|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 9:43:33   
Mišni
A se vam je že kdaj pri kakšnih čevljih zgodilo, da bi vam trgali najlonke?

Zadnjič sem kupila prav fletne čeveljčke, pa se mi je potem 3-krat zaporedoma, ko sem jih imela obute, zgodilo, da sem iz službe prišla domov s pavcema, ki sta kukala iz najlonk.user posted image

O.K., sem rekla, šit, smola, in šla kupit nove čevlje, ker da bi vsak dan dala vsaj 3 evre za najlonske podkolenke, si res ne morem privošlit.

Ampak glej ga zlomka - obujem nove čevlje, grem v službo, in ko pridem domov, sezunjem čevlje in .... pavca spet zunaj.

Zdaj pa res več ne vem, ali je z mojimi pavci kaj narbe ali s čevlji.

A imate ve tudi kakšne take čevlje?

Čudno se mi zdi, ker v vseh ostalih čevljih je pa O.K. Samo v teh dvojnih ne.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 9:51:02   
kovač
Kaj pa če bi si morala nohte postrišt? Ali pa spliti, da ne bo otrih robov.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 9:51:29   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 9:52:11   
kovač
da ne bo ostrih robov na nohtih

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 9:52:36   
kovač
user posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 9:53:12   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Kaj pa če bi si morala nohte postrišt? Ali pa spliti, da ne bo otrih robov.


Nohte imam postriženeuser posted image , pilila jih pa nikoli nisem, pa nobene najlonke še nikoli niso bile strgane.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 9:56:46   
Anonimen
Da ne bo pomote. Smejala sem se Kovačevi.user posted image

Kaj pa če so ti čevlji pretesni? Ali pa so najlonke zanič.user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 9:58:55   
Veverička
Ja, jaz mam tudi iste....palceuser posted image user posted image
Ne vem, kaj je to, meni se je pri novih balerinkah tudi začelo to delat, pa me ne tiščijo, pa nohte imam tudi postrižene. Ali pa so se mi palci navzgor začeli obračatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 10:00:16   
Mišni
Kind Lady in veverička, čudno se mi zdi, da se mi to dogaja samo pri teh dvojnih čevljih. Če dam zdajle kakšne druge gor, kakšne stare, je pa v redu. Tako da z nohti očitno ni nič drugače, kot je bilo.

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 10:01:53   
kovač
Pa še nekaj, a ne veste, da ni prav da se nohte striže ali ščiplje, ampak je najbolj pravilno samo piljenje. Pa ne se mi smejat, ker je to res.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 11:42:31   
MamiBom
Mišni, najbrž so nohtki problem ... to se najbolj pogosto zgodi, ko si za poletje pustimo nekoliko daljše in jih ne postrižemo do konca. Pri lepo spiljenih krajših nohtih to ne bi smel več biti problem.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 11:44:49   
Mišni
to se najbolj pogosto zgodi, ko si za poletje pustimo nekoliko daljše


A na nogahuser posted image

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 12:42:19   
kovač
Ja sem vidla da imajo nekatere ženske poleti na sandale malo daljše nohtke, seveda lepo oblikovane in nalakirane.

A še nisi opazila?

Pa ne, da jih že puščaš za poletje. Kar postrizi si jihuser posted image !

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 12:42:54   
kovač
Joj ne, sem potela napisat popili!

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 12:43:19   
kovač
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 12:48:02   
Volga
Ne vem zakaj. meni se to tudi kdaj pa kdaj zgodi, tako da ne morem reči, da mi jih čevlji trgajo, prej bi rekla, da nohti. No ne vem, si jih pa ne pilim na nogeh, še to user posted image  postrižeš, pa je,.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 13:11:23   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Ja sem vidla da imajo nekatere ženske poleti na sandale malo daljše nohtke, seveda lepo oblikovane in nalakirane.



Tega pa jaz videti ne morem, mi je tako grdo, da opisati ne morem user posted image .

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 13:15:47   
alička
Jaz imam ene škornje pri katerih mi je levi palec obvezno pokukal iz najlonke... no pol sem šla pa le mal pošlatat notranjost škornja in je bila v usnju ena razpokica... prelepila sem jo s flajštrom in zdaj so štumfi celi user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 13:18:54   
kovač
Ja, a veste, da si dajo ene ženske narest gelirane nohtke na nogah, pa da so malo daljši za čez poletje pa še nalakirajo jih tam in je bolj obstojno in še manj zakomplicirano, kot če si sam doma packaš.

No sama sem za lepo postrižene nohtke na nogah in da so lepo urejeni in nežno nalakirani.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 13:37:59   
Anonimen
Ne se smejat, ampak jz nisem strgala samo nogavic in najlonk ampak tudi vse superge, ki so bile iz blaga. Pa imam nohte postrižene, da ne bo katera kaj mislila user posted image
Trenutno imam usnjene copate, strgane na palcih. Vedno moram pri čevljih pazit, da so v sprednjem delu ojačane ali da so iz tršega usnja, ker meni obvezno palci silijo  ven, če pa vzamem številko ali 1/2 številke večje čevlje so mi pa spet preveliki...

Mislim da se mi to dogaja zaradi hoje, ker med hojo avtomatsko dvigam palce

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 13:42:58   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Ja, a veste, da si dajo ene ženske narest gelirane nohtke na nogah, pa da so malo daljši za čez poletje pa še nalakirajo jih tam in je bolj obstojno in še manj zakomplicirano, kot če si sam doma packaš.


Vemo, ja, to je francoska manikura user posted image . Na rokah to izredno lepo izgleda, na nogah pa bljak.

IZVIRNO SPOROČILO: kovač

No sama sem za lepo postrižene nohtke na nogah in da so lepo urejeni in nežno nalakirani.


Tokrat se pa strinjam s tabo.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 13:57:01   
kovač
Ne, moraš ločit, ni vse francoska manikura - to je samo z tistim belim robom, ostali gelirani nohtki so pa lahko v različnih barvah - tut kadrlajsastihuser posted image . Na rokah in na nogah. In to s podaljški ali brez na rokah samo seveda.

Ja bravo vsaj 1xuser posted image !

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 15:04:06   
viv_
To so taki palci... meni se to stalno dogaja...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 15:48:03   
fusia
Meni se tudi to dogaja pri nekaterih čevljih. Nekaj imajo s tem opraviti tudi nohti, to je res, ampak meni se zdi da je med čevlji razlika predvsem v tem, kako nogavica drsi znotraj čevlja. To zdaj ne znam lepo jasno opisati user posted image  ampak nekateri čevlji so taki, da že ko nogo noter tiščiš čutiš, da ne zdrsne tako lepo in to se čuti tudi potem ko hodiš. Jaz sem to že ugotavljala.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Čevlji trgajo najlonke?
29.4.2008 16:17:14   
Zamima
Ja, res jih trgajo, meni na žalost moji najljubši čevlji user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za fantka...
Lubici

... k priimku Skol?

ADAM (17%)

LUKAS (14%)

DAVID (29%)

KRIS (7%)

ERIK (24%)

RUBEN (8%)


Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!