|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   letna prevleka za avtosedeže
11.5.2008 22:33:32   
Naja31
Ker se bliža poletje in vročina razmišljam da bi za lupinco kupila poletno prevleko.
Zdaj me pa zanima ali to res kaj pripomore k temu, da je otroku v lupinci oz. avtosedežu kaj manj vroče ali je to bolj en "lari fari2, da staršem izvlečejo denar ven iz žepa.

Pri prvem otroku nismo tega kupili, ker mi s eni nikoli zdelo, da mu je bilo tako grozno vroče.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: letna prevleka za avtosedeže
11.5.2008 22:37:53   
Anonimen
Meni se zdi bolj lari fari...user posted image .

Funkcionalna le v primeru, da je avto parkiran na vrocem soncu in se blago napije vrocine in potem nikakor ne ohladi. Oziroma uporabna ravno toliko kot barva avta....user posted image . Bel se segreje malo manj kot crn, oba pa sta vroca. Ce imas klimo v avtu pa kaksne hude uporabnosti ne vidim. Lahko se pa tudi motim.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: letna prevleka za avtosedeže
12.5.2008 8:10:34   
Anonimen
Nič ni lari fari, vsaj Maxi cosijeva je res zakon. Naša je bila včasih čisto mokra po hrbtu, ko pa smo dali gor letno prevleko, pa je bilo dosti bolje in ji ni bilo tako vroče. Tudi za drugi avtosedež smo jo kupili in že dali gor. Priporočam. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: letna prevleka za avtosedeže
12.5.2008 8:33:05   
NEVA-1
Tudi mi imamo maxi-cosijevo prevleko in si ne predstavljam, da je ne bi imeli. Imeli smo za priorija in sedaj na rodiju, kupit pa moram še za romerja kid plus, pa upam da so tudi tako dobre...

Jaz priporočam, za lupinico pa nisem potrebovala, ker smo do poletja že oba prestavili v večje sedeže...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: letna prevleka za avtosedeže
12.5.2008 8:35:38   
tinatona
Hej!

Jaz jo pri Kingu nisem imela. Zdaj za ta večji sedež (15-36kg) sem jo pa kupila. Če se obnese, ti bom pa kmalu lahko povedala.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: letna prevleka za avtosedeže
12.5.2008 11:45:26   
Lu
Mi smo tudi zadovoljni. Imamo jo na Maxi Cosiju Priori in Rodi. Mojadva se manj potita.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: letna prevleka za avtosedeže
12.5.2008 12:34:41   
frufru
Meni tista prevleka od MC ne deluje hladilno. V bistvu je kot tanjša frotirasta brisača. Mi smo namesto raznih prevlek kupili klimo od kiddya kljub temu da nimamo tega avtosedeža. Pozimi mu sedež ogreješ, poleti pa obrneš in sedi na enih mrežicah, da zrak kroži med sedalom/naslonjalom in otrokovim telesom. Se super obnese.user posted image Naš sicer ful švica, ampak na tem majčka še vlažna ni bila

< Sporočilo je popravil frufru -- 12.5.2008 12:35:26 >

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: letna prevleka za avtosedeže
12.5.2008 22:26:58   
Anonimen
A ima katera prevleko od Romerja?

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: letna prevleka za avtosedeže
13.5.2008 22:42:17   
Naja31
klimo od kiddya


Kako pa to zgleda? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: letna prevleka za avtosedeže
14.5.2008 7:12:26   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

klimo od kiddya


Kako pa to zgleda? user posted image
user posted image tko zgleda letna, user posted image tko pa zimska stran. Levo je priključek za 12V. Majo v BC

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Operater mobilne telefonije
Sanikaa

Po telefonskih številkah več sploh ne vemo kdo je pri katerem mobilnem operaterju! Prosim povejte pri katerem ste vi in kako ste zadovoljni?

Mobitel (52%)

Simobil (33%)

Debitel (2%)

Tuš (10%)

T2 (1%)

dr...? (2%)


Število vseh glasov: 246

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!