|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje samo na rokah??
13.5.2008 10:19:28   
ALJA75
Naša 7,5 mes. stara dojenčica ponoči noče več spati sama v posteljici.
Ker je pred kratkim veliko jokala (zaradi zobkov) sem jo vzela ven in ja, zdaj je tako ostalo.
Kako naj jo navadim nazaj na posteljico? Ali jo naj pustim, da joče? Joj je to težko. Če jo vzamem v naročje ali dam v svojo posteljo spi, in četudi zelo trdno spi se takoj, ko jo položim v posteljico spet zbudi.
Imate kak predlog?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje samo na rokah??
13.5.2008 10:43:29   
Solero
Jaz bi vztrajala in jo dajala v njeno posteljico, pa mogoče 2x, 3x malo še pocartat, polubčkat, pa nazaj v posteljico. Še kak dodaten poljubček, ko že leži, potem pa pustit. Postopoma, seveda.
Saj bo.

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje samo na rokah??
13.5.2008 10:59:22   
massylou
Naj se malo pohecam: welcome to the club user posted image .

Najbrž ima tvoj sonček obdobje, ko še posebej rabi mamico in bližino. Pri nas  je bilo tako že od 1. dne v porodnišnici, po kakih 9m pa je prerastla. Sem si tudi vzela jar nekaj časa, da sem jo na posteljico navadila: ful sva se igrali čez dan v posteljici (jaz obvezno zraven), stalno sem ji razlagala in kazala, kje ati&mami ajata in kje ona, zvečer sem jo dala v posteljico, jo božala po ličkih, vratu, laskih in ko je jokala, sem jo vzela ven, jo potolažila in spet nosila, dokler ni skoraj spala, potem pa nazaj not in jovo-na-novo - tudi po 2 uri... Začela sem pa pri prvem dnevnem spancu, ko je bila res utrujena in je bilo svetlo, tako da je vse videla in se ni dolgo upirala. Preden se je prebudila, sem jo pričakala ob posteljici...
Sem pa to začela delat pri 11m in ko je bila povsem zdrava, brez rasti zobkov. Pred tem pa sem jo kake 3 mesece čez dan uspavala v vozičku s petjem, telefonom, zunaj ko je avte gledala... in jo vozila sem in tja, da je videla, da se da zaspati tudi izven naročja.
Skratka, cel projekt. Ampak prijazen do malecke.

Če se še kaj spomnim, ti napišem.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje samo na rokah??
13.5.2008 11:43:19   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Jaz bi vztrajala in jo dajala v njeno posteljico, pa mogoče 2x, 3x malo še pocartat, polubčkat, pa nazaj v posteljico. Še kak dodaten poljubček, ko že leži, potem pa pustit. Postopoma, seveda.
Saj bo.


Se strinjam. Pa vmes greš ven iz sobe za 10 s, 15 s, 20 s.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spanje samo na rokah??
14.5.2008 11:58:05   
Zanica
Naša user posted image  je skoraj leto dni stara, pa ne spi v svoji posteljici user posted image . Ko so začeli zobki (8 mes.) je pa tudi bilo skoraj nemogoče da zaspi kot na rokah. Pri moji je ful težko itak, ker jo še vedno dojim in zna zaspati (zvečer) edino če jo dojim dokler ne zaspi..... pol če jo hočem dati v posteljico se takoj zbudi in konecuser posted image . Mene pa že vse boli, nisva ne jaz ne mož naspana, po cele noči se zbujam, preverjam če je pokrita, če jo mož ni zmečkal, učasih se zbudim v paniki ker mi se v sanjah zdelo da je začela plaziti dol z postelje...... groza!!!! Ona pa mirno in spokojno spi med nami. Ker oba hodiva v službo, sem jo pač pustila spati z nami ker mi itak veliko manjka čez dan, pa da vsaj malo nadoknadim čez noč, da je pri meni... vendar, kot sem napisala- ne obrestuje se neki- da ne govorim o "cartanju" z možem, katerega sam bila navajena pred spanjem....

Ali vam je res ratalo da po tolkem času spet otroka navadite na posteljico? Moja se začne tako dret, in začne kašljat, in me res boli srce ko to poslušam in jo vzamem k sebi....

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spanje samo na rokah??
15.5.2008 12:07:36   
mama_milchy
Ajej, ko se jaz spomnem kako sva bila midva z user posted image , nenaspan, utrujena od noči;ja, ja, naš Žiga je spal do prejšnjega meseca med nama (27/5 bo 3leta star) in to se je začelo, ko so začeli zobki kukat pa je možek delal nočno in seveda je bilo lepo, da je pri meni, ker sva se dojila in pol je bil skozi nekja bolan in je bilo najlažje, da spi med nama; glede na to, da oba delava in da se je Žigec skoz vrtel po postelji in brcal enkrat enega, enkrat drugega v hrbet, sem rekla zda pa dosti; lani sta mu dedek in babica kupila za 2.rojstni dan posteljo, ki je služila za razne medvedke in ostali pliš; no in se je začelo, prvo noč je spal uro, dve, drugo malo dlje in tako cel mesec dokler se ni navadil, da je gor na postelji njegovo mesto in sedaj sam spleza gor in prespi celo noč, zjutraj pa se kr vrže k nam;
Ti, kr lepo vstrajaj in bo šlo, počasi, počasi vendar bodo rezultati kmalu vidni in pol ne boš spla od user posted image  in veselegauser posted image , user posted image  Srečno

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




anke
4pikice

Katero od spodaj naštetih ženskih imen je lepše?

Lana (24%)

Ana (28%)

Ela (16%)

Ema (16%)

Lina (15%)


Število vseh glasov: 435

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!