|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj vn z otrokom?
18.3.2008 12:53:25   
AlTa
Pozdravljene!
Glih včeri sva prišla iz bolnice. Je bruhu in hropelo mu je v pljučih (je mel bronhitis), zaradi tega sva ležala v bolnici.
Dobila sva Ventolin in Flixotide. Še par dni mu moram dajat Ventolin, nato bom ta postopoma ukinla. Flixotide pa mu moram še dajati 3-6 tednov. 
Morem pa rečt da mu je boljše. Star pa je 7 m.
Me pa zanima, kdaj bi lahko s svojim  user posted image  šla vn na sprehod?
Hvala za odgovore in lep dan vam želim!
Lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj vn z otrokom?
18.3.2008 13:12:00   
linika
Pozdravljena!
Pediater pa pravi...??
LP

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj vn z otrokom?
18.3.2008 13:15:20   
kristinaj
a nisi nič vprašala v bolnici kako s sprehodi?

naša je bila prehlajena in smo ravno tako hodili na sprehode, le če ni močno pihalo ali pa bilo zelooo mraz. če nima vročine ni ovir, zrak mu ne škodi, prej koristi.

kako je pa s tvojim po bronhitisu in bolnišničnem zdravljenju pa ne bi vedela... na tvojem mestu bi jaz vprašala p kako in kaj...

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj vn z otrokom?
18.3.2008 13:39:29   
biga
Ko sem bila jaz z user posted image  februarja v bolnišnici šest dni zaradi bronhiolitisa in gripe, so nam ob odpustu rekli, da bo okreval še par tednov. Ven ni smel teden dni, sploh, če je bilo hladno in je pihalo, pa še dva tedna se je moral izogibati otrok. Ne le zato, ker bi jih lahko nalezel, ampak ker bi tudi sam lahko nazaj dobil bolezen oz. bi se stanje poslabšalo.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj vn z otrokom?
18.3.2008 13:54:10   
AlTa
Sem glih klicala v ZD in mi je sestra rekla, da lahko greva vn če je lepo vreme in če ne piha. In naj bova za začetek 30min zuni. V bolnici so mi sam rekli da lahko greva vn če je sonček.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj vn z otrokom?
18.3.2008 14:12:19   
andie
Star pa je 7 m.


Kolko je star??

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj vn z otrokom?
18.3.2008 14:13:07   
andie
Aja, vrjetn 7 dni mislš. mi ni blo jasn, da tko dolg še ni bil zuniuser posted image

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj vn z otrokom?
18.3.2008 14:26:04   
AlTa
Star je 7 mesecev.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj vn z otrokom?
18.3.2008 17:54:10   
andie
Aja!
Pardon, sm neki zamutilauser posted image user posted image
Sm misla, da še nikol ni bil zuniuser posted image

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




slovenija
anjasa

koliko otrok bi morali imeti slovenci

1 (4%)

2 (36%)

3 (48%)

4 (7%)

5 (2%)

več (3%)


Število vseh glasov: 325

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!