|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   The Kelly Family
14.4.2008 22:12:36   
15.7.
zbrisana vsebina (op.b.)

< Sporočilo je popravil 15.7. -- 14.4.2008 22:22:15 >


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: The Kelly Family
14.4.2008 22:47:52   
mama54
Tukaj si malo pogledaj.
http://www.angelokelly.blogspot.com/






evo par novick o Kelly Family…:) drugac je pa ravno 27.8. bila 10 obletnica najvecjega koncerta pri nas na stadionu…
No-verjetno to nihce ne ve- ampak v Sloveniji še vedno obstaja skupina KF fanov in hodimo mal po svetu na koncerte-ja, ja KF še vedno obstajajo in ustvarjajo glasbo, koncerte…:)
Ravno 8.9. se odpravljamo na open air v Dortmund, kjer imajo open-air turnejo po Nemčiji in pojejo fuuuul starih hitov pa tud nove pesmi !!!! user posted image
Zal so Kellyji v Sloveniji pozabljeni, zato vsi mislijo da so ze zdavnaj razpadli, medtem ko nastopajo po Nemčiji, Avstriji, Poljskem, po Skandinaviji in ostalih državah, so slovenski orgainzatorji koncertov postali gluhi za njihove prosnje!
Angelo ima že 2 leti uspešno solo kariero…izdal je 2 solo albuma in mu gre vedno bolje! Ima ženo Kiro (njegova stara ljubezen, zanjo je napisal vse svoje hite) in je že pri 19 postal ocka malega Gabriela, leto pozneje je dobil hčerko Helen in lani še hčerko Emmo! trenutno si je vzel “pavzo” in ne nastopa na tej turneji z druzino, ampak pri njih je v zadnje času skoz tako, da grejo in pridejo!
Maite je porocena, ima moza Florenta s katerim zivi v Franciji in 1 letno hčerko Agnes, ter je ze v drugo noseca. Snema solo album in še vedno nastopa z druzino!
Paddy študira teologijo in filozofijo v Franciji v samostanu. Leta 2003 je posnel solo album…od leta 2004 je v samostanu in nihce ne ve kaj bo z njim…
Barby že od leta 2001 ne nastopa z druzino in tudi v javnosti se ne kaze veliko-letos je bila na enem ANgelovem koncertu in to je bilo vse kar so imeli fani stikov z njo…
Joey je ena velik faca-to lahko povem iz osebnih izkušenj saj smo ga slo fani imeli priloznost spoznati v Gradcu 2006! Je vsestransko kreativen….family-man (ima ženo Tanjo in 3 otoke- Luka (2001), Leon (2004) in Lillian (2006), je športnik (iron man) in hkrati še zelo zavzet za delovanje Kelly Family-manager druzine!
Jimmy je še vedno del KF in je nekako zamenjal Paddyja na odrug-pac showman… tudi on ima ženo Maike in hčerko Aimee (2006)
John od leta 2000 ne nastopa s KF, ima dokaj uspešno kariero z ženo Maite in živita v Španiji. Njun stil glasbe je zelo drugačen, poseben…posnela sta tudi album. Otrok še nimata…
Kathy…živi na Irskem s sinom Seanom (15 let star) in je zadnje 2 leti znova del Kelly Family…nekaj let je imela solo kariero, posnela 4 albume, vendar je sedaj spet stalni član KF…
Sean, Kathyjin sin, tisti ta mali, ki je bil tudi v Ljubljani skoz na odru in pobiral igrače…ima 15 let, hodi v šolo in je zelo aktiven športnik-uspešen plavalec (v zadnjem času je zmagal na 5 mladinskih tekmovanjih) in ima svoj band…
Patricia…tudi njo smo slo fani že nekajkrat spoznali in je še vedno del KF…ima moza Dennisa, ter sina Alexandra (2001) in Ignatiusa (2003).
Oče Dan je umrl leta 2002 po težki bolezni. In kljub temu da so mediji vedno pisali da je “tiran” ki sili otroke v to kar pocnejo, so Kellyji dokazali po njegovi smrti, da temu ni bilo tako in da vse kar so v zivljenju poceli in pocnejo, je iz veselja do glasbe…
Drugače so koncerti danes malo drugacni kot recimo leta 1997…ni takšne histerije, fani so zelo normalni in imamo s Kellyji neke vrste “prijateljski” odnos..vse skupaj bi lahko primerjali s casom street-life, ko je bilo vse skupaj še zelo lepo!!
Tukaj še nekaj spletnih povezav…
spletna stran Kelly Family: www.kellyfamily.de
Angelova spletna stran: www.angelokelly.de
In najbolj znani International Kelly Family forum, kjer imamo tudi vsi Slo fani svoj kotiček, tako da vljudno vabljeni vsi ki bi radi izvedeli vec o njih: www.ikf-forum.eu

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: The Kelly Family
14.4.2008 22:51:35   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

zbrisana vsebina (op.b.)




Ne razumemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: The Kelly Family
14.4.2008 23:19:55   
ona
Kako lepo,da se je nekdo spomnil na njih,ker meni so bli zelo všeč tisti kratek cajt,kar so bili na sceni,pa koncert v LJ sem si tudi ogledalauser posted image
ste mi prav polepšale večer,nouser posted image

P.s.kje so pa njihovi stari komadi za poslušatuser posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
14.4.2008 23:34:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
14.4.2008 23:37:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: The Kelly Family
15.4.2008 8:56:04   
Netopirčy81
Jest sm se glih uzadno, ka sm slišala en njihov komad na njih spomnila. Men osebno od nekdaj niso všeč. Ampak dobr...

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: The Kelly Family
15.4.2008 9:04:30   
Ancy
jaz sem bla pa ful fanica in še kdaj poslušam stare komade, ker imam kar nekaj njihovih cd-jev. To je blo v času mojega 3-4.razreda in vem, da sem imela vse slike in vse postre kar sem jih lahko dobila tod okoli..... Najbolj všeč pa mi je bil Angelo, bila sem tudi na 2h koncertih v Sloveniji in sem se SKORAJ dotaknila Paddya user posted image user posted image user posted image No... zdej sem pa to obsesijo prerasla, jih pa še vedno rada poslušam ......

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: The Kelly Family
15.4.2008 10:11:34   
ayna
Oh mama hvala ti za vse kar si napisala!

< Sporočilo je popravil ayna -- 15.4.2008 10:12:03 >

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: The Kelly Family
15.4.2008 10:12:25   
caillou
Uf, stari dobri čas. Jaz sem bila celo na njihovem koncertuuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: The Kelly Family
15.4.2008 11:08:51   
sončika84
hvala za tele informacije! MEne je ful zanimal ka jse kaj dogaja z njimi,samo pri nas se več ne govori/piše o njih. sem bla ful fenica.imela sem ful likic,tut tiste najmanjše iz bravota,nekaj kaset pa na obeh večjih koncertih sem bila. uf kolk je blo fino. kaj sem bla,nekje peti,šesti razred. me zlo veseli,da niso kej zabluzli al pa se skregali ampak,da še vedno nekaj delajo v zvezi z glasbo in da imajo še svoej družine.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: The Kelly Family
15.4.2008 11:36:04   
lol
tut jest sem bla na njihovem koncertu na stadionu.Še zdaj jih včasih poslušam(kadar semsama doma)in imam vse njihove albume.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?