|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dopust ali se prenese
4.2.2008 18:39:58   
Julija08
Avgusta imam PDP. Zanima me ali se mi letošnji dopust lahko prenese na drugo leto ali ga moram koristiti že letos v celoti. Če bo vse OK se vrnem v službo avgusta 2009. Ali je treba dopust koristiti do konca 6 meseca tudi v primeru, da si na porodniški?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dopust ali se prenese
4.2.2008 18:43:44   
Maleal
Nekaj dopusta je potrebno še letos izkoristit,ne vem točno koliko,mislim,da ti piše v pogodbi,če ga nič ne koristiš ti ga 10 dni vstran vzamejo,tako so ga vsaj meni,ker ga nisem nič izkoristla,saj sem bila v bolniški.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dopust ali se prenese
4.2.2008 18:45:16   
Sandrin
Po novem je potrebno vse letos izkoristiti, drugo leto ti propade (niti plačat ga ne smejo več user posted image )

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dopust ali se prenese
4.2.2008 18:48:16   
Lunca1
Star dopust je treba pokoristit do konca junija prihodnje leto, kar pa pomeni, da ti v tvojem primeru zapade. Porabi letošnji dopust pred porodom.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dopust ali se prenese
4.2.2008 20:48:21   
iva77
Koliko časa pred porodom ali PDP-jem se začne porodniški dopust???

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dopust ali se prenese
4.2.2008 20:54:44   
Nevaeva
Kolikor je meni znano nastopiš porodniški dopust 28 dni pred PDP-jem, nisem pa sigurna.

Kar se pa tiče dopusta, ga moraš pa celega porabiti do porodniškega dopusta, ker ti drugače propade. V naslednjem letu pa boš dobila sorazmerni del, glede na to, kdaj se boš vrnila.

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dopust ali se prenese
4.2.2008 20:57:04   
iva77
ja ampak da ga vsega letošnjega porabiš do PDP-ja, moraš vedet kdaj nastopi porodniški dopust, no ja sej drugače ni panike, bo pa G. še kakšen dan bolniške napisal pa bo user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Nevaeva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dopust ali se prenese
4.2.2008 23:47:05   
lelaval
Jaz sem bila skoraj celo user posted image v bolniški, dopust neizrabljen, pa mi je ves propadel user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dopust ali se prenese
5.2.2008 8:30:05   
Julija08
Uf potem moram pa kar pohiteti. Imam še 5 dni starega, pa mislim da bomo dobila 24 dni novega. Tko da to pride skoraj mesec in pol. user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da ga bom sploh lahko izkoristla.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dopust ali se prenese
5.2.2008 9:16:57   
Janey
Kakor imate v kolektivni pogodbi. Pri nas je tako, da nosečnici pripada lanski dopust še celo nalslednje leto. 

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dopust ali se prenese
13.2.2008 19:14:21   
tominikapiki
Meni bo cel propadel, ker delam na šoli. Med letom ga ne smem koristit, torej mi ga bo ravnateljica štela v počitnice ... tako da ... adijo moj dopust ...

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dopust ali se prenese
13.2.2008 19:37:19   
Taula
V šoli je še problem, da ti odobrijo koriščenje dopusta pred PDP.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tominikapiki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dopust ali se prenese
13.2.2008 20:06:55   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: Nevaeva
V naslednjem letu pa boš dobila sorazmerni del, glede na to, kdaj se boš vrnila.


Po novem ni več tako. Naslednje leto ji pripada ves dopust, ker se gleda koliko mesecev si zaposlen in ne dejansko v službi. Jaz nastopim porodniško 22.3. pa mi za to leto pripada ves dopust in ne samo sorazmerni del.

(odgovor članu Nevaeva)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dopust ali se prenese
13.2.2008 20:22:08   
Blacky30
Tole sporočilo sem dobila iz naše kadrovske službe včeraj:

.......dopust letošnjega leta lahko izkoristiš do 30. junija prihodnje leto. Edina novost pri porodnicah je, da jim v tekočem koledarskem letu ni potrebno izrabiti najmanj dva tedna dopusta, drugače pa je definitivno zadnji datum 30. junij. Izjeme so le delavci, ki delajo v tujini. Ti lahko v celoti izrabijo letni dopust do konca naslednjega koledarskega leta, če je tako določeno v kolektivni pogodbi delodajalca.


Torej, ne moreš ga prenesti na drugo leto, ker ti ga ne bo uspelo izkoristiti do konca junija 2009, saj ti porodniška potekla šele v juliju 2009.user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




kdaj greste najraje na poletni dopust
Spark



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 180

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!