|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pranje
1.2.2005 9:07:01   
Pi-kica 1
Zanima me, kdaj ste pričele uporabljati mehčalec za perilo pri pranju za svoje otročke. Čeprav pleničke in vsse ostale stvari za dojenčka likam, se mi zdijo tako trde in bi rada poskusila z mehčalcem.

LP

Pi-kica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pranje
1.2.2005 9:11:32   
KIRA
jaz vse od začetka, čeprav sušim v sušilnem stroju. z mehčallcem pa perem čisto vse. imam silan, ali lenor.
v galvnem silan..
pleničke pa vseeno likam, ker ne maram takih zmečkanih, pa čeprav so lepo mehke.9nebesa

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pranje
1.2.2005 9:15:37   
Lunca1
Tudi jaz ga uporabljam že od začetka, Lenorovega za dojenčke, pa še to polovično dozo.

LP Lunca

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pranje
1.2.2005 9:18:56   
monka
Jaz tudi uporabljam mehčalec od vsega začetka!
LP

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pranje
1.2.2005 9:28:28   
puri
Že od vsega začetka, ga uporabljam!:)

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pranje
1.2.2005 9:58:52   
Mojca20
Jaz ga uporabljam nekje od 5. meseca dalje in to tistega za dojenčke.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pranje
1.2.2005 10:04:37   
Anonimen
Od začetka.

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pranje
1.2.2005 11:08:54   
Pi-kica 1
Hvala za odgovore. Ste me prepričale, da bom tudi jaz poskusila.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pranje
1.2.2005 11:31:18   
ana1
Od začetka. Na začetku sem uporabljla LEnor-Sensitive, po 3 mesecih pa kar normalnega.

lp,:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pranje
1.2.2005 17:18:59   
taj2004
Mi smo ga zaceli pred enim tednom stari pa smo 5 mescev. Mi pa je zal da ga nisem ze prej. ker kot si omenla se zelo tezko lika :((

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pranje
1.2.2005 17:26:22   
Limona
Mi peremo z mehčalcem že od vsega začetka in to z Lenorjem, vseeno katerim le da diši, potem pa v sušilec in vse je lepo mehko in dišeče. Bombažne plenice pa tudi jaz likam, ker mi ni fajn da so zmečkane, pa zdi se mi, da bi tudi mojo pikico motilo , če je vse zgužvano med nogicami. :)


Lp Ivona in Lin
:rozica:

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?