|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gledanje tv-ja v Izolski bolnici
3.5.2008 20:17:11   
klarisima
Zvedela sem nekaj, kar me je tako zelo spravlo s tira user posted image
V bolnišnici Izola moraš za gledanje tv-ja plačat 50centov/h user posted image user posted image user posted image

A je to postala praksa v vseh bolnišnicah?
In od kdaj se služi tudi na bolnikih, ki se v bolnišnici dolgočasijo user posted image

A se to dogaja še kje in ali slučajno katera ve ali je to sploh... (saj ne najdem prave besede...) nenormalno user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gledanje tv-ja v Izolski bolnici
3.5.2008 20:27:54   
aljuška
jaz to prvič slišim.user posted image Niti nisem vedela, da se v tam lahko sploh televizijo gledauser posted image .A misliš na porodnem oddelku? ker tam se mi zdi na ni TV-ja..Mogoče misliš,če kdo s sabo prinese Tv?user posted image Jaz vem da nisem imela ne volje,ne želje, ne časa za kakšno Tv..pa sem bla notri 14 dni.

_____________________________





(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gledanje tv-ja v Izolski bolnici
3.5.2008 20:49:43   
klarisima
Ne, moj tast je noter ker, čaka na operacijo žolčnih kamnov. Ne vem na katerem oddelku je to, žal user posted image Ampak sigurno ni samo na njegovem oddelku taka situacijauser posted image
Bolniki plačajo račun za tv user posted image

Na porodnem sem pa tudi jaz samo mojo user posted image gledala...najlepša nadaljevankauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gledanje tv-ja v Izolski bolnici
3.5.2008 20:53:12   
Zamima
Kolikor jaz vem za MB bolnišnico je na oddelku (tud ne vem če na vsakem, vendar, npr. tam kjer so zlomi in zvini in podobno zagotovo user posted image ) soba s TV-jem in ni treba nič plačat user posted image .
V porodnišnici pa jaz nisem pogrešala niti TV-ja niti radia, sem imela samo mobitel, da sem se lahko hvalila kako lepo bitje je privekalo na svet user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gledanje tv-ja v Izolski bolnici
3.5.2008 21:16:35   
tajtaja
Tako je tudi v MS, pa že pred časom tudi v bolnici v Avstriji.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gledanje tv-ja v Izolski bolnici
3.5.2008 21:46:26   
Naja30
Za Lj porodnišnico lahko garantiram, da ni treba nič plačat za gledanje tv-ja.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gledanje tv-ja v Izolski bolnici
3.5.2008 23:46:29   
Sibil_
V Izoli je tv na nekaterih oddelkih v vsaki sobi.Ampak ne plačaš računa temveč kupiš žetone za določen znesek.In potem ta žeton vržeš v eno škatlo, tv ti pa gori eno uro-beri ima timer.Meni se to zdi ok, ker plačilo zagotavlja dobro kvaliteto programov, poleg tega če si z nekom v sobi si deliš strošek, če ne pa pač gledaš kar te zanima.Konkretno moji mami bi se scufalo brez tv-ja (je kar odvisna od nadaljevank).user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gledanje tv-ja v Izolski bolnici
4.5.2008 9:17:16   
klarisima
Ma vseeno, timer gor ali dol, meni se to ne zdi prav user posted image
In kam gre ta denar? Za kvaliteten program sigurno ne user posted image
Najbrž gre za hrano za dohtarje, da ne bodo več odpadnega človeškega tkiva papalii user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gledanje tv-ja v Izolski bolnici
4.5.2008 9:59:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: klarisima

Ma vseeno, timer gor ali dol, meni se to ne zdi prav user posted image
In kam gre ta denar? Za kvaliteten program sigurno ne user posted image
Najbrž gre za hrano za dohtarje, da ne bodo več odpadnega človeškega tkiva papalii user posted image



user posted image

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gledanje tv-ja v Izolski bolnici
4.5.2008 10:00:36   
Sibil_
Klarisima-bolnica nima nič s tem, to ima ena zunanja firma čez, kakor tudi servis aparatov itd.In za nepokretne je to super, ker ne morejo do skupne sobe.Ma, meni je to ok in bi morali povsod uvest-po vseh oddelkih.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gledanje tv-ja v Izolski bolnici
4.5.2008 10:39:50   
Anonimen
V LJ ni treba nic placat. Ne na Pediatricni je v vsaki sobi TV in videorekorder (no, zdaj imajo najbrz DVDje), na ORLju je pa tudi TV cisto brezplacna, v vsaki sobi. 

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gledanje tv-ja v Izolski bolnici
4.5.2008 15:12:31   
Naja30
Meni je pa to tako neumno, da je treba v bolnici tv plačat? Ojej, kam smo prišli. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: gledanje tv-ja v Izolski bolnici
5.5.2008 9:30:52   
klarisima
Meni je pa to tako neumno, da je treba v bolnici tv plačat? Ojej, kam smo prišli.
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Saj točno to sem mislila...


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




kuhanje
tinchek1980

Kako pogosto doma kuhate?

nikoli (2%)

redko (4%)

le konec tedna (11%)

vsake 2 dni (13%)

vsak dan (71%)


Število vseh glasov: 228

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!