|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Teža nedonošečka pri 3m
29.4.2008 9:07:29   
rebeca
Koliko so tehtali vaši nedonošenčki pri 3m?

Naša tehta 4 kg in velika 54

Porodna teža 2kg, in velika 46cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Teža nedonošečka pri 3m
29.4.2008 9:43:01   
emaa
dvojček A  Porodna teža: 1965g in 46cm, 3m 5,2kg in 60cm
dvojček B Porodna teža: 2,1kg in 47cm, 3m 5,7kg in 60cm
Do 6 mesecev sta po teži in višini ujela in prehitela večino donošenčkov in sta na zgornjem percentilu oz. čez od takrat  naprej.

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Teža nedonošečka pri 3m
29.4.2008 15:36:55   
anajmad
Naša je tehtala pri treh mesecih(mislim,da misliš kronološke starosti) slabe dve kile. Ob rojstvu je imela 940g,po petih dne je padla na 723g. Različno se tolmujejo te teže. Veliko je odvisno v katerem tednu je otrok rojen in tudi kakšno štartno težo je imel. Meni se zdijo,da tisti ki so imeli ob porodu 2 kg-pravi velikani,na pram našim drobižkom.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Teža nedonošečka pri 3m
29.4.2008 19:42:34   
bugnavilea
Dvojček A ob rojstvu tehtal 1250 g ... en teden pred 3m celih 4500g

Dvojček B ob rojstvu tehtal 1690 g ... en teden pred 3m celih ... khm ... 5300g ... user posted image user posted image user posted image  (v karton so napisali da je prekomerno hranjen) user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Teža nedonošečka pri 3m
30.4.2008 0:22:58   
* Mateja *
MOj je bil rojen s 1360 g, pr 3 mesecih je imal 3 kile, sva bila pa še takrat v bolnici. POl se mi je pa doma v enem tednu zredil 1 kg.  In so me ošinfali, da sem ga preveč hranila, tako da itak nikoli ne veš če delaš prav!!

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Teža nedonošečka pri 3m
18.5.2008 10:04:24   
Sonnja
moj je rojen s 1850gin 44,5cm pri treh mesecih pa 58 cm in 5000kg.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Teža nedonošečka pri 3m
18.5.2008 18:20:17   
zolika
oj!

Naš fant je rojen z 1790g in 43 cm - 28.5. bo star 3 mesece - danes tehta 4kg in 52 cm meri v dolžino!


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Teža nedonošečka pri 3m
18.5.2008 20:49:48   
Sonnja
popravek 5000gramov ne kg.user posted image

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Teža nedonošečka pri 3m
30.10.2008 14:55:11   
majar.
naša hanah je bila rojena s 2330g in 45cm, zdaj pri treh mesecih pa ima 4975g in 55cm, raste k konopljauser posted image user posted image

ko sem jo prvič prijela v roke sem mislila, da jo bom zdrobila, zdaj pa vidim kak so nekateri še manjši (anajmad)
SAMO DA JE ZDAJ Z NJIMI TAKO KOT JE TREBAuser posted image

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Teža nedonošečka pri 3m
31.10.2008 19:50:33   
orka
mi sicer še nismo stari 3m me pa zanima, ker se pogovarjate o teži, do kdaj , če, ste spremljale pogosto naraščanje teže....??
Mi smo rojeni s 1040 g , danes dobra dva meseca imamo 1900 g...sedaj sve doma in nimam tehtnice pa me seveda zanima kako se mala redi....rada bi tudi dojila a je mala še preslaba za tak napor a tudi če bi potem niti nebi vedela koliko je pojedla , se mi pa tehtnica zdi draga za to da bi jo uporabljali kake dva meseca.....

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
31.10.2008 21:51:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rebeca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?