|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroci slavnih
26.4.2008 4:21:29   
KBM
Lepa starša, lep otrok? Ali to vedno drži? Oglejte si. user posted image

klik

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 8:52:26   
Mišni
Joooj, ampak eni so pa res smotani. Un od Elisabeth Hurley pa še eni, ki jih ne poznam.

Suri je pa tudi meni najbolj všeč. Ful zanimiva, malo drugačna od ostalih.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 9:50:04   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Joooj, ampak eni so pa res smotani. Un od Elisabeth Hurley pa še eni, ki jih ne poznam.

Suri je pa tudi meni najbolj všeč. Ful zanimiva, malo drugačna od ostalih.


Meni je tudi Suri najbolj všeč. Od Angeline pa sploh ne. Že ko se je rodila sem rekla, da ni tamala čisto nič posebnega.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 10:30:16   
Zamima
user posted image , pa kaj je folku dolgčas, da dela take lestvice??? Meni je to poden od podna, kot, da je otrok kriv, če ni oh in sploh prikupen no user posted image . Vsekakor je nekaj posebnega kakršenkoli že je, za svoje starše je najlepši.
Sicer, pa iz grdega račka v lepega laboda. Saj, ne rečem tud meni ni vsak dojenček oh in sploh lep, ampak tako pa jih ne bi nikoli ocenjevala user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 10:32:36   
Mišni
Sicer, pa iz grdega račka v lepega laboda


Ja, to je pa tudi res (včasih).

Drugače pa .. tako je, če si slaven, nimaš kaj.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 10:35:29   
Zamima
ja, saj, cena slave, tile imajo na srečo že trdo kožo

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 10:36:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

user posted image , pa kaj je folku dolgčas, da dela take lestvice??? Meni je to poden od podna, kot, da je otrok kriv, če ni oh in sploh prikupen no user posted image . Vsekakor je nekaj posebnega kakršenkoli že je, za svoje starše je najlepši.
Sicer, pa iz grdega račka v lepega laboda. Saj, ne rečem tud meni ni vsak dojenček oh in sploh lep, ampak tako pa jih ne bi nikoli ocenjevala user posted image


Popolnoma enako mislim,kot ti.skratka popolna bedarija in nesramnost,da ne govorim o neumetnih in bedastih komentarjih pod slikami.Kao za Sjuri,da je imela kot novorojenka preveč las.ali za sina od julije Roberts zaradi rdečih las.Pismo saj jih ima po naravi njegova mama.Skratka sram naj bo tistega,ki je naredil lestvico in se dela norca iz otrok.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 10:39:02   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

user posted image , pa kaj je folku dolgčas, da dela take lestvice??? Meni je to poden od podna, kot, da je otrok kriv, če ni oh in sploh prikupen no user posted image . Vsekakor je nekaj posebnega kakršenkoli že je, za svoje starše je najlepši.
Sicer, pa iz grdega račka v lepega laboda. Saj, ne rečem tud meni ni vsak dojenček oh in sploh lep, ampak tako pa jih ne bi nikoli ocenjevala user posted image


Popolnoma enako mislim,kot ti.skratka popolna bedarija in nesramnost,da ne govorim o neumetnih in bedastih komentarjih pod slikami.Kao za Sjuri,da je imela kot novorojenka preveč las.ali za sina od julije Roberts zaradi rdečih las.Pismo saj jih ima po naravi njegova mama.Skratka sram naj bo tistega,ki je naredil lestvico in se dela norca iz otrok.


Se strinjam z Nevo.user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 10:53:18   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

IZVIRNO SPOROČILO: neva6

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

user posted image , pa kaj je folku dolgčas, da dela take lestvice??? Meni je to poden od podna, kot, da je otrok kriv, če ni oh in sploh prikupen no user posted image . Vsekakor je nekaj posebnega kakršenkoli že je, za svoje starše je najlepši.
Sicer, pa iz grdega račka v lepega laboda. Saj, ne rečem tud meni ni vsak dojenček oh in sploh lep, ampak tako pa jih ne bi nikoli ocenjevala user posted image


Popolnoma enako mislim,kot ti.skratka popolna bedarija in nesramnost,da ne govorim o neumetnih in bedastih komentarjih pod slikami.Kao za Sjuri,da je imela kot novorojenka preveč las.ali za sina od julije Roberts zaradi rdečih las.Pismo saj jih ima po naravi njegova mama.Skratka sram naj bo tistega,ki je naredil lestvico in se dela norca iz otrok.


Se strinjam z Nevo.user posted image

Se podpišem pod oba posta. Človek, ki označi otroka za grdega (kot je zapisno pod eno fotko) in sestavi lestvico najmanj prikupnih otrok mora imeti strašno gnilo dušo...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 15:57:13   
Mišni
Oh, dajte no. Eni so fletni, eni so pa pač smotani. To pa res ni nič takega. Tisti smotani so lahko pozneje tudi lepi in normalno, da so njihovim staršem pa že itak najlepši. Fletni pa tudi ni nujno, da sdo pozneje še vedno fletni.
Konec koncev pa sploh ni pomembno, kakšen je človek po izgledu. Ampak saj še marsikaj ni pomembno, pa se o tem pogovarjamo, kajne. Dokler se brez škodoželjnosti pogovarjamo, je meni čisto O.K. Tudi če za nekega otroka, ki tega ne bo nikoli izvedel, pa tudi njegov starš ne, rečemo, da je smotan.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 17:28:26   
Anonimen
Men ni otrok od Brada in Angeline prav nic posebnega, ker mi je ona tako zelo antipaticna, da mi je ze skoraj grda. Tudi moj pravi, da ne zastopi kako pol sveta dol pada ob njej. user posted image

Sicer pa .. to je Zurnal. Kaj vse so oni ze napisali user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 17:36:10   
kjava
Tole je pa res čist mimo user posted image
Sploh pa se ne more soditi po eni sliki, kjer otrok glih neko čudno grimaso nardi. Sej sem jest tud na slikah smotana, v resnici pa... no ja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
26.4.2008 17:38:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 18:01:30   
ElaM
Ah, ja, samo, da imajo kvazi novinarji delo.

_____________________________

:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 20:52:05   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Men ni otrok od Brada in Angeline prav nic posebnega, ker mi je ona tako zelo antipaticna, da mi je ze skoraj grda. Tudi moj pravi, da ne zastopi kako pol sveta dol pada ob njej. user posted image

Sicer pa .. to je Zurnal. Kaj vse so oni ze napisali user posted image




Se podpišem. Pa ni mi jasno kako pol sveta žensk dol pada tudi pri Bradu Pittu. Meni osebno je zelo grd.user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 20:59:32   
hmm...
Aja pa še to. Ko sem prebrala tole (kar je rdečo) mi je pa odneslo pokrovko!!
Najmanj prikupni 1. mesto: Princess Tiaamii, hči Katie Price in pevca Petra Andrea. Blond različica svojega očeta. Kakor koli že, vsake oči imajo svojega malerja. Menda drži tudi rek: "Grd otrok, lep odrasel."

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 21:05:39   
tins
Poden od podna...
Kritizirat neke samooklicane lepotice in lepotce je eno, norca se delat in na tak način "kategorizirat" otroke je pa za moje pojme žleht, pa če obračate kakor hočete. Pa če napišeš namesto grd smotan še vedno izpade podlo...
Še ena razlog več, da ne berem tega cajtnga.


< Sporočilo je popravil tins -- 26.4.2008 21:07:00 >

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 22:57:28   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Men ni otrok od Brada in Angeline prav nic posebnega, ker mi je ona tako zelo antipaticna, da mi je ze skoraj grda. Tudi moj pravi, da ne zastopi kako pol sveta dol pada ob njej. user posted image



se podpišem!
ampak ocenjevanje otrok pa se mi zdi zelo podlo!
sicer pa je zame MOJ otrok najlepši, mnenje drugih pa me ne zanima


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroci slavnih
26.4.2008 22:58:43   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...


Najmanj prikupni 1. mesto: Princess Tiaamii, hči Katie Price in pevca Petra Andrea. Blond različica svojega očeta. Kakor koli že, vsake oči imajo svojega malerja. Menda drži tudi rek: "Grd otrok, lep odrasel."

ta je pa kruta!!!user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otroci slavnih
27.4.2008 2:01:17   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Men ni otrok od Brada in Angeline prav nic posebnega, ker mi je ona tako zelo antipaticna, da mi je ze skoraj grda. Tudi moj pravi, da ne zastopi kako pol sveta dol pada ob njej. user posted image

Sicer pa .. to je Zurnal. Kaj vse so oni ze napisali user posted image




Se podpišem. Pa ni mi jasno kako pol sveta žensk dol pada tudi pri Bradu Pittu. Meni osebno je zelo grd.user posted image user posted image



ne tolk je lep, da je že skoraj kičast . user posted image  - no  comment na ostalo.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otroci slavnih
27.4.2008 12:33:52   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: hmm...


Najmanj prikupni 1. mesto: Princess Tiaamii, hči Katie Price in pevca Petra Andrea. Blond različica svojega očeta. Kakor koli že, vsake oči imajo svojega malerja. Menda drži tudi rek: "Grd otrok, lep odrasel."

ta je pa kruta!!!user posted image





Zelo kruta. Ni mi jasno, kako sploh lahko kdo kaj takega napiše. Za vsakega starša je njegov otrok najlepši.user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otroci slavnih
27.4.2008 14:39:57   
janjja
ne vem kam gre ta svet, vsakemu staršu je njegov otrok najlepši in hvalabogu da so vsi drugačni, ker bi svet bil drugače zelo dolgočasen. Rečti pa za nekega otroka da je grduser posted image  hallouser posted image
vsak je srčkan po svoje - to je moj komentar, važno pa je da so zdravi

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otroci slavnih
28.4.2008 8:30:53   
Ajvy
lepota je v očeh opazovalca

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?