|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zbolela za praznike
28.4.2008 13:14:37   
Anonimen
boli  grlo, glava, teče iz nosu, apetita ni, treubuh boli...eh kr neki...ma še katera tako srečo? Upam, da ne...zdaj bom pa noter pa bom mogoče celo kaj naredila na računalniku, ker se mi premikat itak ne da...šmorn...user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 13:32:33   
snake
mene pa ledvice in mehur bolitauser posted image

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 13:38:22   
kristinaj
jaz sem pa samo močno prehlajena... pa okusa nimam in slabo slišim a se tolažim s tem, da raje jaz kot pa tamala...je bila ravno čez vikend prehlajena in sedaj se je name preneslo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 13:53:00   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

boli  grlo, glava, teče iz nosu, apetita ni, treubuh boli...eh kr neki...ma še katera tako srečo? Upam, da ne...zdaj bom pa noter pa bom mogoče celo kaj naredila na računalniku, ker se mi premikat itak ne da...šmorn...user posted image



Evo. Sva na istem.user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 14:04:42   
toli
Jaz tudi glih od zdravnika,vnetje mehurja in ledvic.Boli,peče kotuser posted image .

_____________________________

"Iskrenost v prijateljstvu mi je tako sveta kot večni zakon."

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 14:07:29   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: toli

Jaz tudi glih od zdravnika,vnetje mehurja in ledvic.Boli,peče kotuser posted image .




Jaz sm pa imela pred kratkim vnetje mehurja, in vem kako je. Peče ko 300 user posted image .


Da ledvic ne omenjam.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu toli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 14:15:43   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: snake

mene pa ledvice in mehur bolitauser posted image


Spet la kaj? A nisi že pisala o podobnih težavah? Da nimaš ti že to kronično. Pa pazi se sedaj, ko boš kaj po plaži napol naga skakala ali pa kasneje v vodi, ne sedi v mokrih kopalkah.

Majch, jaz bi šla kar spat na tvojem mestu, najboljše zdravilouser posted image .

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 14:16:41   
srki
Ja pa kaj ste pa delale, punce, da imate vse mehur vnete? Ziher posedanje na mrzlih klopcah, goli hrbti...ajs, mene peče že, če samo pomislim.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 15:04:14   
gojska
A ma katera vnete bezgavke?
na desni strani za ušesom in pod pazduho mam za oreh veliko bulo, ki boli. Pismo je  zoprno

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 15:06:48   
snake
joj srki, jaz se tako pazim, še vedno imam spodnjo majico, čeprav pri nas je 20stopinj, pa ne sedim na mrzlem nikoli...mislim ja da je že kronično na žalost, ma sej jaz sem zelo občutljiva in se me prime vsak drek....user posted image

upam samo da mi ne bo to delalo probleme ko bom želela postati mamauser posted image


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 15:09:18   
snake
aja da ne govorim o kopalkah, imam jih približno 20parov in jih menjujem non stop...sem pa opazila da če si trebuh in ledvični predel grejem na soncu je zelo boljše, vsaj nekaj

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 15:18:33   
Anonimen
SEm hotela vprašat če kaj razsaja.

Sem očitno neki fasala.. boli me grlo, počutje katastrofa, pipca (nos) toči.. ma vročine pa ni.
Pa nas je kr velik s podobnimi sindromi. user posted image

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 19:24:00   
Shorty_
evo še ena k je od tamale pokasiralauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 21:35:33   
nejcko
Evo, še ena. Kašljam kot star dec, prišla na slab glas, robci grejo ko po tekočem traku ... 

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 21:41:40   
vesel
Js mam pa Anginouser posted image  prej od Dr.pršla-ful vneto grlo in 38,8st.C pa glava boli k svinja. Sm dobla Antibiotik tbl. Ospen.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zbolela za praznike
28.4.2008 21:52:49   
Anonimen
joj punce...čimprej se pozdravte...da bo še kaj od praznikov...

a zarad vnetij mehurja ipd so lahko problemi pri zanositvi? Mene to skoz neki heca (trenutno sicer ne) pa čeprav mam skoz spodnje majce, pa se na toplem držim. Sem pa probala Vitagyn C kremo, pa se kr malo lažje živi takrat.

No, zdej pa grem res spat...držte se!

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zbolela za praznike
29.4.2008 8:00:43   
snake
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

joj punce...čimprej se pozdravte...da bo še kaj od praznikov...

a zarad vnetij mehurja ipd so lahko problemi pri zanositvi? Mene to skoz neki heca (trenutno sicer ne) pa čeprav mam skoz spodnje majce, pa se na toplem držim. Sem pa probala Vitagyn C kremo, pa se kr malo lažje živi takrat.

No, zdej pa grem res spat...držte se!



ma glej mislim da mehur in ledvice nimata povezave z rodili, ampak mi je enkrat G rekel da iz mehurja lahko gre na rodilauser posted image


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
29.4.2008 8:18:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zbolela za praznike
29.4.2008 9:20:11   
pokica_
Berem, da vas ima kar nekaj težave z mehurjem in ledvicami. Tudi sama imam že kronično vnetje, tako da se moram skos full paziti, že ko začutim, da bi mi lahko bilo kaj hladno se oblečem, sedem pa itak nikoli ne na hladne klopce.
Jaz sem kako leto nazaj imela vnetje mehurja skoraj vsak teden, sem šla h G in ta mi je povedal, da se je vnetje mehurja že razširilo na zgornje organe, v maternico....kot razlog za pojav vseh teh težav z mehurjem pa je navedel jemanje KT,...moje telo ne sprejema KT in je povzročilo vsa ta vnetja. Tako da sem sedaj že leto dni brez KT in jih tudi več nikoli ne smem jematuser posted image .



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zbolela za praznike
29.4.2008 9:20:34   
zmajči25
Da še jaz pristavim svoj lonček...
Včeraj padla po stopnicah, rezultat : zvit gleženj in 14 dni gipsa, boli pa še vedno kot user posted image . Še dobro da mi je proti bolečinam dala Naklofen kapsule, da sem vsaj ponoči zaspala za kakšno urco. Smo pa imeli plane za prvomajske (piknik v Istri, ZOO in arboretum) pa je vse splavalo po vodi. Kako sem jezna sama nase! Grrrrrrrr....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




IUI zanositev
bit

Zanima me v katerem postopku IUI ste zanosile?

prvi (30%)

drugi (2%)

tretji (3%)

četrti (3%)

več (3%)

nisem (59%)


Število vseh glasov: 172

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!