|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
28.3.2008 19:15:11   
kjava
P je naši 11-mesečnici predpisala ta antibiotik in baje ni nič rekla, koliko časa ga mora jemat ( je bil mož z malo tam). Glede na to, da ta antibiotik kar pogosto predpisujejo, mi gotove ve kdo povedat, koliko časa ga je moral vašuser posted image  dobivat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
28.3.2008 19:29:18   
SaaS
A na škatlo v lekarni niso nič napisali. Ponavadi napišejo na koliko ur in koliko dni.

Jaz bi na tvojem mestu poklicala zdravnico oz. sestro v ambulanto. A kontrole pa nimate? Včasih greš itak na kontrola in takrat pove če 7 ali 10 dni ali kolikor pač..

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
28.3.2008 19:37:04   
kjava
Na škatli piše samo na koliko ur in količino. Kontrolo je naročila po potrebi-ni bla pri svoji P, ampak pri tisti, ki je imela takrat bolne otroke. Sem klicala prej, pa mi je ena sestra rekla, da 10 dni, samo una sestra je vedno taka zmedena, tko da ne vem, če ji je za verjet user posted image

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
28.3.2008 19:38:56   
vlak
Mi smo ga dobili pred enim tednom zaradi vnetja ušes. Sin je star 2,6 let in so predpisali 3/4 žličke na 8 ur dokler ga ne zmanjka. Mislim da ga dobi še jutri potem ga bo zmanjkalo. Na žalost pa je danes že dobil vročino...
Čim hitrejše okrevanje vam želim. 

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
28.3.2008 19:38:58   
Anonimen
do konca je treba pojest celo flašo, oz 10 dni če ga je za več v flaši

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
28.3.2008 19:54:35   
N _ B
do konca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
28.3.2008 19:57:40   
lelčy
naša je tudi morala popiti celo stekleničko, nato pa smo še imeli kontrolo.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
28.3.2008 20:01:12   
NRMM
Navadno se AB jemle od 7-10 dni.10 dni je maximalno.Jaz sem ga zdaj dajala obema max 8 dni in nikakor do konca,ker če bi jima dajala do konca,bi ga jedli 14 dni,kar pa je dosti dosti preveč.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
28.3.2008 20:04:33   
kjava
Super, punce, vse mi je jasno- do konca oz. ne več kot 10 dni.
Hvala user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
28.3.2008 21:04:25   
Janeja
Lea je Hiconcil zaradi vnetja ušes dobivala pred 3 tedni: 2,5ml na 8 ur, 7 dni! Predpisano s strani pediatra! Ampak lahko, da je bilo bolj blago, ker je jokala za ušeska res samo dva dni, pa tudi vročine ni imela nič.
Kakorkoli, čim prej se pozdravite!

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
28.3.2008 22:11:27   
kjava
Hja, saj pri nas je vnetje ušesa tud bolj blago. Mala ma visoko vročino že dva dni in mislim, da ni vedla druzga rečt, pa je rekla, da ima eno uho malo vneto. Ampak  user posted image  sploh ne kaže kakšne bolečine v ušesu user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
28.3.2008 22:26:38   
lex
točno to se je meni pri Aleksu zgodilo (ni kazal nekih bolečin v ušesu, temp. je pa imel) pa sva ga prej nehala jest in čez 10 dni je dobil novo dozo antibijotika (Ceclor) in postal na tega občutljiv. Pojejata celo dozo in AB se ponavadi daje 10 dni. Ne prekinjaj, ker bosta dobili v roku 10 dni novo dozo. AB je treba vedno pojest do konca.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
29.3.2008 8:29:56   
staši
 mi ga pijemo tudi ta teden ,po mojem mora   spit  vse ker je antibiotik in jaz ga imam v hladilniku,na škatli pa piše samo na koliko ur koliko žličk mora popit

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hiconcil pri vnetju ušesa-koliko časa?
29.3.2008 8:40:22   
anckabancka
Naš tamali je za vneto uho jedel hiconcil na 8 ur po 2 ml - 10 dni. Ni pojedel vsega...

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




eko perilo
majch

Ste pripravljeni odšteti nekaj več denarja za perilo iz eko/organskega bombaža?

ne (50%)

da, vsekakor (15%)

da, če je tudi dizajn dober (35%)


Število vseh glasov: 215

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!