|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Robeez ali Shoo shoos
1.2.2008 9:50:53   
blue sky
Svojemu škratu bi rada kupila udobne usnjene copatke, pa me zanima, kateri so boljši oz. če je sploh kakšna razlika (razen v ceni user posted image ).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 11:06:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Robeez ali Shoo shoos
1.2.2008 11:51:06   
petja
Sprobali vse, bili najbolj zadovoljni s STARCHILD. Shooshoos so ji ful preveč elastiko zažrle v gleženj user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Robeez ali Shoo shoos
3.2.2008 14:35:07   
blak
Robeez in ShooShoos ne poznam, Starchild pa lahko 100% pohvalim. Super so! Nogica se ne poti, ne stiskajo (naš ima precej visok nart, zato smo se tega najbolj bali), nosi jih kot da bi bil bos.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Robeez ali Shoo shoos
3.2.2008 15:01:46   
Sibil_
A lahko prosim za kakšen link od tehle Starchild?Pa da je v Sloveniji oziroma da dostavijo v slo?user posted image

LP in hvala,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Robeez ali Shoo shoos
3.2.2008 16:06:10   
januskica
starchild prodaja Moj škratek http://www.mojskratek.si/ .
mi smo kupli tamali v pikipolonici od playshooes usnjene copatke ... so fajn ... imajo pa le bolj majhne številke ... so pa zdaleč cenejši.

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 15.3.2008 10:54:47 >

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Robeez ali Shoo shoos
3.2.2008 20:10:41   
shooo
mi smo sicer bili z robeez zelo zadovljni a sedaj ji raje kupim  "no name"  enak model v pikapolonici za pol cene.
preveri.
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Robeez ali Shoo shoos
3.2.2008 20:11:30   
shooo
menda bodo to ti playshoes ki jih navaja januskica.user posted image

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Robeez ali Shoo shoos
6.2.2008 7:06:56   
a&m
Zivjo!
Mene pa zanima koliko so stari vasi otroci?

Sama imam 3 letnika, ki ima ful probleme z mokrimi nogicami v vrtcu(imamo cicibanove copatke).
Sem gledala tele starchild 2- 4 leta, pa ne vem ali naj jih kupim.

A jih vi prakticirate tudi za vrtec?
lp

Hvalauser posted image

_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Robeez ali Shoo shoos
7.2.2008 10:01:11   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: a&m

A jih vi prakticirate tudi za vrtec?



v vrtcu znabit problem, ker so lahko v kopalnici in v wcju mokra tla, ti copatki pa niso ravno za v "lužo" user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Robeez ali Shoo shoos
7.2.2008 12:15:05   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: a&m

A jih vi prakticirate tudi za vrtec?
lp

Hvalauser posted image


Lumpa jih ima tudi za v vrtec, stara je 2 leti in 3 mesece. Če gredo ven, samo na teraso in ne na sprehod, ji vzgojiteljice dajo gor čevlje, tako da ni nobenih težav. Ima kar nekaj otročkov v vrtcu take copate in vse lepo preobujejo in nikoli niso nič komentirale, da i jih to motilo.

Je tudi imela prej ene s trdim podlatom za v vrtec in se ji je tolk noga potila v njih, da sem jih direkt v smeti v vrtcu vrgla, ker so zaudarjale user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Robeez ali Shoo shoos
7.2.2008 19:25:32   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: a&m

A jih vi prakticirate tudi za vrtec?
lp

Hvalauser posted image


Lumpa jih ima tudi za v vrtec, stara je 2 leti in 3 mesece. Če gredo ven, samo na teraso in ne na sprehod, ji vzgojiteljice dajo gor čevlje, tako da ni nobenih težav. Ima kar nekaj otročkov v vrtcu take copate in vse lepo preobujejo in nikoli niso nič komentirale, da i jih to motilo.

Je tudi imela prej ene s trdim podlatom za v vrtec in se ji je tolk noga potila v njih, da sem jih direkt v smeti v vrtcu vrgla, ker so zaudarjale user posted image .


Kolk ma pa tvoja lumpa št. nogice? Moja ima 24 in ne vem, kako velike copatke naj ji kupim.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Robeez ali Shoo shoos
7.2.2008 20:34:29   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: petja
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: a&m

A jih vi prakticirate tudi za vrtec?
lp

Hvalauser posted image


Lumpa jih ima tudi za v vrtec, stara je 2 leti in 3 mesece. Če gredo ven, samo na teraso in ne na sprehod, ji vzgojiteljice dajo gor čevlje, tako da ni nobenih težav. Ima kar nekaj otročkov v vrtcu take copate in vse lepo preobujejo in nikoli niso nič komentirale, da i jih to motilo.

Je tudi imela prej ene s trdim podlatom za v vrtec in se ji je tolk noga potila v njih, da sem jih direkt v smeti v vrtcu vrgla, ker so zaudarjale user posted image .


Kolk ma pa tvoja lumpa št. nogice? Moja ima 24 in ne vem, kako velike copatke naj ji kupim.


Lumpa ima tut nogo 24. Ima Strachild copatke 18-24 mesecev. Strachild ima kar velike številke, tako da so ji ti zelo komot, jih bo sigurno imela še cca 2-3 mesece.

Sicer se mi pa lahko javiš na ZS pa dobiš več info, da ne bodo spet težili, da delam reklamo user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?