|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.4.2008 21:02:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jakoLUlana)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj obleči po porodu?
6.4.2008 23:04:28   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Jaz sem sicer pozimi oblekla isto s katerim sem prišla v porodnišnico,spodaj pa sem raje always dala namesto vir


Enako. Saj hlače se dajo po velikost v pasu regulirati...


Isto.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj obleči po porodu?
7.4.2008 7:33:54   
aleksandra silvija
po 1. porodu poleti sem oblekla ene malo bolj raztegljive hlače in majčko---pa mi je vse skupaj lezlo dol, ker sem šla domov s celo -3 kg kot pred nosečnostjo(težki porod, velika izguba krvi,....)

po 2. porodu pozimi v jeans hlačah, ki sem jih nosila tudi pred nosečnostjo, ampak so mi bile takrat malo prevelike

sedaj po 3. bom pa,.....kar eno poletno celovno ohlapno oblekco-no, letos pa ne pričakujem, da bom kaj kmalu zlezla v stara oblačila, sploh če pogledam stegna in rit,....

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj obleči po porodu?
7.4.2008 10:15:35   
zabica26
Sploh se nisem ukvarjala s tem, v čem bom šla domov. user posted image
Šla sem v nosečniških kavbojkah, nosečniški polo majčki, natikačih in to je to.

Res je, da je trebuh ornk oplahnil, ampak me je vsak pritisk na mehkega bušija motil, zato sem še ene 3 tedne naokrog skakala v nosečniških hlačah. Majčke pa še dlje, sploh zaradi prsi in dojenja...
Potem sem začela oblačiti obleke od prej-pred nosečnostjo, ampak so bile majčke večinoma premajhne. user posted image

Pa smo šli v šoping po nove cunjice...

Tukaj res nisem komplicirala...pa na začetku sem skoz nosila vir vložke...tudi za ven... user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj obleči po porodu?
7.4.2008 11:28:24   
mojsoncek
V nosecniskih hlacah in jopici. Nisem niti razmisljala drugace.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj obleči po porodu?
7.4.2008 11:30:00   
anckabancka
Prvič sem sredi poletja odšla domov v ozki oblekici, ki mi jo je prinesel mož namesto enega krila na vrvico v pasu. Sem se stlačila vanjo in bila še ponosna, da tako dobro zgledam par dni po pordu. Mož je že vedel v čem bom sexi. user posted image

V drugo sem mu točno pripravila in mi je prinesel prave hlače. Bilo je sredi zime in sem oblekla hlače, ki sem jih nosila prve mesece nosečnosti, z malo bolj elastičnim pasom.

Tretjič pa še ne vem. Kakšno tuniko pa ene hlače ali krilo, če bo toplo.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Tiste ki imate fantka..
Erin

Kdaj mu je šla kožica od lulija čisto dol?

do 1. leta (44%)

do 2. leta (13%)

do 3. leta (7%)

kasneje (21%)

operativno (14%)


Število vseh glasov: 244

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!