|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 10:21:37   
malika
Ali mizo ali stol,... kar koli mu pač pride na pot, ko je jezen ali celo užaljen, ko mu kakšno stvar vzamem iz rok, ali mu ne dovolim.
Do zdaj temu nisem posvečala nobene pozornosti, ker sem bila mnenja da bo sam nehal, ko bo videl da ga ne upoštevamo, ampak to se samo stopnjuje.

Kaj naj naredim? Ati je že predlagal, da bi ga enkrat polil z mrzlo vodo, meni pa se malo smili :zmeden::)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 10:23:44   
Sibil_
Jaz mislim da ima ati prav, pa naj se tako čudno sliši.Ali pa ga pač ne upoštevaj-to bi delala jaz.Nimam pa še izkušenj, tako da mogoče počakaj še kako bolj izkušeno mamico da poda svoje mnenje.;)
LP,
Sibil

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 10:28:35   
Anonimen
Pri nas je isto, včasih se iz ljubega miru kar začne zaletavat z glavo v steno ali pa se z rokami po glavi tolče. Pa smo ji stalano govorili naj neha, pa je še bolj. Zdaj je pa sploh ne opazimo ali pa ji rečemo " a je fino, še malo se daj", pa ji potem ni zanimivo.
Po mojem je to le faza, ki bo minila. Jaz ga z mrzlo vodo ne bi polivala, ker se lahko preveč ustraši. Verjemi, ko ga bo dovolj bolelo, bo že nehal.

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 10:29:35   
Anonimen
Mislim, da pri enem letu polivane z mrzlo vodo še ne bi delovalo, ker po mojem otrok pri tej starosti ne more oz. ne zna povezati. Sem podobno opazila pri fantku, ki ravno tako buta z glavico ob tla ali kakšen predmet, čeprav ni trmica...pa tudi naša tamala to kdaj pa kdaj naredi...nevem no malika....je pač tvoj Vito karakter:bravo::bravo:, ati pa tudi, da bi tamičkenega kar z vodo ;)!

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 10:34:00   
mala
tudi pri nas smo prišli v obdobje trme-jaz mu pustim da se zjoka pol ga pa zamotim s čim drugim. Mislim da je to z mrzlo vodo malo prehudo-se lahko zgodi da se tamal prestraši vode in potem boste imeli še eno težavo več:duda: Je samo obdobje in vsak otrok gre čez tako ali drugače,svetujem pa ti da nadaljuješ tako kot delaš, bo največ učinka.

lp pa čim manj:grrr:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 11:06:58   
Anonimen
Aljin predlog je po moje daleč najbolj sprejemljiv. Mi smo tudi približno tako počeli za kakšne stvari, ki so bile "malo čudne".

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 11:15:49   
tjaga
Hehe :)-:)-,

pri nas je dedi tudi probal trmo z mrzlo vodo zbiti iz riti (ker je pri očiju palilo, je to probal še na vnuku).
Tamal se mu je pa režal, pa je rekel: Dedi dej se, je bjo tojk fino.

Pa ga je dedi v kamn brcnu.

Drugače pa tipka IGNORE v glavi, pali garantirano.

Tjaga
:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 11:58:41   
*maja
Naš ta mali dela čisto isto, samo da se on vrže na tla pa ob tla buta z glavo...:)-.
Pa po pravici povedano niti ne posvečam preveč pozornosti tej muhi, ker sem mnenja da ga bo minilo. Je naša pupa delala čisto isto, pa jo je na koncu samo od sebe minilo.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 12:00:05   
Anonimen
Kako?? A polivate jih z mrzlo vodo??? :zmeden: To pa res ne gre no.

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 12:05:41   
dory
Nasemu tud vcasih rata da se vrze na tla in z glavo tolce ob tla:zmeden:...jaz ga dam na ignore,ker ko ga bo fejst bolel bo ze nehal...da bi ga pa z mrzlo vodo? :zmeden:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
15.2.2005 12:36:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 12:49:20   
Tejči
Mrzla voda..ne ledena, no:) Sem že od parih punc slišala, da je kr pomagalo. Pri kolegici imajo pa posledico od tega: dvignjen parket:)

LP, Tea:sloncek:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 12:55:32   
Anonimen
Ne, sej ni fora v mrzli vodi. Ampak voda kot voda. Predstavljaj si, da bi tebi eden vrgu v glavo vodo, kadar bi nič hudega sluteč nekaj zoprala. Veš kakšen šok je to!?!

Vem pa, da to delajo. Tud ena prijateljica je to naredila pri svoji nekajmesečni hčerki, pa moram rečt, da se mi je to zdelo grozno! Stokrat hujš kot vsaka druga kazen - če se ti že zdi, da mora bit za to kaznovan...

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 14:12:44   
mehurčica
Ma ne me strašit no. Nas očitno to še čaka. David se zaenkrat samo zvije nazaj na rokah, če pa je na tleh, pa malo pobrca z nogami.
Ampak po moje je voda prehuda. Jaz bi ubrala tehniko od Alje.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Z glavico buta ob tla
15.2.2005 17:39:54   
Annny
Tudi jaz nikoli ne bo otroka polivala z vodo!:(

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Preglas v imenu?
Aninchy

Katera "oblika" imena Martin vam je ljubša?

Martin z poudarkom na A (49%)

Martin z poudarkom na I (51%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!