|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brnik
6.5.2008 22:17:57   
atanja
ja saj vem da se se zdaj drugače imenuje sam mi je bolj domač ta izraz.

uglavnem zanima me če se da kje gledat avione tam. Včasih se spomnim da si šel lahko na kavo nekam gor pa si gledal na pristajalno stezo.
Včetrtek greva z malim po očita pa bi šla prej da bo mal letala gledu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brnik
6.5.2008 22:21:50   
Majuska
Ja, najbrž imajo teraso še odprto. Sicer pa je gor tudi lokal, pa gresta lahko na sok user posted image

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brnik
6.5.2008 22:24:00   
vesel
Ja je terasa in tudi kavarna kjer prodajajo tudi sendviče,tortice,sladoled,....itd..In tudi otr.igrala so gor.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brnik
6.5.2008 22:27:04   
mala maja
pa baje je za pol ure brezplačno parkiriščeuser posted image user posted image . Imajo pa res teraso in kavarno, da se pa tudi za ograjo parkirat in opazovat.

Prihodi in odhodi pa so čez teden na cca 15 min, včasih pa še pogostejeuser posted image  al se pa samo meni tako zdi ko mi brenčijo nad glavouser posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brnik
6.5.2008 22:29:44   
atanja
U super.user posted image user posted image  Hvala. Zlate ste

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brnik
6.5.2008 22:32:03   
tinatona
Iz kje pa sta? Jaz ti predlagam da gresta vsaj eno uro prej... pa gresta potem na eno njivsko cesto... zaviješ levo - če se pelješ od Vodic proti Brniku (nekje na sredi med obema gozdičkoma). Res mi2 z mojim minijem greva velikokrat tja. Se zapeljeva do ograje in potem peš ob pisti al pa se zapeljeva nekje do srede piste in uživava. Tako jih vidiš res od blizu. Potem se pa samo po tej poti do konca pelješ in na koncu ograje desno zaviješ - ter zapelješ desno na glavno cesto... pa imaš skoraj takoj križišče za na letališče samo.

LP

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brnik
6.5.2008 22:34:00   
mala maja
mi jih tud na cesti med Vodicami in Brnikom najraje opazujemo, ali pa se kar na poti iz KR ustavimo na koncu steze in opazujemo kako se počasi v ovinek pripelje in potlej scccc v nebouser posted image user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brnik
6.5.2008 22:58:01   
norge
Iz kje pa sta? Jaz ti predlagam da gresta vsaj eno uro prej... pa gresta potem na eno njivsko cesto... zaviješ levo - če se pelješ od Vodic proti Brniku (nekje na sredi med obema gozdičkoma). Res mi2 z mojim minijem greva velikokrat tja. Se zapeljeva do ograje in potem peš ob pisti al pa se zapeljeva nekje do srede piste in uživava. Tako jih vidiš res od blizu. Potem se pa samo po tej poti do konca pelješ in na koncu ograje desno zaviješ - ter zapelješ desno na glavno cesto... pa imaš skoraj takoj križišče za na letališče samo.

LP

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tale me je pa nasmejal......user posted image user posted image
Smo šle enkrat s kolegico iz faksa (že ene sto let nazaj)tkole na en izletek in sva se z avtom okoli letališča zapeljale in opazovale avione in kar naenkrat.... za nami policaji z lučkami.. ustavli, kaj delate, kdo ste...user posted image naju je blo kar mal strah tko da se ne bi več upala... samo user posted image


(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brnik
6.5.2008 23:06:31   
Anonimen
Oh, mi smo enkrat na mesec, ce ne pogosteje, sigurno na Brniku na makadamu ob njivah, pa ni bilo se niti enkrat policajev, pa vedno je vsaj se en avto ali pa sprehajalci. Zadnjic nas je se ploha dobila, je meni deznik zlomila. Prav fajn je. Parkiramo na koncu ograje, iz smeri Vodic, in gremo pes prakticno do stavbe od letalisca, da avioni pred nami pristajajo. Sam pol do avta se mal vlece, sam pac, moramo psa sprehodit, tamal je pa tut ze tolk velik, da mu je to prehodit mala malca.

Drugace se pa iz terase ne vidi vec pristanka, razen ce sedis notri v lokalu, vidis pa, kako se sparkirajo na ploscadi in kako ljudje hodijo gor in dol. Ja, pa lokal je balzno drag, itak.

(odgovor članu norge)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brnik
7.5.2008 7:28:40   
atanja
JA midva morva tako al tako po najinga očita tako da bova šla na teraso. je pa tako da sva z mojim že bla na tem makadamu in je ful dobr gledat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brnik
7.5.2008 11:34:03   
Colt
Hehe, sem reden uporabnik te ''poljske ceste'', tako da ste me gotovo že videle user posted image Temno modri ford focus limo (podaljšan) in notri jaz, z daljnogledom v rokah. Vsaj enkrat, dvakrat tedensko. Če me katera pocuka za rokav, dobi tudi pri meni lahko sok l user posted image Je pa bistveno boljši pogled iz te ceste, kot pa gor na terasi kjer vidiš praktično samo parkirane avione.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brnik
7.5.2008 13:24:21   
benika
Ti Colt, a se pol jutr popoldne dobimo za ograjo na sokuuser posted image ? Mi gremo v Kamnik, pa se ponavadi tud tam ustavimo, da taml gleda, kako avion v Švico letiuser posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brnik
7.5.2008 14:48:00   
Colt
Jutri mam plane že zapolnjene, tako da ne bo nič. Vseeno pa bodi pozorna na modrega Focusa user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brnik
7.5.2008 16:23:37   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Hehe, sem reden uporabnik te ''poljske ceste'', tako da ste me gotovo že videle user posted image Temno modri ford focus limo (podaljšan) in notri jaz, z daljnogledom v rokah. Vsaj enkrat, dvakrat tedensko. Če me katera pocuka za rokav, dobi tudi pri meni lahko sok l user posted image Je pa bistveno boljši pogled iz te ceste, kot pa gor na terasi kjer vidiš praktično samo parkirane avione.



aja...a to si ti :)...jst sem tud večkrat tam :)

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brnik
7.5.2008 19:15:24   
atanja
JA a pol ne bo nobenga jutr tamuser posted image . Ah bova pa sam na teraso šla

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Brnik
7.5.2008 20:00:06   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

Ja je terasa in tudi kavarna kjer prodajajo tudi sendviče,tortice,sladoled,....itd..In tudi otr.igrala so gor.




Jaz tukaj tudi vedno, kadar kam letim, sedim in opazujem letala, kadar čakam.

Mi je full fajn.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Brnik
7.5.2008 20:04:48   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

ja saj vem da se se zdaj drugače imenuje sam mi je bolj domač ta izraz.



Ni panike. V "ljudskih srcih" je in bo vedno zgolj Brnik user posted image .

In ja, fajni občutek je od blizu opazovat letala. Mogočna so, veličastna, pa najbrž simbolizirajo nekakšen "fly - away", nekakšno svobodo, whatever ..... skratka, res naredijo vtis.

< Sporočilo je popravil daddy -- 7.5.2008 20:07:07 >

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




izbira imena za moja dvojčka
nosečka sem

katero dva imena sta vam najbolj všeč za dvojčka?

lovro-jure (38%)

jon-luka (15%)

aron-lan (9%)

jaša-rok (12%)

tijan-amadej (12%)

matej-staš (13%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!