|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Od kdaj s čist.robčki za ritko?
29.3.2008 19:36:39   
muck
Mi uporabljamo robčke že iz porodnišnice in nismo nikoli imeli nobenih težav. Uporabljamo pa samo tiste brez vonja.

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Od kdaj s čist.robčki za ritko?
29.3.2008 20:33:11   
tintin
Jaz sem na začetku uporabljala toto krpice in vodo, nakar je tamal dobil glivice (najprej v ustih - soor , potem še po ritki)...ker smo šli ravno na pregled v porodnišnico (zaradi nečesa drugega) je pediatrinja predpisala kremice in hkrati naročila naj ne močim preveč z vodo in naj raje uporabljam robčke....zakaj? ker razmočena koža od vode plus plenica za enkratno uporabo pomeni idealno gojišče za glivice. No, glivice smo potem zelo hitro pozdravili....robčke pa uporabljam še naprej, večinoma samo čez dan. Zjutraj in zvečer, pa ko se pokaka pa uporabljam toto krpice in vodo ali pa Mullerjeve vatne blazinice in vodo. Najboljši robčki so mi Johnsonovi, Bubchen, Penaten in Nivea Soft, Pampers mi pa niso všeč (sploh Lavanda mi smrdddi...), pa še mali je takoj dobil rdečo ritko po njih. 

(odgovor članu muck)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Od kdaj s čist.robčki za ritko?
29.3.2008 20:49:43   
karmchy
Jaz uporabljam oljnate robčke za ritko, ki so full fajni, ampak se nažalost dobijo samo v Mullerju.

Lp

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Od kdaj s čist.robčki za ritko?
29.3.2008 21:44:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: gajči

Jaz pa uporabljam že ves čas Toto krpice in vodo. So mehke, nežne in brez vseh dodatkov. Sploh ne vem kaj je plus pri robčkih.

A so to krpice podobne robkom?
Plus pri robkih je ta, da ni potrebno pri vsakem previjanju točiti tople vode, pri nas je problem, ker mora topla voda iz spodnjega štuka priteči do pipe, kar odteče preveče vode, ali pa jo moram pogreti (poraba plina in časa)



jaz si jo v vaserkoherju zagrejem, ker isto star rataš, preden na pipi topla pritečeuser posted image

drgač pa sam voda, robčki sam če smo kje ne terenu

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Od kdaj s čist.robčki za ritko?
29.3.2008 21:52:47   
*lenc@*
poskusi, boš vidla, če bo škodovalo, enim ja, drugim ne. jaz naši umivam z vodo, pa se ji tud kdaj pa kdaj vname(kljub pogosti menjavi plenic), eni pa skoz z robčki umivajo, pa nič. različni souser posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Od kdaj s čist.robčki za ritko?
29.3.2008 21:56:16   
daisy
Pri obeh  robčke uporabljamo od rojstva - nikoli vnete rite!

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Od kdaj s čist.robčki za ritko?
29.3.2008 22:11:55   
picola1
Jst tudi uporabljam samo vodo in krpice...Robčki se mi zdijo potrata denarja in onesnaževanje okolja po nepotrebnem pa še jst sem bolj za natur stvari...
Krpice uporabljam tudi, če kam gremo (jo pač dam po uporabi v vrečko in odnesem domov), razen, če vem, da tam ne bo vode, da bi krpico zmočila...

Zakaj pa najprej uporabite robčke, potem jih pa še z vodo in krpico umijete? (tiste, ki to počnete)

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Od kdaj s čist.robčki za ritko?
30.3.2008 0:01:30   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: gajči

Jaz pa uporabljam že ves čas Toto krpice in vodo. So mehke, nežne in brez vseh dodatkov. Sploh ne vem kaj je plus pri robčkih.


tudi mi jih uporabljamo..pa še operejo se lahko..prenesejo kar nekaj pranj...pa še poceni je...
razen če kam gremo uporabljamo vlažilne robčke...


Tudi mi uporabljamo Toto krpice. A perejo da se lahko? Zakaj mi pa tega niste prej povedaleuser posted image . Jih ne bi že 5 mesecev takoj stran metalauser posted image . Hvala za infouser posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Od kdaj s čist.robčki za ritko?
30.3.2008 11:00:21   
jaša2
jaz sem prve dni še vztrajala pri vodi...pol pa sem kr prešaltala na robčke, pa ni blo nič narobe. seveda je voda najboljš, ampak...ne vem, no, stvar posameznika. meni je blo s to vodo preveč "zamudno" - pa ne da bi bla lena, da se mi ne bi dalo it po vodo za otročička...ampak, previjali smo se x-krat na dan, in pred vsakim previjanjem čakat v kopalnici, da priteče topla oz.mlačna voda, in jo potem nosit v spalnico...pol jo je mala še x-krat polila, kr nimamo ne vem koliko prostora pri previjalni, in je bla cela mokra...
mislim, da so ti robčki čist ok.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Od kdaj s čist.robčki za ritko?
30.3.2008 11:17:14   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Jaz sem jih že v porodnišnici...user posted image


Mi enako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Od kdaj s čist.robčki za ritko?
30.3.2008 11:17:31   
Anonimen
Od zacetka.

(odgovor članu Klarita)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Od kdaj s čist.robčki za ritko?
30.3.2008 21:35:56   
spacey
Od prvega dneva naprej sem jih začela uporabljat. Najprej sem na grobo obrisala drekec, nato pa z vatko in vodo do čistega.



_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Katero ime izbrati?
kimica86

Ne moremo se odločiti.. Pomoč bi prav prišla..

Alina (63%)

Luna (19%)

Aria (18%)


Število vseh glasov: 210

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!