|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 8:03:41   
polona25
Zanima me namreč, ali je za 3 letnike že primeren skiro na dve kolesi. Tisti s tremi se mi zdijo ful štorasti. Mi katerega priporočate?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 8:10:29   
zoom zoom
Mi smo našemu 3,5 letniku poskusili oba skiroja, 3 kolesnega je obvladal takoj, 2 kolesni mu je pa kar naprej padal in ga ni znal "vozit".
Mi mu bomo verjetno  kupili 3 kolesnega. Bomo pa pred nakupom še enkrat poskusili oba.

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 8:16:15   
polona25
Kako pa se obnese trikolesni. A ni preveč štorast?

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 8:27:30   
lelaval
Meni se pa ti 3 kolesni zdijo vredu - stabilni za tako majhne - mi ga sicer nimamo, ima ga pa sosedov fantek. Naša je dobila 4 kolesnega (plastičnega), a se je že lani znala z njim vozit, 2 kolesnega (od starejših) pa ne zna niti držat.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 8:39:22   
noe
Naš(3,5) ima že bolj kot eno leto tri kolesnega in se vozi super , mu ni delal nobenih težav. Meni se ne zdi štorasti, le lažje jih obvladajo, po mojem.
Je dobil pa v soboto rolarje, to pa mu dela malo več preglavic.So pa isto razporejena kolesa kot pri trikolesnem skiroju, nato pa lahko normalno v vrsto prestaviš in so normalni rolarji. Ga je pa ful hecen gledat ker res obvlada kolo, skiro, tu pa se zvija ko kača.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 8:43:48   
puncica
naša se s takim skirojem vozi že kako leto pa je stara 3 3/4 leta in ga zelo dobro obvlada.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 9:28:01   
LIDJOČKA
Naša je bila na začetku malo štorasta, potem je pa starejšo sestrično gledala in kmalu ga je obvladala.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 9:29:51   
polona25
super, sej se mi je zdelo da to ne more bit tolk težko. Men se vseeno zdijo tisti na dve kolesi bolj skiroju podobni. Itak se mora naučit! Vaja dela mojstra!

LP

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 10:25:33   
babylove
Kako pa se obnese trikolesni. A ni preveč štorast?


Ne. No, morda je odvisno od modela. Zadnjič je ena napisala, da ima njen otrok zmeraj modrice na nogah od trikolesnega skiroja. Naš jih nikoli ni imel.

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 10:30:41   
san
naš sine ima običajnega od 2,5 let in se super vozi z njim. ravnotežje se je naučil držat v parih dneh. se pa z njim zelo rad vozi šele sedaj zadnje pol leta - to pomeni, da kakdar ga vzamemo s seboj se ves čas vozi z njim, prej pa se je naveličal in ga poturil komi izmed nas.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 11:42:37   
ana b
Naš 3leta in 8 mesecev stari fantiček pa z dvokolesnim nima problema, s trikolesnim, ki ga je dobil za novo leto pri babi pa se stalno zatika, ker ne stoji tako široko.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 11:44:55   
Anonimen
To je po moje ful različno od otroka do otroka, tako da se ne da vedet, preden se ne proba.

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
10.3.2008 15:37:23   
aleži
kakšni so tile skiroji? a je kakšna slikica za ga videt?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
14.3.2008 15:43:28   
sisi*
Jaz bi tudi slikico trikolesnega. Sploh nisem vededa, da obstaja user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
14.3.2008 18:21:29   
polona25
Sem vidla v prospektu od pikapolonice, da majo trikolesne v akciji (od Spidermana in Barbike). No mi smo mu potem kupli dvokolesnega in mi ni žal, ker me je presenetil. Nisem mogla verjet, da že tako dobro lovi ravnotežje.

LP Polona

(odgovor članu sisi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
15.3.2008 0:04:35   
tana-2
Nekaj slikic trikolesnikov



user posted image                   user posted image                    user posted image                user posted image

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako 3 letniki obvladajo skiro?
20.3.2008 15:20:33   
aleži
tana2, hvala. Ful dobro izgledajo.Žal smo našemu kupili kolo s koleščki, tako, da bo kdaj drugič skiro. Kaj samo v pikapolonici jih imajo, kaj pa v Baby centru?

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?