|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za 3 letnika
24.2.2008 23:49:59   
Maleal
Kakšno darilo predlagate za fantkov tretji rojstni dan?Tnx.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za 3 letnika
25.2.2008 7:49:03   
Marogica
Težko reči kaj. PRi nas so trenutno zanimive Ninje želve, pa kakšni Spiderman-i, kocke.... Odvisno od otroka..Jaz ponavadi vprašam starše dotičnega otroka, kaj mu je trenutno aktualno in to tudi kupim.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za 3 letnika
25.2.2008 8:17:24   
honey
Naš bo letos dobil tavelik trampolin z mrežo. Ampak imamo velik vrt, tako da ga bomo postavili ven na travo. Mogoče bi bilo dobro, da se vzamete skupaj še s kom in mu kupite kakšno večjo stvar. Npr. naš je dobil za 1. rojstni dan gugalnik - konjička, za 2. rojstni dan avto na baterije, zdaj bo pa dobil trampolin. Mi tako prakticiramo. Drugače pa ja, odvisno od otroka. Mogoče kakšna igra, puzzle (če ga zanimajo), DVD z najljubšo risanko, najbolje pa je, da vprašaš starše in ti bojo povedali.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za 3 letnika
25.2.2008 8:28:05   
April
honey, kje boste kupili trampolin? A lahko tud odrasli gor skačejo? Jaz bi tud...user posted image  Pa cena?

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za 3 letnika
25.2.2008 8:29:29   
bimbi
Naš je prejšnji mesec za 3.rojstni dan dobil mizarski mojster set kjer s kladivom in žebljički zabija lesene ploščice različnih barv na plutovinasto ploščo. Je zelo ustvarjalna igrica, super za urjenje ročne spretnosti, sproti tudi spoznava barve. Priporočam!user posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za 3 letnika
25.2.2008 12:21:01   
mayci
Odvisno, s čim se rad igra. Naš je vesel različnih Duplo kock, najraje kakšnih vozil, gradbenih strojev, pa tudi samo navadnih zidakov, da imajo potem avti garaže.user posted image Ali pa kolo poganjalec, tisti lesen brez pedal (jih imajo v Muelleju po 40 eur). Naš najbolj uporablja ravno to kolo.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu bimbi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za 3 letnika
25.2.2008 12:21:56   
mojgal
bimi, imaš mogoče kakšen link od te mizarski mojster set, oz. če veš kje bi ga lahko dobili?

(odgovor članu bimbi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za 3 letnika
26.2.2008 20:31:18   
apolonica
kaj pa barvice, pobarvanko, puzzle, knjige npr. nodi, franček, DVDje z risankami...

lp

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za 3 letnika
27.2.2008 9:12:47   
Tracy
skiro, rolerji, puzzle, domino, knjigice....

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu apolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za 3 letnika
27.2.2008 12:22:46   
honey
April, trampolin bomo kupili kar preko neta v eni trgovini, mislim da v Škofji Loki. Royalbeach je trgovina. Trampolin premera 3 m pride 160 €, dodatno pa pride še mreža mislim da 30 €. Tako da pride komplet 190 €. Ja, je pa do obremenitve 100 kg. Se pravi 100 kg človek lahko skače po njem. Mi je pa všeč, ker je velik in bo tamalres lahko užival.

Drugače sva pa gledala po vseh teh športnih trgovinah - Hervis, Intersport, Sport 2000.... imajo tiste male trampoline (1 m premera) za 36 €. Samo tisti po moje ne bo aktualen za našega user posted image  user posted image

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo za 3 letnika
28.2.2008 19:40:43   
A.J.
Te ta mali trampolini so res brez veze - se nogice polomijo zelo hitro - če bi imeli več prostora bi tudi mi večjega kupili...
Drugače pa naš tri letnik je dobil od vseh skupaj od Rolly toysa Unimog-a - na pedala seveda. Eno darilo od vseh povabljenih in je bil presrečen! Igralnica je itak še polna drobnarij...
Bomo tudi v prihodnje tako prakticirali. So bili tudi vsi povabljenci navdušeni nad idejo.
Lp
A.J.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darilo za 3 letnika
4.3.2008 22:41:36   
tanja75
Naš tamali ima zelo rad glasbo, tako, da je dobil od none harmoniko. Mi smo mu kupli motor, ki je trenutno v akcji v Baby centru, tudi ful navdušen. Pa vrtalni stroj, izvijač in šraufe. Najboljše, da res vprašaš starše.

(odgovor članu A.J.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?