|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamašeni noski
8.3.2008 10:16:25   
nana.dd
Pozdravljene,

ker imamo nenehne težave z noskom in sem že nekajkrat prosila za nasvet na forumu, lahko povem da smo včeraj zvečer, ko nismo vedeli kaj lahko še naredimo preizkusili BABY VAC - ARIANNA, ki nam ga je posodila prijateljica. Moram priznati, da sem bila malo skeptična ker nastavek priklopiš na sesalec a je podvig uspel in posrkal vso nesnago z nosu. Primeren je od rojstva do 6 leta starosti. Najdete ga na linku   http://www.minisvet.si/aspirator-nos-p-1057.php , če bi se katera odločila za nakup.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 10:20:00   
Lunc_a
Ja vemo,že nešteto tem pod naslov aspirator ali pa baby vacuser posted image

(odgovor članu nana.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 10:22:39   
nana.dd
ja vem, da je nešteto tem na noske, sam ravno prejšnji teden je ena zopet spraševala o tem in sem samo želela pomagati....user posted image ..tistim mamicam ki so še začetnice

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 10:22:48   
spacey
Ja, res je fajn stvar.

@Lunc_a: Informacij ni nikoli preveč, pa čeprav so iste in se ponavljajo. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 10:23:23   
Lunc_a
spacey zato je temu primeren iskalnikuser posted image
če ne najdeš pa vprašaš a ne

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 11:22:10   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

spacey zato je temu primeren iskalnikuser posted image
če ne najdeš pa vprašaš a ne



se strinjam!

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 12:26:25   
Maleal
Saj vseeno ,če je nešteto tem,to je stvar,ki nikoli ni preveč,drugo je,ko se na spolnosti sprašuje kolk krat na teden sexamo.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 15:25:30   
rija
evo, to je to...da boste vedele....user posted image

user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 16:33:14   
sonček5
Rija

Našedva tavečja ga tudi uporabljata, tako da ni samo do 6 leta. Pa tudi sama sem ga preizkusila seveda z sterimarom in je super, kajti kapljicam se poskušam izogibat, vsaj čez dan. Za ponoči pa brez kapljic ne gre in tudi našemu 4mesečniku zvečer kanem v nos kapljico operila za otroke in potem celo noč prespi.
Tale vak je res revolucionarna zadeva, čeprav sem bila tudi jaz v začetku nekoliko skeptična zaradi prikolpa na sesalec. Priporočam ga vsem

Sonček

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zamašeni noski
8.3.2008 19:43:34   
rija
seveda je nad 6 let....ne vem zakaj propagirajo do teh let user posted image  
moj tastari si pri štiridesetih rad spuca nos s tem aspiratorjem, sploh, ko je ful prehlajen in bi od večnega smrkanja dobil že kraste pod nosom....tak pa je vsaj en čas mir pa ni treba dražit kože z robčkom user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sonček5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?