|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ne kaka že drugi dan
14.3.2008 15:06:12   
Pikapoka1
potem pa ti verjetno ne bi škodilo da si kaj prebereš kdaj bolj pametnega...
lp p

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ne kaka že drugi dan
14.3.2008 15:12:40   
rija
očitno je dovolj, da berem tebe user posted image  si očitno uber pametna user posted image  in se ne rabim matrat z nekimi članki in bog ne daj knjigami....user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapoka1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ne kaka že drugi dan
14.3.2008 15:41:10   
Pia77
V lekarni se kupijo glicerinske svečke za otroke. Nič ni treba migat z njimi, v zadnjiku se lepo raztopijo (ne vsebujejo nobenih zdravil!) in lokalno dražijo sluznico, da se sproži refleks praznjenja.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ne kaka že drugi dan
15.3.2008 4:58:58   
goga79
mi smo imeli iste težave ni pomagal sladkan čaj ne masiranje šle sva do pediatra nisva kakale 5dni in rekli so nam da čae je otrok samo dojen lahko nekaka tudi do 13dni in naj jaz spijem 1donat spila sem ga in naslednji dan sva bile pokakane

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ne kaka že drugi dan
15.3.2008 10:49:42   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: rija

moj je bil zaprt mogoče dvakrat, ni bil dojen, pa sem mu trakrat pomagala s termometrom: malček sem ga porinila v ritko, pomigala....pa je se je lepo pokakal.


A zarad tega posta imate še eno temo za kreg? Sem prav mogla it pogledat! user posted image
In kaj je to takega, če vse drugo odpove? Nam na srečo ni bilo treba tega delat, ampak v skrajni sili bi. Saj pa mu ne porineš cel termometer noter, ampak samo malo špičko.
Mah ne vem, nekaj se kregate o čudnih nasvetih, pa v vsakem postu drugače berem. V enem je super delat to, v drugem boh ne daj. V enem, kako je dobro dojenemu user posted image  dat čaj, v drugem to pa niti pod razno. Ni čudno, da so mamice zmedene.

Jaz še vedno pravim, delajte po svojem občutku.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ne kaka že drugi dan
15.3.2008 11:46:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

no, potem pa mi povej, kje pa ti dojenčku, novorojenčku temperaturo meriš?

sicer pa metlin štul niti ni tak debel....user posted image

in tudi nisem zasledila, da 2, 3 ali štiri mesece star dojenček lahko dobiva donatuser posted image




jaz vedno podpazduho.

Donat pa dajejo že v porodnišnicah, če je potrebno.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ne kaka že drugi dan
15.3.2008 11:58:19   
Seven*
1. Kot otrok sem kakala na 14 dni, bila sem menda za vzgled po lepem dojenčkastem izgledu. Sem pač dobro izkoristila materino mleko.

2. Če otroku porinemo termometer v ritko da sprožimo refleks kakanja ni nič narobe, moramo pa biti previdni pri postopku. Vsaka zmerjanja na to temo so odveč, zgolj analni predsodki.

3. Glede pediatrov ne bi izgubljala besed, vsekakor je pa Tanč na med.over.net-u en lep primerek dobrega in skrbnega pediatra, ki ve kaj govori.

4. Veliko tudi vedo svetovalke za dojenje, tudi tam bo informacija zelo vredu in na mestu.



Če se boste kregale, bom temo zakljenila.

Hvala.:)

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ne kaka že drugi dan
15.3.2008 14:10:31   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: rija

no, potem pa mi povej, kje pa ti dojenčku, novorojenčku temperaturo meriš?

sicer pa metlin štul niti ni tak debel....user posted image

in tudi nisem zasledila, da 2, 3 ali štiri mesece star dojenček lahko dobiva donatuser posted image




jaz vedno podpazduho.

Donat pa dajejo že v porodnišnicah, če je potrebno.


in kaj bi torej dali mojemu v Feldbachu, kjer nimajo donata?


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Ali ste poročeni?
Ela123

Ali ste poročeni? Če ste, koliko časa?

Da (47%)

Ne (53%)


Število vseh glasov: 361

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!