|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po kolikih dnevih
15.4.2008 0:57:22   
Anonimen
    Pozdravljeni, jaz sem se pogovarjal s punco o tem, da kdaj je pravi čas da povemo ostalim sorodnikom in prijateljem, da je noseča. Rekla mi je, da so neka nepisana pravila, da se to pove šele po treh mesecih, toda mi ni znala povedat zakaj (jaz bi bil tako vesel, da bi to povedal celem svetu, toda.......). Kaj bi mi vi mogoče znale obrazložit to pravilo, kaj mislite o tem in predvsem kdaj ste vi to povedale?

Hvala lepa za odgovore user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po kolikih dnevih
15.4.2008 5:41:41   
Anonimen
nobena nenapisana pravila niso.poveš kdaj hočeš. če je namenjeno bo bilo nekaj narobe pri 3 mesecih ali pa takoj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po kolikih dnevih
15.4.2008 5:52:18   
polma
Prve tri mesece ljudje neradi govorijo o nosečnosti zaradi možnosti spontanega splava, sploh ne pred prvim pregledom-ker včasih nosečnostni hormon naraste, pa sploh ni ploda-je le gestacijaska vrečka. Jaz  sem povedala, ker imam tako službo da bi hitro zgruntali da nisem zastonj na bolniški, vedli so da delava na user posted image ... Skratka-večina parov dandanes pa res ne pove pred 12. tednom. Ampak-naj ti to ne pokvari veselja in sreče! Čestitke obema!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po kolikih dnevih
15.4.2008 7:35:53   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
kdaj ste vi to povedale?




Jaz sem povedala takoj, ko sem naredila test. To pomeni, mojim staršem, sestri in dvema, trem res dobrim prijateljem. Ostalim pa ob priliki, ko je naneslo.

Sem bila tako vesela, da bi lahko v tem trenutku povedala celemu vesoljnemu svetu.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po kolikih dnevih
15.4.2008 7:54:39   
kawasakica
isto kot Marogica

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po kolikih dnevih
15.4.2008 8:43:22   
Netopirčy81
Ni nobenih pravil. Jest sem najprej (ko sem bla v 5. tednu) povedala sestri in boljši prijateljici, ostalim pa pri 3eh mescih - je časovno glih tko naneslo.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: po kolikih dnevih
15.4.2008 8:58:48   
Ancy
Ti pari, ki čakajo 3 mesece verjetno počakajo da dajo skoz nuhalno svetlino, da jim ginekolog reče, da je vse v redu in da je vse normalno...... Tudi sama bi vsaj 8-9tednov počakala če bi zanosila ker je toliko splavov in mislim, da bi mi bilo po slavu težko vsem govorit da nebo nič iz nosečnosti...... user posted image ko ti je pa že tako ali tako dovolj hudo........

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: po kolikih dnevih
15.4.2008 9:11:32   
Naja31
Ne, res ni pravila, ampak je v prvih treh mesecih dejansko največ možnosti, da gre kaj narobe in ti povem, d aje zelo, zelo mučno potem to razlagati. Moja druga nosečnost se je tako končala in jaz sem bila zelo vesela, da nisva povedala nikomur. Ob vsem hudem, mi je bila prišparano vsem razlagati kaj je šlo narobe.
Pri drugih dveh nosečnostih pa sva povedala precej pozno, pred 12im tednom sigurno ne, ampak celo kasneje. Jaz sem zdaj v službi povedala šele v 17. tednu.

Pa čestitam za nosečnost!!!!

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: po kolikih dnevih
15.4.2008 12:30:51   
vianne
naja31 ...šele v 17. tednu? A se ti trebušček ni prej nič poznal? Ker jaz sem skoraj v 14. tednu pa ni šans, da bi trebušček skrila.

Drugače pa sem jaz povedala takoj. In sicer najprej staršem, ko je naneslo pa tudi ostalim. Ni bilo druge saj sem bila tudi takoj na bolovanju.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: po kolikih dnevih
15.4.2008 15:38:04   
*Mateja
Midva sva zaenkrat skupaj povedala enemu paru, s katerim smo bli zmenjeni, da si takoj povemo....potem sem pa jaz povedala še 4sošolkam (ki smo skoz skupaj) pa eni kolegici. to je pa vse. ostalim bova sporočila po prvem UZ oz. kšne 14 dni po prvem UZ...bova videla sproti kako bo.

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
15.4.2008 17:04:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *Mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: po kolikih dnevih
15.4.2008 21:15:32   
meta21
Meni je ginekolog sam rekel, da naj ne obešam na veliki zvon, ker se 20% nosečnosti do 12. tedna konča s spontanim splavom.
Midva sva pred nuhalno svetlino povedala tistim, ki bi jim povedala tudi za splav, torej najožjim. Ostalim pa po NS.

Naj vama to ne pokvari veselja, ker če bi v vsakem obdobju otrokovega razvoja (tudi po rojstvu) razmišljali le kaj se lahko slabega zgodi, bi bili vsi starši živčne razvaline. Optimistično!

Čestitke in pohvalnouser posted image , da si se obrnil na forum. Fantje so na forumu bolj redki!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: po kolikih dnevih
15.4.2008 21:29:38   
meta21
tukaj imaš še nekaj odgovorov:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2641466

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2650168

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: po kolikih dnevih
15.4.2008 22:32:34   
*talcy*
ojla jaz ko sem bila noseča prvič sva povedala takoj ... pa mi je še zdaj žal ... v 11t sem morala delat splav ker plod ni imel več srčka ... zdaj v drugo sva povedala ko sem bila noseča 13t se pravi po nuhalni svetlini ... saj se ti lih tako lahko kaj zgodi po treh mesecih ma tako sva se z možem odločla in mi ni žal ...
kao se bosta pa vidva odločila pa je od vaju odvisno ...vem da je težko bit tiho tud jaz ko sem zvedela da sem noseča bi najraje dala na oglasno desko ma sem se zadržala celih 13 tednovuser posted image user posted image user posted image  ..... pa čestitke obema user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!