|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež za 2,5 letnika
7.2.2008 13:08:25   
lojzika
Rabimo še en avtosedež, sedaj imamo maxi cosi priori in smo full zadovoljni.
Sedaj pa za drugi avtomobil rabimo še enega, mali ima celih 13 kil. Rada bi enega takega ki se po možnosti NE zapira z avtomobilskim pasom ampak da otroka zapreš z onim npr pettočkovnim pasom ali kako se reče.

Kaj pa on maxi cosi tobi ali se zapre otroka z avtomobilskim pasom?

Stolček bo kasneje uporabljala sestrica

Samo jahač pa se mi zdi premalo.

Kaj predlagate????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež za 2,5 letnika
7.2.2008 13:09:31   
lojzika
Kaj pa če kupimo še kar enega maxi cosi priori ?

Al bi bila to bedarija?

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež za 2,5 letnika
7.2.2008 13:18:19   
lukec
Za to starost oziroma kile so primerni vsi sedeži skupine 1 (8 - 19 kg) in mislim, da se večina pripenja s tri ali pettočkovnim pasom, no vsaj jaz nisem še videla drugačnegauser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež za 2,5 letnika
7.2.2008 13:22:37   
taška30
Če ga bo za njim uporabljala sestrica, bi jaz kupila še enega takega, saj boste itak rabili.
Drugače pa beri tole (sem sama spraševala nedolgo nazaj), no, kupili smo Concord trimaxa (zaenkrat se zapenja 5-točkovno in je v bistvu kot 9-18kg, kasneje se spremeni v jahača).

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež za 2,5 letnika
7.2.2008 13:24:54   
lukec
Če ga bo uporabljala še sestrica, bi se jaz odločala za malo višji cenovni razred, oziroma za sedež z dobrimi testi. TOBI ima pettočkovni pas za pripenjanje.
user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?