|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   In že je tu ...
1.2.2005 7:00:34   
Pikapolonica
... FEBRUAR!!!!

Kako čas teče! Kakorkoli, želim:

- čimveč mirnih noči
- dovolj mleka
ter
- neskončno veliko "zzobih" in "brezzobih" nasmeškov naših angelčkov :angel:

Pozdravček, Pikapolonica :pika:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   In že je tu ...
1.2.2005 7:04:53   
dory
iiii ja...pa smo ze pridrveli v drugi mesec v letu...ma ko gre hitro...prehitro:((

Ja tudi jaz zelim tako sebi kot ostalim cimvec mirnih in prespanih noci...ker vem,kako hudo zna biti:((

Uzivajte vsak trenutek ob svojih sonckih9nebesa

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   In že je tu ...
1.2.2005 7:13:30   
TARA in MAJ
Res čas neizmirno hitro beži in še 10 dni in naš :duda:bo praznoval 1.roj dan,kar ne morem vrjeti da je leto naokoli.
lp tara in Maj:sloncek:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   In že je tu ...
1.2.2005 7:40:36   
Mojca20
Februarja še dolgo nebi smelo biti, saj mi 22. poteče porodniška:((:((:((:((

Z dopustom bom šla v službo 23.3., do takrat pa bom poskusila čimmanjkrat na dan pomisliti na službo!

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   In že je tu ...
1.2.2005 7:43:24   
BUČKO
:bravo::bravo::bravo:končno je mim ta dolgi januar.Pridružujem se željam predhodnici pa še veliko nemrzlih dni da bomo lahko hodile na sprehode z našimi:modri::duda::roza::angel:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   In že je tu ...
1.2.2005 7:54:58   
Anonimen
:((:modri::modri::modri:Uf tudi meni ni všeč, da je februar že tu....tudi meni poteče porodniška, 18.2. - v službo pa 21.3. - tudi dopust...

(odgovor članu Pikapolonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   In že je tu ...
1.2.2005 8:10:39   
Mojca20
Uf Miša99, zelo blizu sva. KOliko je pa punčka stara?Jaz sem rodila 14 dni po roku, 6.4.2004, rok sem imela pa 23.3.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   In že je tu ...
2.2.2005 23:30:34   
Anonimen
:)Uh naša :duda: je privekala 14 dni prezgodaj, tako da je med njima 1 mesec razlike - midve sva pa na isti valovni dolžini - a ne? Glede zaključka porodniške mislim....:):):)

(odgovor članu Pikapolonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




Alergija
Siana

Ima vaš otrok alergijo

Da (13%)

Ne (67%)

Nevem (20%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!