|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rojstnodnevna darila sošolcem
14.4.2008 22:06:07   
mala maja
mene je danes skor na rit vrglo, ko mi je 7 letnik prinesle domov že 5 vabilo na RD od sošolcoev ta mesec. S tem da ima drugi teden še on RD in seveda to pomeni vse mora tud nazaj povabit. Sama sreča da imamo tukaj kam za peljat jih po ta novemuser posted image user posted image

Me pa zanima kaj kupite za take rojstne dneve. Otrok ne poznam, ne poznam staršev torej kajuser posted image

Jaz sem fantkom do sedaj kupila bionicle legice pa kakšen malo boljši avtomobilček, v vrečko dala malo bonbonov in kakšen balon. Ko sem pa morlala danes kupit za deklico se mi je pa kar malo user posted image .  Nimam pojma kaj kupit in sem potlej ene take perlce za zapastnice kupila pa ene svinčnike. Gledam pa da darilo ni dražje od cca 15€ pa še to se mi zdi veliko.

Kaj pa vi kupite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rojstnodnevna darila sošolcem
14.4.2008 22:14:55   
Anonimen
Mi smo si med sabo kupovale vedno za okrog 5-7€, nekatere pa za 10€, ce preracunam zdaj na evre. Kupovale smo si pa spominske knjige, pa hranilnike, pa puscice, pa plisaste igrace, pa kaj pa vem kaj vse. Pozabila user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rojstnodnevna darila sošolcem
14.4.2008 22:26:12   
Pia73
Jaz včasih vprašam mamico kaj bi punčka imela,...  Sicer pa kupim kakšen album, to vedno prav pride ali pa kake nobel nogavice, spominsko knjigo, knjigo,....

Naš jih je lani povabil 17, letos jih bo pa še več, ker kar naprej nosi vabila domov. Ampak ni panike, ker itak praznujejo zunaj pa sicer je full nezahteven fant, ki mu rojstni dnevi ogromno pomenijo.

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rojstnodnevna darila sošolcem
14.4.2008 22:42:57   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

mene je danes skor na rit vrglo, ko mi je 7 letnik prinesle domov že 5 vabilo na RD od sošolcoev ta mesec...................




Ja, ja, poznam to. Lahko počasi bankrotiramouser posted image .

No, naša sošolkam podarja album, okvir za sliko, otr. kompletke za tuširanje,........ Ko grem  kupovat pomislim kaj bi naši prav prišlo. No, ne rečem da bi si želela tudi kako barbiko ali kakšno igračo........ ampak tega ima že tako toliko, da nimam kak dat.


Zraven tega še dam kako sladkarijo in to je to.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rojstnodnevna darila sošolcem
14.4.2008 23:20:00   
blak
Naš fant ima sicer komaj dve leti, tako da na rojstne dneve sošolcev še ne hodi. Praznujemo pa rojstni dan med prijatelji, to je kakih 4-5 družin. Mi darilo kar naročimo in nikakor ne predrago-okrog 5€/družino, torej 20-25€ za darilo. To pa je kakšna lego zadeva, čelada za kolo, ustvarjalna igrača.

Resnično upam, da bo ta navada zdržala še naprej, ker meni je to množično obdarovanje, ki je večkrat prav posiljeno, brezveze.
Je imel zadnjič nečak rojstni dan (6 let) in je od vsakega prijatelja dobil manjše darilo, ki mu razen trenutnega navdušenja, ni prineslo ničesar. V takih primerih bi se raje zbrali denar in mu recimo kupili rolko ali ščitnike ali čelado...v glavnem nekaj kar si otrok želi.





(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rojstnodnevna darila sošolcem
14.4.2008 23:56:29   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: blak
Resnično upam, da bo ta navada zdržala še naprej, ker meni je to množično obdarovanje, ki je večkrat prav posiljeno, brezveze.



ja, bo se obdržalo še kake tri leta....dokler boš ti zbirala povabljence na njegov rojstni dan user posted image  potem pa pozabi user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rojstnodnevna darila sošolcem
15.4.2008 7:13:00   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: blak
Resnično upam, da bo ta navada zdržala še naprej, ker meni je to množično obdarovanje, ki je večkrat prav posiljeno, brezveze.



ja, bo se obdržalo še kake tri leta....dokler boš ti zbirala povabljence na njegov rojstni dan user posted image  potem pa pozabi user posted image


Ja, to je pa res.

Sicer jaz dam za ta vrtčevska darila tam do 10 evrov, fantom zadnje čase kupimi zmaja takega na vrvici, pa naj letajo z njimi (Muller, od 6 do 9 evrov), punčki sem pa zadnjič eno Bratz punči kupila, je bila pa 8 evrov. Je pa tega res veliko,s e strinjam.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rojstnodnevna darila sošolcem
15.4.2008 9:01:07   
lelaval
Mi ne podarjamo dragih daril - tam cca 10EUR. Za ta denar dobiš primerna darila: kake bionicle, za manjše prstne barve, plastelin, za punčke barbike, bratzike, dodatke za te punčke, perlice za ogrlice, dnevnik, album + nalepke, kakšno fancy torbico, špangice, lip glose, ruto za lase, kakšne odštekane copate,...

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rojstnodnevna darila sošolcem
15.4.2008 9:01:32   
mala maja
no ja družinski prijatelji in rojstni dnevi so drugačni in tam daš tudi seveda brez težav malo več za darilo. Se pa tudi te počaci pozabljajo.
Ampak v šoli, k se kar vabijo na rostne dneve. Dobro da jih je samo 23 v razreduuser posted image
Pa res nimam pojma kaj kupit. Sploh če ne poznaš otrok.

Sem pa dobila veliko idejuser posted image  hvala, sam škoda da nisem prej vprašala, predno sem šla tri darila kupit in pustila v trgovini 45€user posted image
Ah bodo že boljši časi. Hvala za idejeuser posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?