|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali alkohol res pomaga?
23.4.2008 6:45:39   
srki
En stamperle prezene marsikatero tezavo stran. To je govorila pri nas ena stara gospa, ki se je res spoznala na domaca zdravila in zelisca. Pa tudi sama sem, ce me je bolelo v zelodcu ali trebuhu, posegla po kaksnem brinavcku ali orehovcu. Snops pomaga tudi, ko se te loteva prehlad. Mater, sem prava pijankauser posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali alkohol res pomaga?
23.4.2008 6:47:15   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

če bi na tešče ruknila en šnopc bi bruhala tko al tko z ali brez bakterij v želodcuuser posted image


Vaja dela mojstra. Saj tudi jaz dobim kurjo polt, ze samo, ce to povoham, malo se stresem pa jeuser posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali alkohol res pomaga?
23.4.2008 7:12:09   
Volga
Itak, da pomaga, brinjevec res najbolje, samo je pa tako zani, da lahko bruhnem po njem. Drugae pa kaken orehovec ali pa navaden nopc, samo da pee. pa magari vrelo vodo pa s kolom po hrbtu.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali alkohol res pomaga?
23.4.2008 7:45:05   
Anonimen
Mah glede razkuževanja z alkoholom user posted image user posted image ? Verjetno "da", če v pravi dozi. Jaz vem, da nisem nikoli ravno tega prakticirala, pa nisem nikoli "staknila" kakšnih trebušnih virusov (ne v Keniji, Egiptu, Tuniziji, Maroku, Tanzaniji ne v Turčiji). Meni se zdi, da nastane problem želodčnih težav ravno pri tistih, ki se preventivno "cajtajo" z alkoholom, pa ga prej nikoli ne pijejo. Drugače pa je "šluk" domačega brinovca res super zadeva pri menstrualnih težavah, saj vsebuje veliko eteričnega olja, ki razširja žile in tako poveča pretok. Podoben učinek ima viski.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ali alkohol res pomaga?
23.4.2008 8:10:17   
andrej77
jst ti lahko povem, da žganje dejansko pomaga... vsaj meni je, tako v Tuniziji kot Egiptu... sej ni nujno, da je šnopc, jaz sem imel jagermeister

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ali alkohol res pomaga?
23.4.2008 8:28:27   
malika
Mi se razkuujemo na vsakem dopustu, pa je isto vseeno kje smo in kaj je za razkuevanje user posted image

Bom pa rekla, da res pomaga. Bila sem e v Romuniji (na maturantskem), mi  ki smo ga veselo ingali smo isto OK preiveli, nekaj pa jih je dobilo ful drisko in kozlali so - seveda tisti, ki v najbolj ludih letih niso prenaali alkohola. (Smo jim bili mi fuj in fej, in ne vem kaj vse, no pol pa so dobli porcijo)

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ali alkohol res pomaga?
23.4.2008 8:36:59   
Ajvy
pomaga

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
23.4.2008 12:58:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ali alkohol res pomaga?
23.4.2008 13:58:06   
kristinaj
ma kaj jaz vem.......

ko sem šla v turčijo in kasneje v indonezijo sem jacka nesla s sabo in zjutraj in zvečer naredila požirek.. kar je na koncu ostalo sem pa s coca colo zmešala in spila.......

problemov nisem imela ne v turčiji (19 dni) ne v indoneziji (27 dni) .....


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ali alkohol res pomaga?
23.4.2008 14:03:36   
Pajaca
Jaz žganih pijač nikoli ne pijem, ker so mi iiii

ampak

na potovanjih jih pa veselo pijem vsaj enkrat na dan. Za enkrat še nisem mela problemov z zdravjem, pa ne vem a zarad šnopca al pekoče hrane.


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ali alkohol res pomaga?
23.4.2008 14:43:02   
Magi*
no, s šnopcom smo mi krožnike, beštek in kozarce razkužli. če je dost močen, ga lahko še zažgeš in maš res razkuženo. mal smo ga tudi skrnili in preživeli. če pa preveč žganice popiješ, ti pa glih tko ne uidejo črevesne težave. torej, po pameti.

brinovc je pa tudi dober, če želodec boli. mal ga daš na kocko sladkorja in poližeš ali pa kar en požirk, pa je takoj boljš.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ali alkohol res pomaga?
23.4.2008 14:46:18   
nejcko
Pomaga. Preverjeno!

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




število otrok
sarar

koliko otrok imate/nameravate imeti?

1 (15%)

2 (43%)

3 (35%)

4 ali več (8%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!