|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   To se pa že splača!
20.3.2008 11:06:40   
nežka
Sem hotela danes na netu naročit robčke od Avalon naravne kozmetike in sem na njihovi strani prebrala, da imajo v ponedeljek (do srede se mi zdi) akcijo ko bo vse 30% ceneje! Pa bom počakala do ponedeljka in rajš takrat vzela. To se pa res splača, a ne? Pejte pogledat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: To se pa že splača!
20.3.2008 11:09:09   
BlackyMouse
Spletna stran

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: To se pa že splača!
25.3.2008 6:46:48   
Juliya
Jaz sem pa naročila ful stvari in komi čakam, da dobim.
Pa hvala za informacijo.

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: To se pa že splača!
25.3.2008 10:38:20   
mišeka2
Hvala za info.!user posted image Tudi jaz bi naročila nekaj stvari, me pa zanima, katere stvari se splača vzeti (npr. jaz gledam za robčke ter losjon za krčke) in kako ste zadovoljne z njimi? Koliko pa pridejo ca. stroški poštnine?

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: To se pa že splača!
25.3.2008 13:25:26   
Juliya
Jaz sem naročila robčke, k jih zelo hvalijo, pa rožno olje za tamalga, kremo za ritko, balzam za prehlad in gel za zobke. Pa še zase sem vzela losjon za okrevanje kože in olje za masažo. Uff, sem bila pa res kar pridna, hi hi... user posted image

(odgovor članu mišeka2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: To se pa že splača!
25.3.2008 13:29:09   
petrcamg
Jest sem pa vzela šampon, kremo za obraz, kremo za ritko, oljno kopel, olje za lahko noč in robčke. Tudi pridna a neuser posted image ? A je gel za zobke namenjen za tisti čas ko ven lezejo ali samo za nego zob?

(odgovor članu Juliya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: To se pa že splača!
25.3.2008 15:04:51   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: mišeka2

Hvala za info.!user posted image Tudi jaz bi naročila nekaj stvari, me pa zanima, katere stvari se splača vzeti (npr. jaz gledam za robčke ter losjon za krčke) in kako ste zadovoljne z njimi? Koliko pa pridejo ca. stroški poštnine?


pod 500g nekaj okol2-3€, če je težji paket pa mal čez 4€.


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu mišeka2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: To se pa že splača!
25.3.2008 19:29:02   
ULLA K
če naročiš nad 30Eur ne zaračunajo poštnine, pa če revijo mama ti en izvod podarijo user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?