|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   norice v nosečnosti
18.4.2008 9:42:24   
Anonimen
Velika verjetnost je, da moj mali faše norice v vrtcu, jaz sem pa v 6T.
Je to razlog za kakšno paniko?

Hvala že vnaprej za odgovore!

LP
user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: norice v nosečnosti
18.4.2008 9:49:16   
mihaelao
mislim, da je tekla debata glede tega pred parimi dnevi na forumu, mal prebrskaj za nazaj ...
upam, da ne bo nč narobe user posted image

_____________________________

Nič ni lepšega od današnjega dne ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: norice v nosečnosti
18.4.2008 9:50:08   
Naja31
Ja, če jih nisi prebolela.
Najprej ugotovi, če si jih prebolela, potem boš pa naprej ukrepala.

Če jih nisi, in boš v stiku z obolelim otrokom, moraš na infekcijsko kliniko, kjer ti dajo #"cepivo". ampak to mora biti  vroku 72 ur, s emi zdi,  ker drugače ne učinkujejo.
Pa pazi na to, da so norcie najbolj nevarne za plod od 12t do 20 t, in ne v prvem tromesečju kot ponavadi. Pa otroci so kužni 2 dni preden izbruhnejo norice.

Pa srečno.
Jaz sem v tej nosečnosti bila na infekcisjki, v prepričanju, da jih nisem prebolela, pa so potem ugotovili, da sem jih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: norice v nosečnosti
18.4.2008 10:11:22   
onur
Če si jih prebolela ni problem, drugače pa je!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: norice v nosečnosti
19.4.2008 13:06:09   
ANA_P
Kdaj so otroci že kužni in lahko prenesejo. Namreč sem bila v stiku s fantkom v ponedeljek in torek - vsaki dan tri ure, včeraj zvečer, torej v petek pa so se mu pojavile prvi mehurčki. Čeprav razumem te lahko okuži 2 dni preden mu nastanejo mehurčki. Ali je kužen že čez celo inkubacijsko dobo?

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: norice v nosečnosti
25.4.2008 15:07:01   
mya26
No pa še to. A veste da obstaja cepivo že 13 let? tolk sem bila jezna ko sem to izvedla, če bi vedela bi dala mojo 3 letnico cepit. Samo na sramnih ustnicah ima 12 mehurčkov. Bošček moj user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj so se ji še na vekah napravle.

Našla sem še tale zanimiv članek:
http://med.over.net/za_bolnike/bolezni_clanki/norice_clanek_1.htm



(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




služba po porodniški
Michonne RR

Ali ste/boste po končani porodniški odšle v službo?

Da (96%)

Ne, ostala sem/bom doma (4%)


Število vseh glasov: 28

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!