|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 10:36:40   
Bib
Zanima me, koliko stopinj imate v stanovanju podnevi in koliko ponoči?:zmeden2:

:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 10:37:16   
JASNA D
Ves čas (žal) isto - 22 stopinj, včasih pobegne do 24.

Jasna

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 10:39:28   
Lunca1
Midva tudi tam nekje.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 10:40:38   
Maxica
Uh, pri nas je pa kar toplo. Sicer imam en čuden termometer, ki ves čas kaže 26:zmeden:, ampak po moje je tam nekje tudi res. Smo vsi oblečeni v kratke rokave, tako da je res dovolj toplo. Ponoči je pa kriza, ker ne kurimo, imamo pa v spalnici električni radiator, saj bi bilo sicer pa res premrzlo.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 10:42:41   
ZARA
Od 20.5 - 21.5 vec nikoli!!

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 10:45:14   
KIRA
dnevna med 23 in 24, ker mala večino časa brca in ni pokrita, kadar leži. spalnica zvečer tja do 19 - premajhen radiator, do jutra pa se zna ohladit tudi na 15°C.
zato jo popolnoma oblečeno dajem spat in dobro pokrijem. pa ima vseeno zjutraj ledeno mrzle rokice.

mož je že 5x spuščel zrak iz radiatorja v spalnici, ker ne greje dovolj, pa nič dosti ne pomaga, mogoče je za 2 stopionji razlike.

ko jo kopam, jo pa v dnevni - oz. v kuhinji na pultu, ker je to najtoplejši prostor (pa kopalnice nimava - samo WC, ki je pa mrzel ko led, glih tako hodnik).
takarat nič ne zračim, če se mi zdi prehladno še šporget prižgem, da se še malo segreje, na kakih 25°.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 10:57:27   
Taša
Mi imamo čez dan nekje med 20,5 in 21,5 (to je že maksimum) ponoči pa nič ne kurimo...tako da imamo not nekje 18 stopinj.... Če se spusti pod 18 stopinj potem se peč sama prižge....Mogoče je to te dni ko je zunaj hladneje večkrat....

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 11:10:36   
N&N&D
V spalnici od 21 do 23, ponoči nižje, čez dan više. V dnevni pa od 22 do 24, odvisno ali posije sonce ali ne. Malce bolj se shladi, ko prezračimo prostore.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 11:23:35   
Anonimen
Dnevni prostori 19-21, spalnica ene 18. Jaz bi še manj, pa bi mojega zeblo.

(odgovor članu Bib)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
9.2.2005 12:06:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bib)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 12:14:56   
Pi-kica 1
Podnevi okrog 20, 21 stopinj, ponoči pa od 16 do 19, nam termostat ne dela najboljše. Se mi zdi čisto dovolj.

LP

PI-kica

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 12:47:04   
lin
Med 22-25.V spalnici pa cca 18.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 13:46:41   
p@tricij@
podnevi in ponoči 21-22

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 20:20:48   
Joe
Pri nama pa za (10.000 SIT / 30 dni =) 333 SIT plina na dan. Koliko je to stopinj? :ups:
Čisto nov termostat sem namestil predaleč od zunanje stene, zato z njim ne moreva vzdrževati prijetne T v prostoru. Krmiliva ročno po željah. Ponoči od polnoči do 7h praktično ne ogrevava (sva v starejšem bloku).

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 20:37:34   
Anonimen
čez dan okoli 20, ponoči okoli 18.

lp, lara

(odgovor članu Bib)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Temperatura v stanovanju
9.2.2005 21:15:58   
žiža
Ah mi mamo tud en kup težav s to kurjavo. Smo v stari hiši, brez centralne in kurimo na drva, krušna peč v dnevni, ko se ornk segreje mamo tam nekje okol 27, samo je to čist drugač toplota kot centralna in sploh ni vroče. Ja pa tolko je meter in pol od tal pri tleh je pa komi 20. No ta krušna peč ogreva (bolj ali manj) tudi spalnico, kjer imamo zvečer 20, zjutraj pa ene 17. Kopalnica ( mrzla :grrr: ) -kalorifer, kuhinja- ta star štedilnik na drva, je pa tud za silo.
V glavnem en kup dela, da mamo toplo. :( Kdaj bo poletje!!!!!

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Temperatura v stanovanju
10.2.2005 8:03:40   
Bejba
Čez dan od 20-21, ponoči okoli 18. Termostat uravnava zadevo ;).

LP; B

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Povečanje košarice
tina202

Ali so se vam povečale prsi med dojenjen?

Ne (16%)

Da (35%)

Da, že pred porodom (49%)


Število vseh glasov: 111

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!