|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znaki ob izraščanju zob?
1.2.2008 21:59:02   
ursyka21
Pozdravljene!
Naš user posted image je star 8 mesecev in še nima nobenga zobka. Mislim da ga že mučijo konkrteno saj je malo sitkan ampak še vseeno dobre volje. Imam pa en problem. Namreč že od prejšnjega ponedeljka kaka po 3-4x na dan. Kljub temu da mu dajem za jest banane in za pit borovničev čaj. Nimam več pojma zakaj bi šlo. Zato me zanima ali je kateri vaš user posted image tudi povečano odvajal blato zaradi zobkov?
Že vnaprej hvala za bilo kakšen odgovor.
LP


_____________________________

20.5.2007 SEM POSTALA LUČ ŽIVLJENJA MOJEMU SINU
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znaki ob izraščanju zob?
1.2.2008 22:12:59   
eya
Pri nas se je bolj slinil, pa rdeča lička je imel, pa mogoče malo vročine (pa ne vedno)-tam do 38 je imel ob izraščanju zobkov. Da pa bi več kakal, to pa nismo opazili.

(odgovor članu ursyka21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znaki ob izraščanju zob?
1.2.2008 22:25:52   
Lunc_a
vročina,tekoče odvajanje blata tudi večkrat dnevno,sitnoba itd.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znaki ob izraščanju zob?
1.2.2008 22:26:33   
Lunc_a
Pa svetujem ti da kupiš v lekarni calgel in otroku mažeš dlesni.Ker gel zmehča dlesen tako da zobek čim lažje pride ven,pa tudi tako hudo za otroka ne bo

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znaki ob izraščanju zob?
1.2.2008 22:55:45   
rogljicek
Hm, nikoli nisem pomislila, da bi bilo kakanja povezano z izraščanjem zob. Mogče imaš prav, odkar moji malčici rastejo zobki kaka 4x in več na dan- 3x dopoldan, 2x popoldan. Ola, saj je ko novorojenček user posted image . Ima pa 6 zobkov pri 8,5 mesecev.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znaki ob izraščanju zob?
2.2.2008 9:25:23   
Naja30
Ja, kakanje je povezano z izraščanjem zob.

Naša je takrat bolj sitna in pravi mali živc. Drugače še kar dobre volje, slini se na veliko in ne paše ji veliko jest. Zvečer ji dajem žličko calpola, da vsaj spi lepo. In mažem s calgelom.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znaki ob izraščanju zob?
2.2.2008 16:24:03   
jaša2
naša je stara 8,5m, pa tud še nima zobkov oz.smo tik pred tem, da ga dobimo. rob se že našlata, čist zunaj pa še ni. ravno te dni smo imeli norišnico. in ja, dosti več je kakala. malo povišana temperatura...vse to naj bi baje tud vplivalo na blato. zelo redko je kakala, pa dosti bolj smrdeče oz.res je imelo tak poseben vonj, kot še nikdar doslej.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu ursyka21)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znaki ob izraščanju zob?
2.2.2008 18:11:32   
ursyka21
ŠE enkrat pozdravljene!
Hvala ker ste me pomirile z vašimi odgovori. Danes je pa že prava štala user posted image , ful je sitn da je že sam sebi na poti. Spal je dvakrat po 15 min. Ponoči se pa itak zbuja vsako uro. Našlatala sem mu edino ful napete dlesni in upam da je to to. Pa zdaj si zadnji tedn skoz s prstom in nihtom spodnjo dlesn spredaj čoha. Upam da čimprej mine, ampak tudi skoz je treba.
Lp


_____________________________

20.5.2007 SEM POSTALA LUČ ŽIVLJENJA MOJEMU SINU

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znaki ob izraščanju zob?
2.2.2008 20:51:28   
Paštetka
rdeča rita, rdeča lička, sitnost, nespanje ponoči. Mogoče tudi driska, ne spomnim se več. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ursyka21)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znaki ob izraščanju zob?
2.2.2008 22:04:17   
MADMAX
naš sonček pri 8 mes dobil prva dva spodnja zobka znaki: zvečer se je večkrat zbujal v joku, igračke je dajal bolj pogosto v usta in par dni preden so zobki pokukali na plano se je bolj slinil.
Sedaj pri 9 mes. pa pri izraščanju zgornjih zobk pet dni driska, ni imel apetita, po treh tednih pogostega zbujanaj se je pričel sliniti in zobek je prikukal na plano.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znaki ob izraščanju zob?
2.2.2008 23:31:59   
BODOČA 77
Naš fant, star bo pet mesecev, je tudi pred desetimi dnevi dobil prva dva zobka, pa dokler nista pokukala ven, sploh nisem vedla, da so zobki na pohodu. Res je imel tri dni zvečer rdeča lička, vročine pa ne. Slino se je pa že itak več kot mesec dni prej, pa valjda si vse tišči v usta. Ni pa bil nič tečn in upam, da bo tak tudi v bodočeuser posted image

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Copatki, copatki, copatki,...
bodoča

Katere copatke ste/bi izbrali za male nadobudneže?

robeez (19%)

starchild (8%)

shoo shoo (12%)

drugo (62%)


Število vseh glasov: 195

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!