|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaščita pred soncem
28.4.2008 9:28:17   
vaney
Kako 3 mesece starega dojenčka zaščitite pred soncem? Jaz voziček pokrivam s plenico in pazim, da ne sije sonce direktno v voziček, ampak ima vseeno malo rdeča lička, najbrž od sonca.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaščita pred soncem
28.4.2008 9:30:53   
kristinaj
čez voziček sem vrgla pleničko, da ji ni direkt sijalo v glavo,če se je le dalo sem se temu izogibala in izbirala senčne poti, ker jih sonce lahko tudi pregreje......če sem šla vmes na kavico sem voziček imela v senci in senčnik dol......

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaščita pred soncem
28.4.2008 12:23:41   
kaya2007
o tem je bilo v zadnji dneh že nekaj tem...mi smo jo imeli pod pleničko ali senčnikom, mazali je nismo.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaščita pred soncem
28.4.2008 12:26:50   
Naja31
Dojenček do 6. meseca ne sme biti direktno na soncu, do takrat se ga tudi ne sme mazati z nobenimi kremami. Pa to je meni dermatologinja povedala, tako da drži.
Jaz dam pleničko čez voziček. Je velik obolj "učinkovita" kot marele.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaščita pred soncem
28.4.2008 14:22:15   
gajči
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz dam pleničko čez voziček. Je velik obolj "učinkovita" kot marele.



Jaz se pa vedno mučim z marelo in jo kar naprej popravljam. Plenička je res bolj učinkovita, da otroku ne sveti v oči, ker je ni treba popravljat, ampak marela ima UV zaščito (vsaj naša), plenička je pa precej prosojna in otrok pod njo po moje ni ravno dobro zavarovan pred soncem user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaščita pred soncem
28.4.2008 14:45:08   
SuzanaKK
Gajči, ne mi govorit, ko pop ... s to marelo. Zdaj, ko sem dala malega v športni del, imam ful več dela kot prej, ko je bil v košari. Non stop tisto marelo sem in tja, gor in dol. Samo senco pa naredi, in to konkretno. Jaz ga še vedno, ko greva ven, malo po ličkih namažem z vremensko zaščitno kremico (Afrodita). Sem pa nameravala zdaj nekaj s faktorjem kupiti. A potem ne smem????user posted image

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaščita pred soncem
28.4.2008 17:48:03   
kaya2007
naša je bila pod pleničko super zavarovana, se je ni nikoli nič prijelo. smo imeli pa tudi senčnik, kolikor se nam ga je dalo obračat.
s kremami naj dojenčke ne bi mazali, so mi pa lani v lekarni rekli, da je vseeno bolje mazat, kot pa da jih opeče. no, jaz sem pazila da ni bila na soncu in je nisem mazala. letos pa jo seveda mažem, ker ni več pri miru user posted image

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaščita pred soncem
28.4.2008 18:45:39   
mateyka
jaz bom ravno sedaj z mojo frendico zašila iz unih najbolj tankih plenic hlačke in majčke in jih pobarvala na batik - uber fensi user posted image user posted image sem tuhtala, da mam raj ene hlače k plenico čez noge, ker si jo skoz dol vleče. bova nardile za punčke in fantke varianto.

nekak tkole zgleda batik - samo blago bo iz super tanke plenice
user posted image user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaščita pred soncem
28.4.2008 19:22:08   
Paštetka
tako majhnih otrok se ne maže.

Če ga z oblačili/senčniki ne morete zaščititi, pojdite na sprehod takrat, ko še sonce ni visoko. Je treba poleti pač urnik prilagoditi vremenu in kar je boljše za otroka.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaščita pred soncem
29.4.2008 0:16:32   
taras76
Meni je v lekarni svetovala za polletno hčerkico od Vichya
kremo s faktorjem 50+.  To je zgolj za primere ko je drugače
ne morem zaščititi.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zaščita pred soncem
29.4.2008 7:56:41   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: taras76

Meni je v lekarni svetovala za polletno hčerkico od Vichya
kremo s faktorjem 50+.  To je zgolj za primere ko je drugače
ne morem zaščititi.


Kakršnakoli krema s faktorjem višjim od 30 je prej škodljiva kot kak sončni žarek (itak je danes že vse kemija, v kremah s faktorjem nad 30 pa najdemo neskončno količino škodljivih substanc). Pediatri svetujejo faktor 25 do 30, klobuček na glavi, tanka bombažna majica, med 11 - 16.00 pa tako mali otroci tako ali tako nimajo kaj iskati na soncu.

(odgovor članu taras76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Božič
lola85 RR

Praznujete božič pri vas doma?

Da (94%)

Ne (6%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!