|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vneta učka?!
9.5.2008 10:09:01   
žaba
Danes se je naša 5 mesečnica user posted image  zbudila z zlepljeno levo učko. Očistila sem ji jo z fiziološko. Ima sicer še rahlo rdečo in zatečena ni skoraj nič. Drugače ji sedajle tudi nič kaj ne teče iz učke.

Me zanima če lahko grem z njo ven na ta topel sonček, ker se mi zdi taka škoda biti notri, ko je zunaj tako toplo. Bi jo dala v voziček ležat in kakšno plenico/dekico čez, da ji ne bi res nič pihalo. Ali bi morala biti obvezno notri?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vneta učka?!
9.5.2008 10:15:31   
neisha80
Kaj pa če bi šla do pediatra,da ji napiše tobrex?

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vneta učka?!
9.5.2008 10:22:25   
kjava
Jaz bi šla ven z njo.

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vneta učka?!
9.5.2008 10:22:52   
žaba
Ja k pediatru se greva pokazat popoldan, sem ga klicala in jo je naročila šele popoldan, ker najina pediatrinja ne dela (pozabla sem vprašat, če lahko greva ven). Drugače je ful dobre volje in sem misla, da ne bova do popoldan skoz notri, če lahko greva mal na sonček počivat.

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vneta učka?!
9.5.2008 10:24:19   
Lunc_a
Lahko gre ven,ampak ji res ne sme nič pihati,ker se bo stanje poslabšalo

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vneta učka?!
9.5.2008 10:26:45   
neisha80
Ja,če je brez vetra,po moje ni panike.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vneta učka?!
9.5.2008 10:56:56   
MARSELINO
našemu malčku se je vnetje ponavljalo skoraj štiri mesece. tri tedne nič pa spet itd. je pa res, da je imel težavo od samega rojstva. sestra mi je rekla, da mo pri porodu je verjetno niso dobro očistili.
Aja, glede sprehoda: nam je sama pediatronja svetovala, da lahko gremo prosto ven, če ni močnega vetra. zato le na zrak.

Glede tobrexa. mi smo ga mazali z njim tako dolgo, da več ni pomagalo. vmes smo morali še k okolistu, zaradi ponavljanja. na koncu sem v Avstriji kupila homeopatske kapljice Similasan in od takrat dalje imamo mir.

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vneta učka?!
9.5.2008 11:46:29   
vesel
Vnet uček lahko umivaš s kamiličnem čajem,ker deluje protivnetno,....

Jaz moji sem in je pomagalo.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu MARSELINO)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vneta učka?!
9.5.2008 12:58:16   
Maksma
po mojem greš ven lahko komot. Pri meni pa je pomagalo, da sm mu parkrat na dan stisnila par kapljic mojega mleka v učka, se je pozdravilo v enem dnevu. Probaj, če še dojiš.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vneta učka?!
9.5.2008 13:54:00   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: MARSELINO

našemu malčku se je vnetje ponavljalo skoraj štiri mesece. tri tedne nič pa spet itd. je pa res, da je imel težavo od samega rojstva. sestra mi je rekla, da mo pri porodu je verjetno niso dobro očistili.
Aja, glede sprehoda: nam je sama pediatronja svetovala, da lahko gremo prosto ven, če ni močnega vetra. zato le na zrak.

Glede tobrexa. mi smo ga mazali z njim tako dolgo, da več ni pomagalo. vmes smo morali še k okolistu, zaradi ponavljanja. na koncu sem v Avstriji kupila homeopatske kapljice Similasan in od takrat dalje imamo mir.



naša user posted image ima že skoraj tri mesece in ima skoz zapacano učko. smo že dvakrat mel tobrex kapljice (4x1 na dan) pa ni pomagal, zdaj smo dobil druge, pa tud ne pomagauser posted image pediater pravi da je to ni nič takega, zgolj zamašen solzni kanal...
a v vsaki avstrijski lekarni se da kupit Similasan?

glede kamiličnega sm pa slišala da ni dobr, ampak da je boljše s smetlikovim čajem spirat.

za materino mleko pa je meni patronažna rekla, da naj probam, ampak če ne bo hitro boljše, potem naj raje neham, ker to pomeni, da je v mojem mleku nekaj takega kar draži učk..


< Sporočilo je popravil jajula -- 9.5.2008 13:55:43 >

(odgovor članu MARSELINO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vneta učka?!
9.5.2008 13:58:49   
Ayo
Mi smi imeli vneto ucko takoj po prihodu iz porodnisnice.
Patronazna je rekla, da greva komt lahko ven, pa se zima je bla.
Izpirala sem pa s pravim crnim cajem, kot mi je narocila patronazna.

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vneta učka?!
9.5.2008 15:25:40   
nova169
Če še dojiš, mu malo mleka nakapaj na kotiček učke in naj se mleko razlije po učki. Preverjeno deluje. Jaz sem to delala 3X na dan, po dveh dneh ni bilo ne duha ne sluha o vnetem očesu.

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vneta učka?!
9.5.2008 21:25:44   
klarisima
Tudi moja pupa ima že od rojstva težave z vnetim desnim očkom user posted image
Na začetku sem ji dajala svoje mleko parkrat/dan in je bilo za nekaj dni bolje user posted image zdaj pa je začel teči rumeno zelen izcedek user posted image
Sva se šli k pediatrinji pokazat in sva dobili kapljice tobrex (1-2 zvečer, 3 dni), potem je bilo 2 dni ok pa spet user posted image
Včeraj sem jo ponovno poklicala in mi je rekla, da naj komot dajem vsak večer pred spanjem po 1 kapljico in da lahko hodimo ven le na prepih naj pazimo. In da to ni nič hudega, da bo šlo mimo user posted image Kdaj pa???



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu nova169)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vneta učka?!
10.5.2008 22:04:20   
petra05
SKUHAJ KAMELICE PA JI GA UMIVAJ!naši smo prehladil učka že prvi mesec pa sva ji s kamelicami umivala drugi dan je bil ok

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?