|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   baby mama
20.4.2008 19:41:26   
15.7.
pozdravljene, mi smo dobili na posojo od sosedov en baby fon, ki pa ni več tak kot nov, sploh ne zazna joka,... Tok, da sva z možem mnenja, da je crknil od starosti, sedaj sem pa pri mojih na dopustu in ima kolegica od aventa, pa ga full pohvali. Kaj ga ima katera, pa da ga lahko pohvali in reče, da se ni "pokvaril" od starosti, oz v tem času k ni bil uporabljen.


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: baby mama
21.4.2008 7:45:06   
mala
mi imamo varuško Tomyuser posted image že 3 leta, uporabljamo jo vsak dan in ni bilo nikoli problemov.

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: baby mama
21.4.2008 8:40:23   
MAŠKA
Mislim, da ni toliko pomembna starost - nam je Philips za (cca 100 eur) crknil po  že po nekaj tednih. Da smo dobili novega pa je trajalo zeloooooo dolgo.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: baby mama
21.4.2008 9:13:21   
Pinkyca
IZVIRNO SPOROČILO: mala

mi imamo varuško Tomyuser posted image že 3 leta, uporabljamo jo vsak dan in ni bilo nikoli problemov.


mi tudi
dobili kot darilo ob rojstvu
lani poleti
uporabljamo ga 24ur/7dni v tednu non stop
super zadovoljni
mislim da stane tam okoli 100€

kasneje je lahko kot nočna lučka ali telefonček
full dobr lovi
tudi dol k tašči

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: baby mama
21.4.2008 13:31:19   
ThinkPink
Tudi mi imamo Tomyja (že 8m vklopljenega skorja nonstop) in je zaenkrat brezhiben.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: baby mama
21.4.2008 14:19:05   
*tajda*
angel care...smo super zadovoljniuser posted image

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: baby mama
21.4.2008 14:39:40   
Lantea
Mi imamo Philipsovega že skoraj eno leto, dela vsak dan (ali elektrika ali baterije) in nam čist fajn dela. To je super stvar, vredna svojih 100 eurov (ena izmed boljših naložbuser posted image )

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: baby mama
21.4.2008 15:48:46   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

angel care...smo super zadovoljniuser posted image

isto! user posted image (mislim da je nekje 140€)

< Sporočilo je popravil sandra85 -- 21.4.2008 15:49:08 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: baby mama
29.4.2008 16:05:02   
msambo
Tudi mi imamo Tomy Classic in dela brezhibno, super lovi.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?