|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup v Bosni
29.4.2008 8:44:02   
čokoladka
Nekje sem zasledila da je dol večino oblačil zelo poceni in da kar hodijo dol...
Zanima me ali katera od tu kaj več ve o tem...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 8:48:08   
Kalina
Se ne splaca vec.

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu čokoladka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 8:49:51   
baguSka
Pa se sama skart roba.. user posted image

(odgovor članu čokoladka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 9:05:27   
kristinaj
raje plačam malo več in mi traja, kot pa da.... opereš in ne zložiš več skupaj.....

(odgovor članu čokoladka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 9:12:02   
baguSka
Aja pa se to sem hotla rect: itak da vsak, ki gre tja zagovarja kar je kupil!! Drugac bi blo skoda da je sel ane!? Mora se mal pohvalit kok je fino kupu, pa tud ce bo potem po prvem pranju vse samo se za po tleh pomivat... sicer pa jaz nebi niti oblekla tega predno nebi oprala, pol pa itak nebi mogla vec nosit... :)

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 9:13:24   
lara larissa
Po moje se  full ne splača več v bosni. Jaz sem bla doli pred pol leta na dopustu pri kolegih pa sem šla gledat na 3 tržnice ali celo 4 pa  sploh ni tako poceni,  ko pa te skuži da nisi njihov pa ti itak nabije ceno. Meni je ponujala en tak luškan plašček za full eurov, me skoraj kap zadela.  Sicer pa je  po moje tak da se ne splača  če greš v bosno z namenom da greš samo na tržnico pa pol da računaš ves bencin+cestnino+ itd ni računice- po moje. Jaz če se kdaj vstavim pa grem pogledat grem samo če grem lilh dol kolegom ko mi ni nič iz poti, drugače pa ne bi šla lih. Pa saj tud pri nam najdeš kake  ugodne stvari.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 9:17:05   
Anonimen
En bul šit zadnje čase.user posted image

(odgovor članu lara larissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 9:20:52   
čokoladka
Aha...no potem je bolj škart roba user posted image
Samo vprašam ker pač sem zadnič dve bosanke na avtobusni poslušala kaj vse sta dobile ful za male soude...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 10:29:24   
Spark
Kolegica si tam kupuje ponaredke superg. Jaz sem pred približno 4 ali petimi leti kupila ene Puma superge pri nas in dala ~23.000sit, ona pa je kupila enake v Bosni in sva jih primerjali, in nisva najdli razlike. S tem da je ona zapravila ~5000sit. Ona  ima vedno take fajn supergice. Oblek pa tam ne kupuje.

(odgovor članu čokoladka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 11:11:36   
blue sky
V Bosni je tako, da se je zadnji dve leti vse podražilo. Da se najti dobre stvari, ampak je tudi treba gledati na kvaliteto. Normalno je, če kupiš kavbojke za 8 € npr. in niso baš neki ekstra user posted image . Če pa odšteješ malo več, dobiš fajn stvari. Jaz reje kupujem pri nas v trgovinah, kjer lahko vsako oblačilo kot človek pomeriš v kabini, ne pa dol, ko pomerjaš cote v wc-jih - kao kabinah ali pa celo v njihovih kombijih user posted image .

Kar se pa tiče čevljev, je pa tudi odvisno ali jih kupiš (ponaredke) na pijaci ali pa v butiku originalne. Ko sem bila nazadnje dol, sem za foro probala Nike shox copate, pa se ne morejo primerjati z originalnimi.

Po mojem mnenju se ne splača iti v Bosno samo v šoping.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 11:21:16   
Anonimen
~23.000sit, ona pa je kupila enake v Bosni in sva jih primerjali, in nisva najdli razlike. S tem da je ona zapravila ~5000sit.


Pa si jih oboje nosila?
Ker jaz sem imela oboje. Pa ni primerjave. V ponaredkih so mi švicale noge, prav pekle so me, razpadli so po enem tednu oz. so bli že čist razgonjeni, vložek je padel ven.... Originale sem pa nosila dve leti nonstop, pa so bili kot novi.
Pa tudi na videz se loči. Jaz takoj ločim original od ponaredka. Verjetno odvisno od tega kako si picajzlast. Imajo daljšo konico "bosanske pumice", da o materialu ne govorim.

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 12:02:29   
Zasanjana
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Normalno je, če kupiš kavbojke za 8 € npr. in niso baš neki ekstra user posted image .


No, jaz sem za svoje najljubše kavbojke na pijaci odštela 5 € pa jih nosim že 4 leta in ne zgledajo znošene.user posted image


< Sporočilo je popravil Zasanjana -- 29.4.2008 12:03:05 >

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 12:23:02   
pufka
kaj misliš da prodajajo pr nas? Vse je že iz uvozauser posted image Danes je pa žal tak da že mormo nekateri gledat kaj in za kolko kupimo kakšno stvaruser posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 13:04:10   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: Zasanjana

IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Normalno je, če kupiš kavbojke za 8 € npr. in niso baš neki ekstra user posted image .


No, jaz sem za svoje najljubše kavbojke na pijaci odštela 5 € pa jih nosim že 4 leta in ne zgledajo znošene.user posted image



Potem si pa srečno naletela na te kavbojke user posted image . No, saj se da dobiti za malo denarja tudi kaj finega, ampak res bolj redko. Sicer pa je te bosanske robe polno tudi v naših trgovinah.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 13:08:56   
Anonimen
Moja kolegica pa spotoma ko obišče sorodnike v bosni kupuje ful luštkane balerinke, pa za cca 10 evrov in to usnjene in udobno mehke. Za te sem ji res kr fouš, ker so totalno luštkane...sej obleke tudi kupuje ampak niso nevemkaj posebnega. Povprečna roba user posted image

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 15:07:53   
ursa30
jaz imam pa do sedaj same dobre izkušnje. ponavadi smo kupovali v Banja Luki, sedaj kupujemo v centru Arizona. razočarana sem šla edino iz Kladuše, kjer so imeli pa res škart robo, vse povsod je bilo polno ciganskih otrok, ki so prosili za denar, če jim ga pa nisi dal so bili pa še nesramni.

cene so vsaj 3 krat nižje kot pri nas, kvaliteta se mi pa tudi ne zdi slaba. naprimer puma superge tam stanejo 10 eur. in za ta denar mi je čisto vseeno če jih nosim samo eno sezono, čeprav se to še ni zgodilo. ko so umazane jih dam v pralni stroj in to je to. do sedaj so vse preživele user posted image .
ravno v soboto gremo v šoping dol, pa bom poročala če se je izplačalo user posted image  lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nakup v Bosni
29.4.2008 17:59:59   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

~23.000sit, ona pa je kupila enake v Bosni in sva jih primerjali, in nisva najdli razlike. S tem da je ona zapravila ~5000sit.


Pa si jih oboje nosila?
Ker jaz sem imela oboje. Pa ni primerjave. V ponaredkih so mi švicale noge, prav pekle so me, razpadli so po enem tednu oz. so bli že čist razgonjeni, vložek je padel ven.... Originale sem pa nosila dve leti nonstop, pa so bili kot novi.
Pa tudi na videz se loči. Jaz takoj ločim original od ponaredka. Verjetno odvisno od tega kako si picajzlast. Imajo daljšo konico "bosanske pumice", da o materialu ne govorim.


enako izkušnjo sem imela tudi sama. Origanalne nosim še danesuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




na kakšen način radi varčujete
Spark



postopno klasično varčevanje z obrestno mero (31%)

naložbeno varčevanje v sklade (6%)

varčevanje kombinirano z življenjskim zavarovanjem (19%)

ne varčujem (44%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!