|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolike-nova teorija
31.1.2005 22:35:17   
taj2004
bogica Niki5................ mi smo jih tudi ieli prva dva meseca:((Dane jih imamo ce pojemo kaj ki nas napenja, tako da se jih nismo se zaprav resli. Ker je Taj zelo obcutljiv pa imamo 5 mesecev.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   kolike-nova teorija
1.2.2005 0:21:24   
Aly
Ja, tudi jaz sem brala že nekaj časa nazaj o tem na forumu dojenje...če katero zanima :) :

http://med.over.net/phorum/read.php?f=94&i=1510&t=1491


No hvala bogu mi nismo imeli ne vem kakšnih problemov s krči - le kratkotrajno in sedaj kdaj pa kdaj še tudi našega malčka počrviči.....

Niki5 in vsem drugim čim manj krčkov ! :angel:


LP

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   kolike-nova teorija
1.2.2005 7:00:01   
dory
No to teorijo jaz izpodbijam...moj mali se ni jokal samo proti veceru ampak je krical in se zvijal cez dan in celo ponoci...pa so bili krci...preverjeno...

In ne vem...danes je star 9 mesecev...se vedno zelo veliko joka,kljub temu,da nima vec krcev...tudi ponoci,ce ne spi pri meni krici in se n-krat zbudi...ce je pri meni,je srecen,da me boksa in brca celo noc...ga ocitno uspava:zmeden:

Vsak otrok je svojevrsten in nobena teorija ne velja za vse ampak le za posameznike..

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   kolike-nova teorija
1.2.2005 10:49:17   
niki5
Vse žive kapljice imamo pa zaleže mogoče trenutno, nažalost je pa zdaj tako da do 3 meseca smo lepo spali zdaj so se pa krči iz dneva razširili tudi na noč in komaj kaj spimo :((

Počutim se kot zombi :zaspan:

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   kolike-nova teorija
1.2.2005 10:52:41   
lutka
Dobro jutro!
Kako ste spali danes.Mi ne kaj praveč:((:((
Mislim da sem spala cca.5ur,pa še to s presledki-nočna rekreacija:)-:)-

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   kolike-nova teorija
1.2.2005 11:14:20   
niki5
pri nas enako :zaspan:

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   kolike-nova teorija
1.2.2005 11:16:22   
dory
O punce..welcome to the club...vas cist razumem...ne bi vas mogla boljs...ampak tud to bo mimo,ceprou je bedna tolazba...pri nas je blo najhuje prvih 8 tednov...po tem so se krci mal umiril a povsem so zginil malo po tretjem mesecu....zakaj je ostala nespecnost do danes mi pa ni jasno:zmeden:

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   kolike-nova teorija
1.2.2005 11:22:04   
Anonimen
Meni je pa jasno: zato da te ima pod kontrolo, Teja. Pri telih malih vražičkih se meni zdi, kot bi imeli nitke v rokah, da z njimi vlečejo mamice, kot jim paše. Seveda pa da ponoči ne bi kaj zamudili... Vsaj meni se je tako zdelo, ko sem še spala v Tiborjevi sobi in je bilo to tako.

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   kolike-nova teorija
1.2.2005 12:33:18   
rainbow
Drage punce, ugotavljam, da se je razvila prava debata kot reakcija na moj post. Vsekakor nisem želela sprožiti nekih nesporazumov, samo hotela sem z vami deliti nekaj novega in kar se meni zdi zanimivo, glede na to, da kjerkoli preberem kaj o kolikah oz o prehrani doječe matere, vedno piše, da naj bi jedli veliko svežega sadja in zelenjave in skratka vse v mejah normale, v praksi pa se potem mamice tega izogibajo. Tudi jaz prvič skoraj 3 mesece nisem pojedla skoraj nič sadja in so mi stašno manjkali vitamini.
Seveda bi človek rad vedel, kaj je zdaj tu res, ker tudi v nosečnosti v bistvu jemo vse, potem pa naenkrat neke omejitve. Nekaterim bebam pa ni nič.
No, kakorkoli, meni se je zdel članek zanimiv.
Lep sončen pozdrav iz MB:metulj::metulj::metulj:

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   kolike-nova teorija
1.2.2005 13:52:44   
lin
rainbow!
sej ti nisi nič kriva če se druge prerekajo.Ti si odprla debato,tistega ki zanima in ima kaj povedati naj pove,saj zato so forumi.Mislim da je blo tisto bolj osebni napad.
Moje mnenje!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   kolike-nova teorija
1.2.2005 13:55:38   
dory
Ne ne rainbow....ful dobro,da si odprla tole debato...ker naceloma teorija o kateri si pisala drzi...jaz bi se vec takih clankov :bravo:

Tiski komentarji pa...vsaka ima pravico do svojega mnenja in res ni fajn,da se zarad tega pljuvamo :):zmeden:

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   kolike-nova teorija
1.2.2005 13:57:54   
lin
Teja:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
popolnoma se strinjam s tabo!:bravo:

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   kolike-nova teorija
1.2.2005 14:00:05   
Anonimen
Res je, po prebranem in po izkušnjah, da otrok, ko v razvoju doživi naenkrat velik preskok, postane zelo razdražljiv. Pri nas se je to kar nekajkrat zgodilo, potem sem pa premišljevala, pa kaj je zadnje dni tako siten, pa sem se spomnila, koliko novih stvari je res v kratkem času znal. Preveč se mu dogaja, zna in doživi toliko novih stvari, da je zmeden in utrujen. Tako da je to o kolikah delno možno. Tisti drugi del, ki pa se konča s prdci, pa so res kolike.
Obešat se pa na eno narobe napisano besedo mamice, ki ponavadi hiti s pisanjem, je pa grdo.

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   kolike-nova teorija
1.2.2005 14:06:52   
taj2004
Jaz se tudi strinjam z tem da pove vsak svoje mnenje:bravo::bravo: Sam uceraj sem se prav razjezila ko mi hoce nekdo solit pamet ker sem se v eni od debat pomotla in nepravilno napisala besedo:hudicek: Tega nemaram;).....


Mogoce pa je profesorica slovenskega jezika pa nas hoce malo poucevat:)-

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   kolike-nova teorija
2.2.2005 0:06:24   
Aly
Taj2004 - mi je prijateljica lansko leto povedala - je dala sedaj že bivšemu možu prebrati sestavek o svojih mislih, občutkih , pogledu, željah....in ga potem, ko je prečital, vprašala, ali ima kaj za povedati...pa ji je rekel; da ji manjka nekaj vejic v besedilu :)-:)-:)-

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   kolike-nova teorija
2.2.2005 10:50:15   
Anonimen
O, šit, Aly. Samo to lahko rečem.

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?