|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   QUINNY SPEEDI - DEŽNIČEK
3.3.2008 12:13:51   
Ekaz
Imamo voziček Quinny Speedi - olivno zelene barve. Želeli bi kupiti dežniček, pa menda Quinny svojih dežničkov sploh nima. Je to res? Kako ste rešile ta problem? Želimo kupiti olivno zelenega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: QUINNY SPEEDI - DEŽNIČEK
3.3.2008 15:39:39   
Lejči
jaz sem kupila kar peg peregov dežnik, pa je bilo user posted image

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: QUINNY SPEEDI - DEŽNIČEK
3.3.2008 19:42:40   
Pinkyca
Imamo Buzza in tudi ni dežnika. Samo nastavek dobiš original. Dežnik smo kupili en X pa ni ok. Skos dol pada!!!user posted image Škoda vsakega keša res!

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: QUINNY SPEEDI - DEŽNIČEK
3.3.2008 20:06:54   
Klaudia
Mi smo za Speedi-ja kupili senčnik Pepeny in je super!!
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=168499

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: QUINNY SPEEDI - DEŽNIČEK
3.3.2008 21:10:41   
jaša2
mi tud imamo quinny speedi in originalnihdežnikov za ta voziček ni, ne. user posted image  mi smo kupli kr tak enega - pač da je po barvi nekak pasal k vozičku.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: QUINNY SPEEDI - DEŽNIČEK
3.3.2008 21:45:19   
katra55
Jaz sem kupla kar enega v Baby centru. 

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: QUINNY SPEEDI - DEŽNIČEK
4.3.2008 21:04:04   
Ekaz
Eno sem videla, ki je imela istega (Pepeny) in je tako čudno mahedral...prov hecno je zgledalo. Pa zaščiti pred soncem (mislim svetlobo za učke) pa da še vseeno vidi kaj okoli?

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: QUINNY SPEEDI - DEŽNIČEK
4.3.2008 21:24:22   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Eno sem videla, ki je imela istega (Pepeny) in je tako čudno mahedral...prov hecno je zgledalo. Pa zaščiti pred soncem (mislim svetlobo za učke) pa da še vseeno vidi kaj okoli?


Sem sama tudi dvomila, ampak je ful dober. Zgleda hecno za znoret - kot en velik račji kljun. Sonce niti pod razno ne pride noter, vidi pa vse ven. Se ga da zelo enostavno nastavljat. Naprej, nazaj, levo ali pa desno. Zložen je pa tudi v parih sekundah...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: QUINNY SPEEDI - DEŽNIČEK
5.3.2008 6:41:08   
Klarita
Mi smo tudi senčnik za buzz-a iskali in se dežniki nekako ne obnesejo, ker se kar obračajo in sučejo. V baby centru imajo sedaj nekaj novega in sicer od safety1. Je nekakšna črna mreža, kot tista za v avto na šipo in se na vse vozičke da pritrdit. Je pa tako narejena, da jo samo dol potegneš, ko je pa ne rabiš pa jo na strehico pritrdiš. Nam je fajn, tudi če otrok zunaj zaspi, ga mreža ščiti še pred raznim mrčesjem. Sicer ni čist enako kot senčnik, ampak ga itak nikoli ne obračamo k soncu.
http://www.safety1st.com/product/detail.asp?ID=924
user posted image

< Sporočilo je popravil Klarita -- 5.3.2008 6:43:11 >

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: QUINNY SPEEDI - DEŽNIČEK
5.3.2008 7:59:20   
Klaudia
Zanimiva tale mreža, samo naša bi bla čist živčna ker nebi nič ven vidla. Pepeny pa zgleda takole
user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Služba
binyy

Kje delate?

v pisarni (51%)

v proizvodnji (12%)

na terenu (5%)

pisarna+teren (12%)

v trgovini (14%)

v gostilni (7%)


Število vseh glasov: 239

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!