|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam na dopust?
20.2.2008 10:49:30   
mircek
Z možem bi rada šla za dva dni v terme, vendar ne vem kam naj greva niti kaj bi bilo dobro zame, ker sem v 5. mesecu nosečnosti. Zanima me, če je katera šla v kakšne terme in kaj si je rezervirala, npr. se lahko kopam v bazenu, je primerna savna zame, kakšna masaža...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam na dopust?
20.2.2008 10:53:37   
Taula
Za plavanje je najboljša morska voda. Eni G drugo plavanje odsvetujejo, eni  priporočajo. Če si nagnjena k vnetjem, glivicam jaz ne bi tvegala. Kupijo se lahko posebni tamponi za v vodo.
Masaža..ene terme ponujajo prav masaže za user posted image ...imajo poseben stol. Katere to nudijo žal ne vem.user posted image  Nekaj linkov o podobnih temah.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1842868

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1033874

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam na dopust?
20.2.2008 11:06:42   
ka tja
Živjo,

na koncu četrtega meseca sem šla tudi jaz v terme, se bolj namakat kot zares plavat. Sem precej nagnjena k glivičnim infekcijam. Uporabila sem tiste posebne tampone za kopanje oz. plavanje (imajo jih v Mullerju, pa tudi kakšnem večjem marketu), zvečer pa sem si vstavila še svečko Vagisana (mlečna kislina, dobiš v lekarni brez recepta). Vagisan prepreči, da bi se ti naredile glivice. 
Jacuzijev in ostalih majhnih bazenov z visoko temperaturo (nad 37stC) nisem uporabljala, tudi savne ne. Za savne nekateri pravijo, da jo lahko uporabljaš, če si redna uporabnica že od prej, vendar sedaj bolj zmerno. 
Šla sem tudi na refleksno masažo stopal. Ker pa sem bila zelo zaprta (nekaj novega za nosečko user posted image ), me je poležala na bok in mi zmasirala še stegna in medenico. Potem je bilo pa res fino iti na WC user posted image !   

Bil je res super oddih!

LP 

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
20.2.2008 11:30:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ka tja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam na dopust?
20.2.2008 13:27:40   
SašaR
Mislim, da sem zadnjič nekje prebrala da imajo tudi v termah Dobrna programe za nosečke.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam na dopust?
20.2.2008 13:51:16   
bastian111
Moj dopust letos odpade. Greva rajši v mesecu maju v kakšne toplice in to je to.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam na dopust?
20.2.2008 20:16:29   
malab
Nama tudi morje odpade... pa še poročno potovanje...user posted image

_____________________________

Lep pozdravček

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam na dopust?
20.2.2008 20:18:00   
Anonimen
Kopanje se vec kot priporoca, savna ne, za masazo pa ne vem tocno.

Masaza stopal dobro dene, za masazo celega telesa pa ne vem.

(odgovor članu mircek)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
20.2.2008 22:26:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam na dopust?
23.2.2008 23:27:02   
Ladybug_2007
Pozdravljene!

Sama sem v drugem tromesečju redno začela hoditi v Terme Snovik in prav škoda, da je v bazenih tako malo nosečnic. Pri obisku bazenov bi morali biti pozorni na temperaturo vode, ki nikakor ne sme biti višja od 37 stopinj. Pa ni treba naokoli hoditi s termometrom, saj bo nosečnici prej vroče postalo, kot bi bilo kaj narobe s plodom. Prav tako bi morali biti pozorni na to, koliko v posameznem bazenu klorirajo vodo.
V Snoviku jaz nisem imela nobenih težav, sem pa res hodila le med tednom, ko ni bilo veliko ljudi, prav tako pa vodo takrat manj klorirajo in tudi hladnejša je.
Sicer pa je glede plavanja verjetno eden najbolj neoporečnih bazenov na Fakulteti za šport. Glede bazenov v hotelih na obali izkušenj med nosečnostjo nimam. Mislim pa, da je možno, da morsko vodo precej klorirajo. Takšna vsaj je bila moja izkušnja pred leti.


Pa lep dopust.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kam na dopust?
24.2.2008 10:25:15   
JABOLKO3
Jaz sem bila prejšnji teden 6 dni v Termah Čatež (v 32. tednu), vsak dan sem se kopala, kakšnih tamponov in podobno nisem uporabljala, sem se pa po vsakem kopanju stuširala in preoblekla v suhe kopalke. V vodi mi je zelo pasalo, mi je pa skoraj vsakič, ko sem šla iz vode, močno otrdel trebuh (najbrž zato, ker se je spremenila - povečala sila težnosti), kakšnih težav pa zaradi tega ni bilo. V masažne bazenčke in savno  nisem šla in tudi ne vem, kako je z ostalo masažo v teh toplicah.

(odgovor članu Ladybug_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kam na dopust?
24.2.2008 13:32:04   
maja24
Pr nama letos tut dopust odpade,grem raje v boj za otroško opremo,pa oblekice,za ta denar.Bomo šli pa nasledne letp

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kam na dopust?
24.2.2008 14:03:07   
3jeMi
Jaz sem v 19. tednu in sva bila prejšnji teden cel teden v Portorožu (Hotel Riviera). Imela sva srečo z vremenom, zato sva vsak dan po zajtrku šla na dolg sprehod, potem pa v bazen plavat. Moram rečt, da je to pravi balzam za nosečnico. Po vsakem kopanju sem se tudi jaz sturširala, temeljito obrisala in preoblekla v suhe kopalke. "Džakuzijev" in savne nisem uporabljala, edino enkrat sem za hec do kolen namočila noge v "džakuzi" in prec počasi (da mi ne zdrsnilo) stekla v bazen (sem nekje, ne vem kje, ker očitno že preveč berem, prebrala, da je tako knajpanje dobro proti krčnim žilam). Na bazenu pa vedno pijem več tekočine - vode, ker sem mi zdi, da me še bolj lulat navija kot ponavadi, očitno že sama bazenska voda in zrak.
No, in glede na to, da je bil cel teden tako umirjen, je tudi naše user posted image poskrbelo za prvo pošteno brco. user posted image
Me je pa moj user posted image  pocrkljal z masažo za nosečnice in je prav pasalo. Imajo za nosečnice prirejeno mizo, z luknjo za trebuh (sem se full nasmejala, ko sem jo zagledala).

Tako, da dekleta, ne se bat bazenov, samo pogumno je potrebno zaplavat... user posted image

Uživjate maksimalno...

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




plača dipl. ekonomista
livia

Koliko imate plače dipl. ekonomisti z delovno dobo od 5 do 10 let? Mislim na neto plačo brez malice in prevoza.

pod 900€ (41%)

900-1000€ (15%)

1000-1100€ (15%)

1100-1200€ (8%)

1200-1300€ (5%)

več kot 1300€ (16%)


Število vseh glasov: 386

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!