|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Igranje
1.2.2005 15:51:00   
taj2004
:)-Koliko minut se vasi otocicki zamotijo sami z igro??? :)- Taj tako malo mogoce 15min pol pa zacne tecnarit in ga morem po rokah premetavat, takrat je najbolj srecen:((...... Star pa je 5 mescev, mogoce pa je se premicken??Ali pa scrtljan:)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Igranje
1.2.2005 15:53:23   
KIRA
vse je možno - od par minut, pa do pol ure. odvisno od razpoloženja moje principesse.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Igranje
1.2.2005 15:56:15   
Aljakop
Ciao!

Moja je sicer stara 16,5 mes. ampak se vec kot 15min ne zaigra sama, edinole risanko SHREK gleda zelo rada in je lahko pri miru tudi malo več časa. Stalno se ji mora kaj dogajati, pa igrač se hitro naveliča. Tvoj pa sploh mislim da je še mičken da bi se kaj dosti sam zaigral. ;)Ko je bila moja stara5 mesecev, ma ni šans, da bi se zaigrala..:(Skupaj smo se igrali.:sloncek:Ma saj bodo kmalu toliko veliki, da se bodo sami igrali. Drugače, jaz pa sem iz Kopra.

:muca: Lep dan

Alja z:duda:

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Igranje
1.2.2005 16:02:55   
Tinna
Luka ima štiri mesece in na blazinici zdži na veliko 15minut sam drugače pa je če ga slečem in se znjim igram...tako sva lahko tudi eno uro in se bo samo smejal. Ko moram skuhat al pa kaj postorit po hiši ga dam v stolček in tam je najraje...a tudi tam ne kaj več kot pol ure...:((

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Igranje
1.2.2005 16:09:33   
mamsi
Pri 5 mesecih se je zamotila 10 do 15 minut, potem sem se z njo igrala še tja do ene ure, na rokah ji je dolgčas ratal, mora raziskvat stvari kolkr hitr se le da. Taki so in prov je tko, da so polni navdušenja in željni učenja in spoznavanja novih stvari.

Bo treba sestrico nardit, pa bo.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Igranje
1.2.2005 18:03:28   
LIALIA
Največ 10 minut. Ona že ve, da če začne protestirat, se bo pa mami z njo igrala. :sloncek:

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Igranje
1.2.2005 18:58:53   
kaja11
Čisto odvisno od dneva... včasih nič, kdaj je pa tudi pol ure v telovadnici ali v lupinici z igračkami. Star je pa 3.5 mesece.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Igranje
1.2.2005 20:32:29   
Bejba
Kaj je to telovadnica, kaja11?

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Igranje
1.2.2005 20:40:02   
kaja11
V ta novem albumu od Lialie je.... mi imamo nekaj podobnega. Meni se zdi ful dobra zadeva;)


(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Igranje
1.2.2005 20:48:14   
taj2004
Kaja11 kako pa se pogleda tvoj album??

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Igranje
1.2.2005 20:53:30   
kaja11
Jaz nimam albuma, samo sliko od vozička, ker se je ena zanimala.... ga prodajam. Sem ga dala pod geslo, da ne boste mislile, da se tok zagledana da ga kr slikam in celo album naredim:)-:)-:)-
V albumu od Lialie.... pa saj to (skoraj) vse imate, samo po moje ve temu pravite most;)

LP Kaja

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Igranje
1.2.2005 21:35:55   
Bejba
Vse jasno. Ja, mi temu pravimo most.

LP; B

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Punkcija IVF
Vitaebella

Ali je bila punkcija v postopku IVFa boleča?

Da (12%)

Ne (4%)

Zelo (2%)

Ne, ker sem bila uspavana (4%)

Ne, ker sem pred postopkom vzela protibolečinsko zdravilo (2%)

Nisem bila na umetni oploditvi (76%)


Število vseh glasov: 318

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!