|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Punce to vam moram povedat
10.5.2008 10:22:25   
lara larissa
Včeraj zjutraj par minutk po osmi uri sem imela CTG, nakar zazvoni pač ta zvonec ko sprejemajo porodnice, pa gre ta sestra oziroma babica odpret, pa pride gospodična ali gospa, pa pravi da ji je voda odtekla, pa da če jo lahko na hitro sprejmejo da pač je prvič zelo hitro rodila. In valda takoj v porodno sobo z njo. Ženska je ene parkrat tako zakričala da mene strah ratalo in naenkrat slišim otroški jok...Pa sem si mislila pa menda ja ni to to kar mislim da je ( da je že rodila) in točno tako , ženska je rodila po pičlih dveh minutah v porodni sobi, jaz kar nisem mogla verjet.

Sem pa dobla kr solzne oči ko sem slišala prvi jok od malega, ko sem bla lih v sosednji sobi, pa vse slišala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 10:35:34   
sayuri
Lepo user posted image . Tkole bi šla vsaka rodit user posted image

SLišati prvi jok novorojenčka je pa res pravljično user posted image

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 10:41:30   
lara larissa
 Mene je kr malo postalo strah, ker bom zdaj prvič rodila, pa še ne vem kako pa kaj. Včeraj sem imela PDP pa še nič ne kaže na porod, mam občutek da bo še trajalo en čas ....

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 10:58:21   
gojska
O lubica, kakor bo pa bo.
Vzemi pa ta dogodek kot dobro znamenje tudi zate.
Držim pesti zate in se veselim s tabo prvega joka tvojega otročka.user posted image

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 11:06:37   
Anonimen
o hudo, prov ne moreš verjet, da je lahko tako hitrouser posted image user posted image tebi pa tudi veliko sreče. sej bouser posted image

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 11:10:34   
nejcko
To sem jaz doživela, ko sem šla drugič rodit. Bilo je zvečer okoli enajstih ali še kasneje, jaz tam v čakalni sobi pri wc-jih, zaslišim cviljenje gum, zavore na ful, čez minutko je bil že lift gor, slišim samo žensko ki jamra in diha na polno, grejo v porodno ... ženska dvakrat zakriči in je bil že otoški jok. Jaz sem samo debelo gledala.

Je babica potem rekla, da je bil to tretji otrok te ženske. Po moje bi tako res vsaka rodilauser posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 11:39:01   
silvya
U fino. Ko bi le pri vsaki blo tako. user posted image Nič se bat, tudi če bo trajalo malo dlje, samo da bo na koncu slišati jok zdravega dojenčka. user posted image

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 11:41:50   
pikalonca
Ja za tak porod pa res potem pravijo, da je kar ven padel user posted image . Sta  moja poroda trajala okol 3 ure, pa se mi je zdelo dost hitro, ampak to je pa res ekspres, kar si ti opisala. Priznam, da sem tudi jaz prvič bila okol 23 na CTg-ju, ker mi je doma voda odtekla in sem v porodni sobi slišala eno, ki je full stokala in dihala, pa me je kar mal čudno v želodcu začelo zvijat, saj se mi še ni sanjalo kaj me pravzaprav čaka. In ko sem zaslišala otroški jok v porodni so se tudi meni orosile oči. No, čez dobre 3 ure sem pa zaslišala tudi jok moje hčerkice.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 12:19:57   
lara larissa
Ma mene do  zdaj ni bilo nekaj strah poroda. Sam zdaj ko pa sem res že tam, v bistvu samo še čakam pa mi mal kriza postaja. Saj zdaj sem te dni spoznala te babice pa to ko sem hodla na CTG, pa se malo tolažim s tem da so videt full vredu pa tak fajn za menit pa to, v bistvu mi že to nekak malo olajša zadevo. Ker da bi že zdaj tam ble babice kake tečne pa osorne bi mi pa blo po moje totalka bad. Sam me pa skrbi da se  popolnoma še nič ne odpiram in da bom rodila do zadnjega čez rok kaj je možno.

Aja pa še z tem se tolažim, če so vse do zdaj šle čez to bom pa še jaz, kaj pa včasi naše babice pa prababice ko so kr doma rojevale, pa so tud zdržale :) Malo še pa bom zapadla v predporodno depresijo do straha :)

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 12:58:47   
Una
V sobi sem bila z eno, ki je (v tretje) rodila v pičlih 20 minutah.

Naj te ne bo strah, ker je to nekaj najlepšega. Jst sm po 9 dneh že popolnoma pozabila na bolečine pri porodu.


_____________________________

LP, Una

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 13:49:19   
FLASK_A
Lara, nč skrbet, sej bo user posted image user posted image user posted image
Jaz se tudi nisem nič odpirala, 6. dan po PDPju popadki, odpiranje, rojstvo... Joj, res je to najlepše, ko dobiš svojega angelčka v naročjeuser posted image
Pa verjemi, da se sploh slišala ne boš, ko boš rojevalauser posted image
Pa čudovito izkušnjo ti želimuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 14:57:19   
Blejka26
tako je pa res najlepše rojevat..a ne bi bilo fino če bi vse rodile v dveh minutah in brez bolečin..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 15:00:17   
lara larissa
Punce, vsem hvala za podporo, res mi pomaga ko preberem kak tak vaš post .
Verjamem pa da bom pozabila na vse bolečine ko bom dobila malo princesko v naročje

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 20:21:58   
*Junona*
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 21:53:08   
TRIŠ
user posted image user posted image user posted image user posted image kako lepo.Jaz bi tudi kar rojevala,ker tisti jok po porodu....to je najlepša stvar ki se ti lahko zgodiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Punce to vam moram povedat
10.5.2008 21:57:35   
Mišni
U, jaz ta jokecv kar pogosto slišim, ko kličem v porodno porodnišnice za podatke o številu porodov. Za službo. Imam direkten prenos in res, vsakič je tako zelo sladko.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?