|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
10.4.2008 15:45:12   
tančk
mi se tudi čez dan previjamo pred vsakim hranjenjem, po potrebi še večkrat. Zvečer pred spanjem okol 20.30, potem pa do 6.30 nič, ker spi do zjutraj. Moram pa rečt, da smo se prve mesece tudi ponoči, tudi če ni bil pokakan, tko za moj boljši feeling.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
10.4.2008 21:12:58   
sanci
tudi mi smo našega prva dva meseca ponoči previjali in je ful težko nazaj zaspal zdaj ga pa že 5 mesecev ponoči nič ne previjamo, sicer ima zjutraj ob 8 uri že ful debelouser posted image planičko, a se kljub temu reži že zjutraj, ritko pa nima nikoli rdečo, mu pa mažem z niveino kremo za občutrljivo kožo. No če se pa pokaka ga je fajn previti, vendar če pa spi, ga pa potem sigurno ne moti, kajti ko ga bo, se bo že sam zbudil, po moje.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
11.4.2008 12:56:30   
Naja30
Mojo sem ponoči previjala samo 1.mesec, ko se je pač pokakala. Pol se je navadila, da ponoči ni kakala in je v plenici tudi po 14 ur včasih. Plenica ne premoči, razen če je premahjna.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
11.4.2008 16:24:13   
pikica86

[/quote]

Vse normalno - naša frajlica gre spmat ob 20.00 in se zbudi ob 9.30 do 10.00, vmes pa ji ne menjam plenic in jo tudi ne mislim zbujati zato, da bi ji zamenjala plenico. Do sedaj še nismo imeli pleničnega izpuščaja in nikakršnih drugih težav (trkam na les kot nora user posted image ).
[/quote]


se podpišem pod tole, pri našem lumpu je enakouser posted image

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
12.4.2008 13:28:38   
andie
Ma kje ste se našle mamice s takimi zaspančki??user posted image
Sm misla, da naša dolg spi ( 22-8)user posted image

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Ime za fanta
Olija



Robert (24%)

Denis (26%)

Mihael (25%)

Maksim (24%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!