|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hyundai Santa Fe....
29.4.2008 13:22:18   
Polona31
...ali poznate koga ki ga ima in kako je zadovljen s tako velikim avtom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hyundai Santa Fe....
29.4.2008 13:28:19   
dolenjka
Mi ga imamo od novembra in smo zelooo zadovoljni user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hyundai Santa Fe....
29.4.2008 13:29:06   
Anonimen
Ja poznam dva.
En sodelavec ima tanov model, kolega pa tastarga.
Men je tanov fenomenalen, tastar mi je grd. Tudi midva bi si ga ful rada privoščila, sam je mal draguser posted image .....čakava da mu cena padeuser posted image . Me spominja na Q7 zato mi je tak všeč. K Q7 je pa men en najbolj hudih avtov kar jih je.


Drugač pa pač poraba je višja, gume so drage, na splošno je vzdrževanje drago, pač kot pri vseh teh mestnih terencih. Itak moreš to pričakovat pri takem avtu.

Nimata pa ta dva znanca nobenih problemov z tem avtkom. Pač redni servisi k pr vseh avtih. Je pa od enega letnik 2007, od drugega pa 2004.

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hyundai Santa Fe....
29.4.2008 13:55:36   
Polona31
Sprašujem zato ker ga ima znanec dober mesec ,pa me kliče kolegica, da kaj je narobe z avtom, ker  ga je srečala na cesti da ga je en drug avto ˝šlepal˝. Mi je bilo čudno da bi bilo treba v bistvu za nov avto uporabljati vleko. Mogoče mu je pa zmanjkalo goriva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hyundai Santa Fe....
29.4.2008 14:09:51   
Anonimen
Pri nama je bil v ožjem končnem izboru, pa naju je minilo, ko sva videla, kako je bila pri testnem avtu počena plastika v prtljažniku, in se je res na 100m videlo, da bolj cheap plastike res ne bi mogli najti za v tak avto.

Pa še prodajalec nama je šel tako na jetra, da že dolgo kdo ne tako... Drugače je pa avto lep in po mojem tudi ne slab. Definitivno boljši od tega, kar sva navsezadnje nabavila user posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hyundai Santa Fe....
29.4.2008 14:18:52   
lefairyon
moj sanjski avtekuser posted image ...ga bom mela ko bom "velka"user posted image

_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hyundai Santa Fe....
29.4.2008 14:21:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Sprašujem zato ker ga ima znanec dober mesec ,pa me kliče kolegica, da kaj je narobe z avtom, ker  ga je srečala na cesti da ga je en drug avto ˝šlepal˝. Mi je bilo čudno da bi bilo treba v bistvu za nov avto uporabljati vleko. Mogoče mu je pa zmanjkalo goriva.


Da se ti nov avto pokvari ni nič neznanega. Se kar pogosto dogaja zadnje čase. Vsem znamkam.

Zato pa mi rabljene kupujemouser posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




na kakšen način radi varčujete
Spark



postopno klasično varčevanje z obrestno mero (31%)

naložbeno varčevanje v sklade (6%)

varčevanje kombinirano z življenjskim zavarovanjem (19%)

ne varčujem (44%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!