|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razgovor za službo - drugi krog
28.4.2008 21:50:13   
Nogavica
Danes so mi sporočili, da sem se uvrstila v drugi krog razgovorov za službo.
V čem se drugi krog razlikuje od prvega (poleg tega, da nas bo manj)?

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
28.4.2008 21:53:53   
Anonimen
Zna se godit, da te bo še kdo prišel pogledat in verjetno kaj konkretneje se boste pogovarjali.

(odgovor članu Nogavica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
28.4.2008 21:53:55   
Anonimen
Lahko da boš dobila kake teste za reševat: angleščina, psihologija ipd.

(odgovor članu Nogavica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
28.4.2008 22:05:21   
Kaliope
odvisno, za kakšno službo gre, najbrž ... mi smo v drugo imeli konkretno "avdicijo" - postavljeni smo bili pred dejstva, v različne situacije in potem so očitno ugotavljali, kdo se bolje znajde ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
28.4.2008 22:25:19   
Majuska
Odvisno od firme. Jaz sem v tej službi prišla na drugi razgovor samo zato, da sem povedala, kdaj lahko pričnem delat. Poleg so bile moja tedanja šefinja, njena namestnica in kadrovnica.

Morda te bodo spraševali kaj več o tem, kakšna beseda bo padla o družini, o tvojih hobijih, ambicijah ... težko reči.

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
29.4.2008 7:30:09   
dory
Tudi jaz sem bila pred kratkim na drugem krogu razgovorov...krog je še ožji, na drugi krog pride poleg kadrovika še vodja tistega odseka, za katerega kandidiraš...jst sem bila zelo vesela drugega kroga, ker si že bližje...sam kaj ko potem ni bilo odgovora...pa sem mislila,da so banke zgledne firme :)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
29.4.2008 9:29:32   
pokica_
To da si povabljena na 2. razgovor je super, vendar pa žal ni zagotovilo, da si že notr.
Tudi sama sem že dala to skos in še dajem, žal,...sem bila povabljena v 2. krog in že na 1. razgovoru so mi dali vedet, da sem notri, da še samo kadrovnica mora potrditi, pa da moram priti še "uradno" v LJ,...itak da sem se z veseljem peljala te 3 ure in bila čist na trnih, da zdaj pa bo....in itak...pogovor odlično stekel, ponujali odlično plačo, regres, božičnice in še nevem kaj vse ne...pol pa prišel po 14 dneh odgovor, da pač nisem ustrezna kandidatkauser posted image , ...po nekem času sem spet videla en in isti oglas na spletnih straneh zaposlitvenih portalov,...isto del. mesto. Torej je le nekaj narobe z njimi, če so iskali primerne kandidate več kot pol letauser posted image . Naj še omenim,...ena izmed hvalisanih bank...k sreči ne slovenskauser posted image .

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
29.4.2008 12:28:57   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

To da si povabljena na 2. razgovor je super, vendar pa žal ni zagotovilo, da si že notr.
Tudi sama sem že dala to skos in še dajem, žal,...sem bila povabljena v 2. krog in že na 1. razgovoru so mi dali vedet, da sem notri, da še samo kadrovnica mora potrditi, pa da moram priti še "uradno" v LJ,...itak da sem se z veseljem peljala te 3 ure in bila čist na trnih, da zdaj pa bo....in itak...pogovor odlično stekel, ponujali odlično plačo, regres, božičnice in še nevem kaj vse ne...pol pa prišel po 14 dneh odgovor, da pač nisem ustrezna kandidatkauser posted image , ...po nekem času sem spet videla en in isti oglas na spletnih straneh zaposlitvenih portalov,...isto del. mesto. Torej je le nekaj narobe z njimi, če so iskali primerne kandidate več kot pol letauser posted image . Naj še omenim,...ena izmed hvalisanih bank...k sreči ne slovenskauser posted image .



mende ne bank austria...tam so tud mene...najprej prvi razgovor ok...sem si rekla gotov nau nč, ker sem na vprašanje,kje se vidim čez par let odločno zatrdila, da na mednarodnem področju...me kličejo za drugi krog, vendar za mednarodno področje...sem mislila,da me bo kap od sreče....pridem tja, se vse zmenimo, dali so res uni pozitivni občutek,da nekaj zna biti na tem...no en mesec je že od tega, a ni so izpljunili nobenega odgovora...kar je pa najbolj smešno, še vedno iščejo dalje, jst trmasta se še vedno prijavljam naprej na njihove oglase :)

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
29.4.2008 12:46:07   
kovač
Navijamo zate, da dobiš to službo!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
29.4.2008 12:52:50   
pokica_
Ne ne,...je bla una banka z nilskim konjemuser posted image . V glavnem neprijetna izkušnja,...jaz sem bila full razočarana, ker če je tak, naj bi bli vsaj tolko fer pa naj ne kujejo ljudi v oblake....lahko bi že v 1. krogu povedali da ne izpolnjujem njihovih zahtev,...ampak prvo so hotli zaposlit nekoga z izkušnjami,...pol bi blo za njih z finančnega vidika bolj "ugodno" zaposlit začetnika (mene),...ah kaj bi to...pol pa bi spet imeli raje nekoga z del. izkušnjami v tej strokiuser posted image , ...verjetno še zdaj premišljujejo kaj bi raje imeliuser posted image . Žal...

Ah kaj češ....js pravim....ima svako jakihuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
29.4.2008 12:56:23   
lemavrica
Od te banke jaz že 2x nisem dobila nobenega odgovora. Pa je njihova kadrovnica ful prijazna in vse.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
29.4.2008 13:09:40   
tititi
Od teh bank jaz še NIKOLI nisem dobila nobenega odgovora...pa jih kr pošiljam in ustrezam kadru... majo res full razpisov (ki se tudi kr ponavljajo?!!?!?) ampak med vsemi temi zaposlenimi bi lahko tudi imeli eno študentko, ki bi pripravljene odgovore printala in pošiljala kandidatom...!?!?  Pač tudi to nekaj pove o banki (marketnig pa to ;) )...

Držim pesti da bi Vam ratalo dobit službo, ki si jo želite.


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
29.4.2008 13:21:36   
pokica_
Se strinjam z napisanim!user posted image

Drugače to tudi pove veliko o njihovi resnosti....pa obrestna mera gor-doluser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
29.4.2008 13:45:05   
Taula
Zanimivo...moj kolega je pa šel na razgovor v banko kjer imajo nilskega konja, pa je prišel v drugi krog in s 1.5. začne delati pri njih. Pri njemu je šlo vse hitro, ni nič čakal. Še prvotno plačo so mu dvignili, ker se ni strinjal s ponujeno.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razgovor za službo - drugi krog
29.4.2008 20:56:55   
pokica_
Dandanes je žal tako, da če nosiš med nogami jajca si žal več vreden, kot če jih neuser posted image .

V glavnem, meni je kr nekaj začel težit, da kje živim? Mislim halooo? Sem si mislila če je čist diht ali pa še ni spil jutranje doze kofeta?!
Sem povedla, da normalno, živim na svojem,...on pa mi je začel kar polagat besede v usta,...ja pol bote pa že kmalu imeli tudi otroke? Js pa ne, nebom...še nekaj let jih ne mislim metuser posted image .
A je mogoče on prišel na svet kot "vetrocvetka" al kako....?
Človek pa že mora met nekaj samokontrole da se vzdrži takih komentarjev...vsaj naj bi jih tile dir. imeli, pa je žal nimajo....js se tolažim da so pač imeli slabo vzgojo domauser posted image . Ampak kaj češ, tudi taki živijo.

Jaz samo pravim, da je vsako slabo za nekaj dobregauser posted image ...hvala bogu.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




kdaj greste najraje na poletni dopust
Spark



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 180

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!