|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zgaga
4.3.2008 10:54:28   
Metty1
imam en velik "problem" mene FUUUUL peče zgaga, kaj jeste takega da zgago malce poteši???

Tablet kot so rupurut ne bom jedla, ker jih nikoli nisem in me niti ne mika!!

Hvala za odgovore!!!

LP

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 4.3.2008 14:18:00 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZGAGA
4.3.2008 10:58:34   
nynna
Donat! Pomaga , preverjeno user posted image

(odgovor članu Metty1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZGAGA
4.3.2008 11:00:00   
Vrtnica79
Ja, tudi meni je pomagal Donat!

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZGAGA
4.3.2008 11:01:11   
Čmrlika
donat- tudi meni pomaga, pa malo mlekeca vmes pa spet donat...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZGAGA
4.3.2008 11:01:37   
Inigo
pravijo da pomaga Donat... meni ni. pol so rekli da pomaga, če piješ melko... meni ni pomagal. po mleku je bilo še slabše!! potem mi je G rekla, da lahko močna zgaga celo uniči požiralnik, v najhujšem primeru tudi brbončice na jeziku... user posted image sem se kr mal ustrašla, in so mi u lekarni pol predalgali Rennie, ki ga priporočajo tudi nosečnicam in mi zelo pomaga. kakor začutim, da se me loteva zgaga, poližem eno pastilo in je u trenutku bolš. tko, da sm končno malo začela uživat... ker prej pa nič skor nism smela jest, da me neb zgaga dražla... 

(odgovor članu Metty1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZGAGA
4.3.2008 11:02:27   
Dinki
Sem slišala, da enim pomaga tudi kozarec mleka.

lp

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZGAGA
4.3.2008 11:13:41   
noe
Mleko in Renee

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZGAGA
4.3.2008 11:20:38   
kekec in mojca
Donat zna biti tudi problem, ker prehitro odpravi hranilne snovi iz telesa. O zgagi sem spraševala tukaj.

Punce so mi dale veliko nasvetov. Mogoče tudi tebi pride kateri prav.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZGAGA
4.3.2008 13:59:03   
barby78
 Baje da pomaga,če poješ kakšno žlico ali 2 kisle smetane.poskusi,pa boš videla.veliko sreče user posted image

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZGAGA
4.3.2008 14:14:45   
Srčekgirll
Donat, kakšn dan pomaga drugič mi ne, mandeljni pa enako, ja in ne kukr kdaj.user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
4.3.2008 14:34:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZGAGA
4.3.2008 14:43:36   
3jeMi
http://www.donatmg.net/pogosta_vprasanja.php?kategorijaid=7 ... tule veliko piše o Donatu in zgagi in nosečnosti in... user posted image  

Ni dober samo za zgago, ampak še za kaj drugega... menda pomaga tudi bodočim očetom, ker je doživljanje nosečnosti njihove partnerke precej stresno zanje... user posted image ... bogi user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZGAGA
4.3.2008 14:51:21   
Inigo
ja donat je super. ampak kakor za koga. jst mam po njem 3 dni drisko... user posted image

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZGAGA
4.3.2008 15:27:14   
Julija08
Meni je po mleku še huje. V bistvu me začne peči zgaga po vseh mlečnih izdelkih, če jih jem zjutraj oz. dopoldne (na prazen želodec).

Pomaga pa poleg Rupuruta tudi žvečilni gumi (Orbit) ampak tak bolj pekoč. Je hitro bolje. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZGAGA
28.5.2008 11:57:42   
AinB
Meni zelo pomaga soda bikarbona. Čajno žličko, splaknem z kozarcem vode in to je to. Pomaga takoj!

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zgaga
28.5.2008 12:05:03   
jabi babi
potem pa dojenčku lase rasejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Metty1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zgaga
28.5.2008 12:13:01   
AinB
A če te zgaga peče? user posted image

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zgaga
28.5.2008 12:13:22   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: jabi babi

potem pa dojenčku lase rasejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Uf, potem bo moj user posted image  čist kosmat. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?