|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dajmo rečt eno o
29.3.2008 22:09:36   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Aja....enga iz hofra za par €user posted image . Tak fleten mi je bil, pa zaenkrat čist super delujeuser posted image

Tjaga....vosek drgač manj boli k epilator. K tist ti jih na enkrat potegne, epilator ti pa skor vsako posebejuser posted image .
Kako ti rata to zdržat po bikini področju mi pa res ni jasno. Jst se raj ustrelim k pa da mi tist kombajn bliz prijatlci pride.




Kaj pa vem kako mi rata. En viski prej ruknem user posted image . Pr vosku pa tud liter ne bi pomagal user posted image . Mene je bolj bolelo.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dajmo rečt eno o
29.3.2008 22:16:20   
Anonimen
matr, zakaj nečesa ne naumjo, da namažeš, pa omrtvi, pa pol na izi populiš vse skpuser posted image jaz sem rekla, da če bom kdaj mela kako operacijo in bom pod narkozo, bom še eno brazilsko zravn naročlauser posted image user posted image k drgač ni šans...
britvice so pa te moške iz hofra kul....no ja, kr kul, ker jaz sam pomislim da se morm pobrit, k se mi že pike spustijouser posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dajmo rečt eno o
29.3.2008 22:22:14   
Pikec
Kako ti rata to zdržat po bikini področju mi pa res ni jasno.


Ej jst sem se z epilatorjem po nogah in v spodnjem štuku tko mal za zabavo ... pred TVjem...user posted image .
K sem se enkrat navadla je blo fajn k masažauser posted image user posted image user posted image ...

Zdej se že en lep cajt ne več... Očitna sem bla bl na mazo narjenauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dajmo rečt eno o
29.3.2008 22:24:44   
Anonimen
K sem se enkrat navadla je blo fajn k masaža ...


A s ti že kej močnga srklna dnsuser posted image user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dajmo rečt eno o
29.3.2008 22:25:53   
Pikec
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

matr, zakaj nečesa ne naumjo, da namažeš, pa omrtvi, pa pol na izi populiš vse skpuser posted image jaz sem rekla, da če bom kdaj mela kako operacijo in bom pod narkozo, bom še eno brazilsko zravn naročlauser posted image user posted image k drgač ni šans...
britvice so pa te moške iz hofra kul....no ja, kr kul, ker jaz sam pomislim da se morm pobrit, k se mi že pike spustijouser posted image



Ula, k boš naslednjič pr zobarju reč naj ti še okol prjatlce inekcije da user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dajmo rečt eno o
29.3.2008 22:28:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR



Ula, k boš naslednjič pr zobarju reč naj ti še okol prjatlce inekcije da user posted image


uf, jst bolj računam na slepič, al pa kolenouser posted image   zobar mi pa tak tko zapič inekcijo, da se čudim da do dol ne zagrabuser posted image no, mogoč pa, k res nisem nkol preverjalauser posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dajmo rečt eno o
29.3.2008 22:30:10   
deja27
ta je dobra,sam odvisn od zobrja a si upa al ne,če si, ti še ostalo papedena,pa po vrh še vse steliziran in z rokavičkamuser posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dajmo rečt eno o
29.3.2008 22:36:47   
Pikec
A s ti že kej močnga srklna dns
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

K sem se enkrat navadla je blo fajn k masaža ...


A s ti že kej močnga srklna dnsuser posted image user posted image



Posledica deprivacije plesnih vaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dajmo rečt eno o
29.3.2008 22:38:46   
Pikec
pa po vrh še vse steliziran in z rokavičkam


Z očali in v maski user posted image ... Sam da nau pol kakga svedra uporabu, pol bo še zbrušena do visokega sijajauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dajmo rečt eno o
31.3.2008 0:33:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Pol pa prjatlco z baby pudrom mal posuješ, pa ni nobenih mozoljčkov al pa vnetijuser posted image

Če bi jst to prjatlci nardila, res ne bi blo nobenih mozoljčkov al pa vnetij - samo pošteno bi me u gobc sunla. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dajmo rečt eno o
31.3.2008 7:13:59   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Jz imam samo Venus + moški Gillete gel (


Pa mentol mora bit, ker tko fajn tam dol pohladi... zbaven občutek če ti kaj pene zaide tja kamor ni treba.... hladiiiii...user posted image


user posted image user posted image user posted image , fajn občutek, ja.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?