debate v stlu ja, te je Francl na wcju ****al, kdaj bom pa jst na vrsti....čist brezsramno, ma brezvezeuser posted image

(odgovor članu KOLIBRI)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Posiljena 12-letnica
22.5.2008 10:09:04   
smigli
Ula, Bini, tudi z vama se strinjam in vaju popolnoma štekam. Res je (sama tudi včasih podležem), da mediji radi napihujejo take dogodke, v prvi vrsti jim je interes izključno senzacija novice, da prilepijo folk na ekrane, da povišajo naklado časopisov. Na tak način se tako izgubi primarno poslanstvo novinarstva in ljudje prevečkrat zagrabimo, tudi sama. Vsaka medalja ima itak dve plati. Ni nujno, da je vse kar slišimo in preberemo iz medijev, tudi res. Kar sem pa v prejšnjem postu napisala čez ravnateljico, je pa odraz tega, da se na vsakem koraku srečujem s profesionalci na področju vzgoje otrok, ki to niso. Tujci so pa itak kamen spotike povsod.
Priseljenci so ponavadi ljudje s takimi in onakimi težavami, tako da so večkrat vpleteni v razna kriminalna dejanja, sam to ne pomeni, da so vsi pripadniki tiste skupine, rase, naroda ali vere za v en koš. Dejstvo je, d smo do njih bolj nestrpni, da stresemo bes še na nedolžne. Potrebno je predvsem uporabljati lastno glavo, pretehtat, ne pa da smo kot ovce in slepo sledimo. Nažalost je pa tako, da smo prevečkrat priča temu, da je storilec kaznivega dejanja bolj zaščiten kot žrtev, da se osredotočimo na iskanje vzrokov v žrtvi in ne v storilcu. Deklice so dandanes preveč izzivalno oblečene, ampak to ne pomeni kot povabilo posili me! Tudi to se strinjam, da je 12 letnica zelo sposobna laganja o posilstvu. Previdni moramo biti, ko naglas obsojamo in presojamo o zadevah ki nam niso prav znane.
Največ kar lahko otroku ponudimo, je da ga osveščamo, da ga pravilno usmerjamo in predsem gradimo odnos, na podlagi katerega se bo le ta počutil varnega pri nas, da se bo zatekel k nam po pomoč z vedenjem, da mu bomo znali prisluhniti ter ustrezno ukrepati.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Posiljena 12-letnica
22.5.2008 10:13:30   
Colt
Karin, pomiri se user posted image Seveda imaš prav, vendar imajo tudi ostale punce prav. Dandanes so otroci drugačni kot smo bili mi, namazani z vsemi žavbami, vrednote so že XXX krat zamenjane in vse je postavljeno na glavo. Časi se spreminjajo. Dejstvo je samo to, da ta zgodba ni črno/bela in da nekaj zelo smrdi pri vsem tem.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 99
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?