|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Darilo ob odhodu iz porodnišnice
14.2.2008 20:35:48   
wing
Aha, od tu torej KD-ju podatki o otroku in zasebna gsm številkauser posted image Mislim....ženska me kliče prav vsak dan, ampak zdaj ko zagledam številko( jo že poznam), sploh ne dvigujem več. Kak so pa ti ljudje tečni!!!!!!!

(odgovor članu goga79)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Darilo ob odhodu iz porodnišnice
14.2.2008 21:07:37   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: wing

Mislim....ženska me kliče prav vsak dan, ampak zdaj ko zagledam številko( jo že poznam), sploh ne dvigujem več. Kak so pa ti ljudje tečni!!!!!!!


Pa saj nimaš nobene obveze do njih. Ji kar lepo povej da te ne zanima in konec.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Darilo ob odhodu iz porodnišnice
14.2.2008 21:53:16   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Dva meseca nazaj sem na informacijah v LJ. dobila roza škatlo. Noter je bil vzorček kreme Sucoderm za plenični izpušja, hippovi čaji za dojenje in žlička, pampers plenica, Nivea krema proti mrazu in vetru in šampon, CD s pesmicami, paloma robčki pa sigurno sem še kaj pozabila. Same uporabne stvari, tko da sem bila paketa prav vesela.


..tak isti paket so nam prinesli v sobo v Postonjski porodnišnici..

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Darilo ob odhodu iz porodnišnice
14.2.2008 22:01:00   
mišk
Aha, od tu torej KD-ju podatki o otroku in zasebna gsm številka Mislim....ženska me kliče prav vsak dan, ampak zdaj ko zagledam številko( jo že poznam), sploh ne dvigujem več. Kak so pa ti ljudje tečni!!!!!!!


Enako! Res so tečni! ... in zeeeloo vztrajni.user posted image

Drugače pa tko, kot je Valči napisala. V Brežiški porodnišnici so nam te pakete vsem dostavili v sobo.user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Darilo ob odhodu iz porodnišnice
15.2.2008 8:13:56   
ROmama
Rodila sem v Celju, dva meseca in pol nazaj. Dobila sem pečeno  štorkljouser posted image in ta reklamni paket. Iz KD me je klicala samo enkrat in sem ji povedala, da že imam svojega svetovalcauser posted image , pa me ni več klicala. Fora je pa bila v tem, da mi ni takoj potegnilo, kako ona ve, da sem rodila Luka, sama pa imam pri njih že sklenjeno življensko zavarovanje. Za sinčka sva se pa z možem odločila za klasiko - varčevalno knjižico.

(odgovor članu goga79)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Darilo ob odhodu iz porodnišnice
15.2.2008 8:58:41   
lilka
Jaz sem tudi dobila škatlo in seveda prej izpolnila listek in potem je zardi tistih majhnih malenkosti, kar nekaj prodajalcev dobilo moje podatke in me je klicala iz ene zavarovalnice na mobitel in mi utrujala, pa po mejlu mi svšta pošiljajo, za tisto eno pleničko, pa neke zloženke , v glavnem nič posebnega mi bodo zdej skos utrujali....ne vem jaz nisem bila nevem kako zadovoljna.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu goga79)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Darilo ob odhodu iz porodnišnice
15.2.2008 9:02:27   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

Obakrat sem rodila v Celju. Prvič pred 3 leti,smo tudi mi dobili roza škatlo z vzorčki in ne vem več kaj še. Nekaj takega kot ste že same napisale. Letos,pred 12 dnevi pa smo dobile štorkljo iz testa (ali nekaj takega) v škatlici in en verz je gor napisan. Sem bila kar malo presenečena-razočarana. Ah pa kaj čmo,samo da je dete zdravo.


user posted image  jaz sem rodila v Celju pred tremi meseci in sem dobila oboje, storkljo in roza skatlo.


Js sem v Celju rodila točno pred 2 letoma in sem tud dobila oboje.user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Darilo ob odhodu iz porodnišnice
17.2.2008 17:07:52   
aleksandra silvija
Prej spretna marketinska poteza, s katero dobijo podatke o tebi in tvojem otroku...

jA, TO JE PA RES. iN POTEM RE KLIČEJO IZ TEH FIRM ČEZ NEKAJ MESECEV ALI CELO LET IN SPRAŠUJEJO: Ste vi mamica od XXXX?
Pa če bi naročili, pa če bi,...
Ali pa reklame naslovljene točno na otročka,...
Meni je to čisto mimo in v porodnišnici ne bom več izpolnjevala raznih kartončkov. Brezveze.

(odgovor članu goga79)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Darilo ob odhodu iz porodnišnice
18.2.2008 17:31:13   
ursa1981
Tudi sama sem to darilo prevzela ob odhodu iz porodnišnice LJ. in sicer na informacijah, mi je pa to o darilcu povedala gl. medicinska sestra na oddelku, ko je prinesla anketni vprašalnik za izpolnit (na dan odhoda) - rodila pa sem decembra 2008.

Soseda pa je rodila 10 dni pred mano in ji ni nihče tega povedal, baje pa so v šoli za starše v septembrski skupini to povedali - je slišal moj mož - jaz nisemuser posted image

LP

URŠA

(odgovor članu goga79)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Darilo ob odhodu iz porodnišnice
18.2.2008 20:12:02   
mattea
na delu listka, ki ga izpolnite, ko dobite paket in ga zadržijo, je pisalo, da če nočete, da uporabljajo vaše podatke oz. bi želele preklicat uporabo vaših podatkov, to sporočite podjetju "dam marketing d.o.o." iz novega mesta. spet marketinška poteza, da to ne piše na odrezku, ki se ga dobi za domov. jaz sem slučajno opazila in si prepisala naslov...

(odgovor članu ursa1981)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Darilo ob odhodu iz porodnišnice
18.2.2008 22:28:48   
tropical
Rodila sem v Šempeterski porosnišnici in na dan odhoda domov nisem dobila nič.

(odgovor članu mattea)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Katero ime bi izbrale?
OliveOyl



a.) Tina (71%)

b:)Marie (17%)

c.)Maria (13%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!